Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
443 posty 3341 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Bolszewickie hordy na ulicach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

bolszewicki zamach stanu

   

 

      Dłuższą chwilę szukałem odpowiedniego określenia dla tego co od wczoraj wyprawia się na ulicach naszych miast. "Bolszewickie hordy, bolszewicki zamach, bolszewicki przewrót" najbardziej chyba trafnie oddają istotę rzeczy - zarówno w zakresie metod, stylu - jak i mocodawców rozpetanych zamieszek.

Najbardziej zatwardziała bolszewia wywodząca się z czasów PRL, wspólnie z swoimi rodzinami współpracownikami, oraz z pewną grupą użytecznych idiotów, przystąpiła do próby zachowania swojej uprzywilejowanej w obecnej rzeczywistości pozycji. Pozycji wywodzącej się z czasów PRL, zatwierdzonej przy Okrągłym Stole i ugruntowanej przez blisko 30 lat trwania tzw "niepodległej Polski". W ostatnich dniach okazało się, że ta pozycja i te przywileje właśnie zawisły na włosku. Że PIS jednak nie tylko zapowiedział istotne zmiany - ale i zaczął je - co prawda opieszale, ale jednak - realizować. Spór o Trybunał właśnie dobiegał fatalnego z punktu widzenia bolszewii końca, pozycja gangu sędziów trzeszczy w szwach, cały wymiar sprawiedliwości jest tuż przed radykalnymi a oczyszczającymi zmianami. KOmisja ds Amber Gold powoli, co prawda, ale jednak odsłania kolejne pokłady prawniczo - samorządowej patologii. Prokuratura i CBA pod nową władzą ma pełne ręce roboty - wręcz można odnieść wrażenie, że dopiero się rozpedzają. W kolejce do istotnego przeglądu stoją samorządy. Do tego ustawa dezubekizacyjna przetrzepująca kieszenie samozwańczej "kasty panów".

Wszystko to spowodowało, że bolszewia i postbolszewia nie miała już więcej czasu i musiała stanąć do rozstrzygającego boju - albo o utrzymanie swojej wyjątkowej władczej wobec tubylczych niewolników pozycji - albo o ostateczne jej utracenie. Utracenie w następstwie którego bardzo prawdopodobne jest nieodległe wystawienie bolszwii rachunku szczegółowo opisywanego paragrafami kodeksu karnego. Do tego bolszewia nie mogła dopuścić. Stąd spontaniczne zamieszki w wielu miastach. Stąd kuriozalne wypowiedzi samorządowców, polityków, autorytetów o szemranej przeszłości. Stąd wściekły jazgot i uporczywe próby rozpętania polskiej wersji Majdanu. Stąd też wynikająca z poczucia bezkarności buta i ostentacyjna bezczelność - bezkarności wynikającej z pewności, że za bolszewią stoją potężni zagraniczni mocodawcy. Mocodawcy i europejscy i ci zza oceanu. I ci z bliskiego Wschodu - może zwłaszcza ci ostatni. Że ci mocodawcy staną w obronie bolszewii. I że PIS świadomy tego poparcia buntowników nie odważy się na stanowcze wobec bolszewii działanie.

Taka jest obecnie sytuacja. PIS jest w bardzo trudnej pozycji - ale nie może się cofnąć. Każdy objaw słabości zostanie bezwzględnie wykorzystany. PIS może albo wygrać - albo znów sromotnie, do tego tym razem ostatecznie przegrać. Nie ma możliwości przywrócenia status quo - bolszewia raz poczuwszy swą siłę, będzie ją wykorzystywać przy każdej okazji - o ile się jej na to pozwoli. Dlatego wroga trzeba najpierw pokonać w sposób nie budzący najmniejszych wątpliwości - a dopiero potem można POZWOLIĆ MU usiąść do jakichś rozmów. - lub nie. Inaczej bój będzie przegrany - i  kolejnej szansy nie bedzie. Bolszewia już nigdy nie pozwoli na takie zagrożenie swojej pozycji z jakim mamy do czynienia obecnie.

Dlatego - choć mam wiele zastrzeżeń wobec działań PIS - w dzisiejszej sytuacji udzielam tej partii pełnego poparcia. Jest jedyną siłą która ma szansę i możliwości, by dokonać niezbędnych dla przyszłości Polski zmian. Jeżeli bolszewii i postbolszewii uda się PIS odsunąć od władzy i spacyfikować, nie będzie już żadnej siły mogącej przywrócić Polakom swoją ojczyznę. To ostatnie zdanie kieruję również dla tych blogerów, którzy każdy dzień bez ataku na PIS - uważają za dzień stracony.

Na marginesie, ale to bardzo cenna wiedza: gdy doszło do głosowania ustawy odbierającej przywileje bolszewii - klub Kukiz 15 - WYPAROWAŁ. Zniknął. Warto o tym pamiętać. I nie mieć złudzeń, dlaczego jego lider w ostatnim momencie wyczyścił listy - i wprowadził "właściwe" osoby.

Więc bez złudzeń, Panie, Panowie - albo PIS - albo powrót do klatki. Bój, który się toczy, to z dużym prawdopodobieństwem "bój to jest ostatni".

Pytanie "dla kogo?" pozostaje na razie otwarte.

 

KOMENTARZE

 • autor
  Po co te emocje. Chłodna kalkulacja, chłodna ocena jednych i drugich. Radzę włączyc umysł a serce zostawić w spokoju.
  Przecież KOR-owcy są przy władzy, KOR0wcy są w opozycji i nie zrobią sobie krzywdy, im chodzi o to aby podnieconym, nie winnych ale naiwnych wpuszczać w kanał antypolski.
  Wojska usraelskie już jadą do uapadłej Polski, niewolnicy zaraz się uspokoją, sami My zapłacimy rocznie około 10 -1 5 mld zł za naszą okupację. To się nazywa majstersztyk w wykonaniu ludzi z cienia za pomocą KOR-wców.
  Muszą się publicznie koro-magdalenkowcy pospierać, by się u niewolników uwiarygodnić.

  A gdzie ta bolszewia??? Kapitaliści, burżuje, dwory, loże, to bolszewia??? Ludzie mający po 7 mieszkań, domy, ziemię, akcje, konta w rajach podatkowych, swoje biznesy itd. To bolszewia??? Moim zdaniem to raczej złodziejsko - szpiegowska - agentura obcych wywiadów.
  Tych ,,braci" z jednej i drugiej strony wszystkie antypolskie inicjartwy łączą - łączy Piłsudski, Bandera, FOZZ, Art,B uwłaszczanie się na majatku polaków itd. Niech najpierw dadzą sobie po ryju ci z ław poselskich a przytomni Polacy niech stoją z boku.
 • @ Autor
  Czasami trafia Pan w dziesiątkę, ale teraz strzelił Pan obok tarczy.

  Polityczny spektakl, który obserwujemy, to towarzyskie zapasy żydowskiej, syjonistycznej władzy z żydowską, syjonistyczną opozycją.

  Jeśli dałby Bóg - ale ten żydo-katolicki nie da - i by się pozabijali, to trzeba byłoby ich ścierwa uprzątnąć i wszystko. - To taka optymistyczna przedświąteczna wizja.
  ______________________________

  „A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć” – tak kończył każde swoje przemówienie w rzymskim senacie Katon Starszy, a więc wzorem rzymskiego senatora będę przypominał:

  Żydowski reżim trzeba zniszczyć

  Różne rządy, ale ten sam żydowski reżim zarządzany przez Tel Awiw, Waszyngton, Brukselę

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/nr6_6_2011_tusk_natanyahu_opis_850px_1-e1479987151302.jpg

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/9636569-polsko-izraelskie-konsultacje-900-554.jpg

  Listopad 2016, Izrael – wspólne zdjęcie ekip rządowych Izraela i III RP (rząd PiS)
 • @Wrzodak Z. 18:51:48
  Święte słowa
  ,,Niech najpierw dadzą sobie po ryju ci z ław poselskich a przytomni Polacy niech stoją z boku."
  Oby tylko stali z boku!

  Bolszewia, niezłe słowo, bo to zawsze była ,,mniejszewia" uwłaszczająca się cudzym kosztem.
  W tym wypadku ta bolszewia robi rozróbę między sobą, mając nadzieję, że Polacy się w to dadzą wciągnąć, w wyniku czego może najchętniej jakiś stan wojenny bis nam zafundują? Dla naszego dobra, rzecz oczywista, żebyśmy się wszyscy nie pozabijali.
 • @
  "Masło maślane" i nic więcej a o bolszewii trzeba trochę wiedzieć a potem z rękawa epitetami sypać. Patrząc z boku nie ma, naprawdę nie ma w Polsce zainteresowanej siły która mogla by ten kraj z kolan podnieść.
  Będzie coraz gorzej.
 • Wstyd i hańba
  //gdy doszło do głosowania ustawy odbierającej przywileje bolszewii - klub Kukiz 15 - WYPAROWAŁ. Zniknął.//

  Wstyd i hańba
 • @@@!
  Akcja jest nie spontaniczna, tylko zaplanowana? A gdzie są służby specjalne? Dziennikarz bez większego trudu dotarł do informacji o zgłoszeniu tej manifestacji 12 grudnia. Termin manifestacji: 16/17 grudzień. Gdzie są służby specjalne, opłacane z naszych podatków?
 • Wysłałem poniższe Kaczyńskiemu, do ich biura i klubu sejmowego.
  Szanowny premierze i prezesie Jarosławie Kaczyński, posłowie PiS, i rządzący. Poniższe piszę z troski o Polskę, o nasze Polaków być albo nie być, ponieważ sprawy za daleko zaszły. To już otwarta wojna. Ja to wszystko co obecnie się dzieje przewidziałem, po wygraniu przez PiS wyborów. Za dużo jeszcze jak poprzednio kretów u was jak poprzednio i nietrafionych nominacji. Moim zdaniem i waszych wyborców, jeżeli premier, prezes Jarosław Kaczyński i PiS mając pełnię władzy, prezydenta i przyzwolenie wyborców na radykalne zmiany, będzie dalej miłosierny i litościwy dla tej pobolszewickiej i pofolksdojczskiej hołoty to skończy jak poprzednio a Polski już jako państwa nie będzie. To warcholstwo, które za wszelką cenę chce podpalić Polskę. Wtedy zacznie się odwet na nich i na nas wyborcach PiS. Ich trzeba twardo za mordy brać, wsadzać do cel, delegalizować dekretem prezydenta, a pokomusze chlewnie w Muczne na nich już czekają. Obawiam się, że PiS po raz kolejny jednak nie da rady z tą pobolszewicką i pofolksdojczską hołotą. Miałem nadzieję, iż tym razem może się uda, wszak ludzie światli idą po rozum do głowy i powinni umieć wyciągać wnioski z niepowodzeń w przeszłości. Nic bardziej mylnego. Jarosław Kaczyński kompletnie zignorował odrobienie pracy domowej razem ze swoją partią. Nie do końca wiedzą o co chodzi i nie potrafią się skutecznie odnaleźć w obecnej rzeczywistości a na partii zaczyna się mścić zasadniczy błąd, to jest zaniechanie rozliczenia komunistycznego 70-cio lecia, od razu po zaprzysiężeniu nowego rządu. KOMPLETNA I NATYCHMIASTOWA LUSTRACJA ORAZ DEKOMUNIZACJA WE WSZYSTKICH URZĘDACH PAŃSTWOWYCH I REGIONALNYCH POCZYNAJĄC OD SĘDZIÓW I PROKURATORÓW A TAKŻE UCZCIWE OSĄDZENIE KOMUNISTYCZNYCH PRZESTĘPCÓW - TO PODSTAWOWE RZECZY OD KTÓRYCH NALEŻAŁO ZACZĄĆ RZĄDZENIE. Tego błędu nie da się już naprawić a bynajmniej nie da się już go naprawić skutecznie, chociaż tak czy inaczej nie ma mowy o naprawie Rzeczpospolitej bez kompletnego rozliczenia bolszewickiego reżimu i ukarania komunistycznych przestępców. Ten błąd będzie uniemożliwiał PiS-owi skuteczne rządzenie, dlatego nawet przy najlepszych programach socjalnych, partia rządząca będzie traciła poparcie. Ja jestem pierwszym człowiekiem, który stanie w obronie prezesa PiSu, bo to najuczciwszy człowiek pod słońcem ale nie zmienia to zarazem faktu, że jego partia rządzi nieudolnie. Brak lustracji i dekomunizacji, zbyt wolne i opieszałe zabieranie się za aferzystów, nieumiejętność poradzenia sobie z prostym problemem TK wywołanym przez mafie zdrajców (wystarczyło tylko zamknąć OD RAZU Rzeplińskiego do więzienia, nie czekając nawet najbliższego świtu ani tym bardziej reakcji unijnych debili), zbytnia uległość i ciągłe naginanie karku wobec unijnych zboczeńców, dowodzi, że PiS nie był dostatecznie dobrze przygotowany do rządzenia w ekstremalnych warunkach. Może się uda ale należy natychmiast zmierzyć się z najważniejszymi wyzwaniami i przestać nazywać demokracją - rozszerzającą się w kraju anarchię. Złodzieje, zdrajcy i bandyci w każdym zakątku świata, bez względu na ustrój i religię, muszą siedzieć w więzieniu. Dlaczego więc wyjątkowo w Polsce, PiS nazywa awanturujących się na ulicach i w sejmie przestępców, działaniami demokratyczno-parlamentarnymi "opozycjonistów" - zdrajców, którzy nadają się tylko do więzienia?! Sądzę, że do absurdów trudno będzie na dłuższą metę przekonać społeczeństwo, oczekujące od partii rządzącej, systemowych i historycznych przemian. Niech się pokomuszym bękartom i liderom obecnej tzw. opozycji nie wydaje, że wejście na ścieżkę aktów terroru, może być jednostronne. To zawsze powoduje reakcję. Takie są mechanizmy społeczne. Chcą wojny domowej pokomusze bękarty Szetyny, Kijowskie, Swetra, Bolki, etc.. to będą ją mieli jak w banku. Mamy świetne wzorce z Węgier, tam są prawdziwe zmiany, 386-osobowy węgierski parlament został od 2014 r. zmniejszony do najwyżej 200 posłów. Odprawy ze spółek 98% podatku, podatek od reklam, podatek od marketów, bardzo wysokie kary pieniężne za szkalowanie kraju itp. A u nas bije piane, czyli igrzyska dla ludu wielka Komisja AGold, ale nikt nie szuka gdzie są skradzione pieniądze, dziwnie to jej nie obchodzi. KODowcy już zwożą z całego kraju i z zagranicy swoich fanatyków i niestety mogą na prawdę zrobić majdan pod sejmem lub pod pałacem prezydenckim. Na ich największej manifestacji było ich kilkadziesiąt tysięcy. A jeśli mamy do czynienia z nawiedzonymi, zdeterminowanymi ubekami i ich dziećmi i wnukami to jest to niestety siła, która może obalić rząd i doprowadzić do przelewu krwi. Uważam, że Prawo i Sprawiedliwość powinno zwołać swoich zwolenników z całej Polski żeby dać odpór tym bandytom. Alternatywą będzie już niestety tylko użycie policji, a to ma gorszy wydźwięk. Może się Wam bardzo nie spodobać to, co teraz napiszę, ale naprawdę uważam, że część winy spada na "miękką politykę" PiS-u. Rządzący nie robią absolutnie nic, by uniknąć tego typu, karygodnych, warcholskich zachowań. Od ponad roku, tolerowana jest targowica. Pomimo, że wszyscy wiemy, że to są złodzieje, oszuści, bandyci, malwersanci, etc. Nie siedzi nikt. To tylko zaproszenie do dalszych, coraz to gorszych działań. Ogromne przekręty, korupcja, złodziejstwo. Sprawy toczące się w nieskończoność, całkowity brak sprawiedliwości. Tolerowanie czynów zabronionych. Złodzieje śmieją się i plują nam w twarz. Czują się coraz bardziej bezkarni. Komunistyczne zbrodnie nadal są nierozliczane, a to co dzieje się na politycznej scenie to cyrk i chamstwo. Najgorszym jednak jest fakt, że wspólnie dzielą się opłatkiem i.... Polską. Z sejmu robią burdel, a później idą wspólnie na wódeczkę, na imieniny, na urodziny. Przechodzą sobie z partii do partii, z klubu parlamentarnego do klubu parlamentarnego. Obywatel, wyborca i podatnik się nie liczy, a liczą się tylko "pozyskani" wybrani już przez kogoś, "parlamentarzyści" zmieniających swe barwy i ideologię, niczym prostytutki klientów. Zezwierzęcenie "totalnej opozycji" to wynik samego zbydlęcenia ich samych, ale także ospałej i nadto pobłażliwej polityki rządzących i "wymiaru sprawiedliwości" (bezmiar niesprawiedliwości) wobec jawnego bandyctwa. Całkowity brak reakcji i tolerowanie bezprawia. Na co czekaliście aż do trzeciej nad ranem? Aż się kodomici wyszaleją i zmęczą? Przecież w ten sposób tylko ich zachęcacie do dalszych działań! Boicie się, że służby porządkowe, policja, wojsko, straż marszałkowska etc. odmówią wam posłuszeństwa? Czy zwyczajnie nie macie jajek? Przyczyniacie się do eskalacji bandyckich zachowań, a to jest współodpowiedzialność. Ale rozegranie obrad było przeprowadzone po mistrzowsku!!!! Warcholstwo stanęło murem za esbecją i zomowcami. Partia która Polaków ma za nic zmobilizowała się w obronie przywilejów SB! Ciekawe dlaczego nie protestowali przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego? Tak wczoraj uczcili ofiary Wujka. Tutaj wyległy POmioty tych oprawców i morderców,nie liczą się z niczym. Obrażają, łgają, są ordynarni-tacy jak ich wybrańcy, haniebne. To wszystko było do przewidzenia. Rząd PiS jeszcze nie zaczął rządzić to opozycja już mówiła, że nic rząd nie robi. Po prostu nie mogą się pogodzić z przegraną i dlatego tak wrzeszczą i robią zadymy. Nie czekać na eskalację. Trzeba ustalić, KTO POCIĄGA ZA SZNURKI i wyeliminować siłą! Zacząć od Michnika! Panie Kamiński to pańska rola! Pilnie repolonizować media - TVN, Onet, Newsweek...Immunitetowi awanturnicy działają jak hybrydowa V kolumna. Trudno nie mieć skojarzeń z osiemnastowiecznymi zaprzańcami na żołdzie zaborców…Przypomina działania Leppera i Samoobrony. Akacja posłów i tzw. obywateli pod Sejmem, nie była żadnym spontanicznym odruchem w obronie wolnych mediów. To jest agenturalny i wrogi atak na Polskę i Polaków. Widać wyraźnie niepolskie działania totalnej opozycji i zszarganie opinii o stanie władzy w Polsce na świecie. Najwyższy już czas na latarnie dla wodzirejów a reszty Berezę Kartuską po konfiskatach mienia, czyli pokomusze chlewnie w Muczne, pomieszczą ich tam wszystkich! Zdelegalizować te partie, które robią burdy. Wygląda na to, że oni chcą wybrać na "króla" niedouczonego rumuńskiego przybłędę Petru. On i pomiot niedobitka UPA tępak i prymityw POspolity złodziej bandyta Szetyna vel Schetyna ponoszą odpowiedzialność za burdy, anarchię. Mam nadzieję, że już wkrótce i oby jak najszybciej, eksposeł zezowate szczerbate bydlę, które zaatakowało fizycznie posła Suskiego po chamsku, od tyłu, odPOwie KARNIE za pobicie. Jeśli PIS nie będzie w stanie wyciągnąć konsekwencji prawno karnych wobec tego nadaktywnego peowskiego błazna i złamańca to będzie MARNIE! Natychmiast konferencja za konferencją ws pobicia posła i prowokacji koderastów pod sejmem i kodziarską ustawką położenia się na ulicy, już po przejściu policji. Przekaz medialny w Polsce i docierający za granicę MUSI być POLSKI a NIE niemiecko-lewacko-ubecko-sowiecki! Powtarzam się ale skuteczność i konsekwencja, rozwaga i determinacja i DZIAŁANIE są ważniejsze od tylko słuszności i racji. Przebić MUSI się PRAWDA a NIE manipulacja!!! Pokazywać targowickie chamstwo i WSImendialne ustawki bez przerwy. Ubeków sejmowych i tfuenowskich zaorać bez litości. Jeszcze raz: KARY FINANSOWE dla puczystów i sprawa karna o pobicie posła BEZDYSKUSYJNE!!! Pani premier B. Szydło i pan panie premierze Jarosławie Kaczyński, zrobić to po amerykańsku. Niema zezwolenia na manifestacje to policja aresztuje sprawców i doprowadza do sędziego. Jeżeli się atakuje, osoby postronne albo policję to trzeba się liczyć, że można być zastrzelonym albo pobitym. Pani Premier pan panie premierze Jarosławie Kaczyński, ta chucpa musi się wreszcie skończyć.Ta szczujnia musi być doprowadzona do sądu.
 • @Wrzodak Z. 18:51:48
  Pan naprawdę nie jest w stanie zrozumieć, że jeżeli PIS zostanie teraz wywrócony, to wrócą do władzy najgorsze męty? Pan nie wie, kim jest bolszewia? Że to nie Rosjanie? i nie szeregowi funkcjonariusze?
 • @@@!
  Po wczorajszych i dzisiejszych POkazach anarchii przez zdrajców, kodomitów, i tzw. "oPOzycję" jestem za rumuńskim wariantem i Piłsudskiego. Tą postbolszewicką, postubecką swołocz trzeba fizycznie eliminować, innego rozwiązania już nie widzę, by Polska istniała. Jeżeli obecna władza PiS nie zacznie ścigać i karać grupy wywrotowe, obcych agentów i sabotażystów, to gotowi są oni wywołać zamieszki i rządowy przewrót. Pomogą grupom sabotażu z PO, N i PSL w przewrocie obce służby i wojska, a ponadnarodowy Parlament w Europie zatwierdzi wtedy zaistniały stan rzeczy i układ. Z grupami sabotażu należy się rozprawić w sposób właściwy i bez zbędnej zwłoki. Władza obecna nie powinna się ociągać, bo tym sobie zaszkodzi, a wtedy naród będzie musiał ruszyć do walki. Lepiej takiego scenariusza uniknąć. Ekstremistyczne skrzydło KOD z alimenciarzem i pomiotem ubeka Kijowskim pragnie rozlewu krwi?!(jeżeli chce to będzie ją miał, lecz to będzie ich krew) Czas przestać uważać bydło za nie bydło. PiS nie przejął w Polsce władzy na drodze zamachu stanu. Każdy kto chce go dziś metodami siłowymi od tej władzy odsunąć, pluje w twarze jego wyborcom. Do przemyślenia

  "Czy pieniądze chińskich komunistów zasilają "partyzantów" z KOD? "

  https://twitter.com/PawelChojecki/status/810125938784604160

  https://twitter.com/PawelChojecki/status/810126630601576448 Większa szansa jest na to, że oni zafikają nóziami na palu, POsowieckie psy. Bo tylko to zrozumieją. https://pl.wikipedia.org/wiki/Nabicienapal
 • @Rzeczpospolita 19:12:32
  "Polityczny spektakl, który obserwujemy, to towarzyskie zapasy żydowskiej, syjonistycznej władzy z żydowską, syjonistyczną opozycją.

  Jeśli dałby Bóg - ale ten żydo-katolicki nie da - i by się pozabijali, to trzeba byłoby ich ścierwa uprzątnąć i wszystko. - To taka optymistyczna przedświąteczna wizja."

  - i co z tego? Pan obejmie władzę? Albo inaczej spytam: kto Pańskim zdaniem obejmie - jeśli PIS teraz się przewróci - władzę. I proszę uzasadnić jak na tym skorzystamy

  moją odpowiedź posłowi Wrzodakowi proszę odnieść również do siebie
 • @Lotna 19:31:26
  "W tym wypadku ta bolszewia robi rozróbę między sobą, mając nadzieję, że Polacy się w to dadzą wciągnąć,"

  nie wierzę że Pani wierzy w to, co Pani napisała...
 • @Stara Baba 19:40:19
  siedź w kącie - przysrają cię - napisano w piśmie
 • @kula Lis 66 20:38:01
  czytałem - bardzo słuszne
 • @Andrzej Tokarski
  Zastanawia mnie jedno, dlaczego w nocy kiedy odbywała się hucpa, samoloty nie mogły latać nad Polską? Ktoś był gotowy na zamach stanu?????
 • @kula Lis 66 20:38:01
  No i po co wysyłać Kaczyńskiemu? On prawnie w rządzie nie ma nic do gadania. To Duda jest prezydentem a Szydło premierem i to oni odpowiadają za wszystko co się dzieje. To właśnie tym ludziom należy uzmysłowić odpowiedzialność jaka na nich ciąży i w razie draki to nie Kaczyński a personalnie oni przed obywatelami i prawem są odpowiedzialni. Należy im uzmysłowić że to oni powinni rządzić a nie słuchać się kurdupla gdyż to ich dupa leży na talerzu. Jeszcze raz powtórzę, Kaczyński prawnie
  w rządzie polskim nie ma nic do gadania mimo że jest figurą w PiS. Nie umacniajmy sami tego mylnego przekonania. To jest wielki błąd.
 • @Stara Baba 20:52:43
  Także dostali to samo. Szydło jest tylko oficjalnym premierem. Chyba wiesz co mam na myśli?
 • @Andrzej Tokarski 20:48:51
  Co, krytyka się nie podoba? Wypisujesz człowieku "bełkot" a potem się dąsasz.
 • @Andrzej Tokarski 20:49:34
  Ja bym chciał żeby mi ktoś jedną rzecz wyjaśnił. Zamach na demokratycznie wybrane władze i destabilizacja suwerennie stworzonego ładu politycznego to zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa. Mamy w Polsce ABW - agencję bezpieczeństwa wewnętrznego. Dlaczego ludzie którzy stoją za tymi prowokacjami nie są rozpracowywani i powstrzymywani?
 • @Andrzej Tokarski 20:49:34
  Wszyscy, którzy popierają KOD, PO, PSL, SLD, organizacje lewackie, skorumpowanych sędziów i prokuratorów, to nie kto inny jak osobnicy, którzy żyją i osiągają korzyści w sposób nie mający nic wspólnego z uczciwością. W moim mieście znam kilkadziesiąt osób, które swoje dochody zawdzięczają politycznym układom, korupcji, przekrętom, podstępowi. Dziś to właśnie oni poszliby na manifestacje totalnej opozycji bo oni nie potrafią żyć inaczej! W uczciwy sposób nie zarobili w życiu ani grosza ! To właśnie elektorat tych wymienionych wyżej partii. Tak jest w każdej miejscowości w Polsce!
 • @kula Lis 66 20:56:58
  No i trzeba Dudzie i Szydło wyjaśnić gdzie stoją, że "oficjalny" nie znaczy służalczy. Te osoby prawnie od wyborców dostały tak wielką siłę że podłóg nich Kaczyński z Rydzykiem :-) to małe płoteczki. Jeżeli dają się wodzić jak pieski, Prezydent i Premier po prostu tego nie rozumieją. Naszą rolą jest to im przypominać i że to oni będą osądzani.
 • @Andrzej Tokarski 20:49:34
  Jeżeli ktoś chce sprawować władzę... powinien posiadać do tego zestaw właściwości. Przez 8 lat PO z przyległościami nie wykazała się żadnymi, za to była bezkonkurencyjna w złodziejstwie, destrukcji i kłamstwie. Do dzisiaj żadna z właściwości potrzebna do sprawowania władzy u pomatołków nawet nie zakiełkowała, wiec doszli do wniosku, ze władzę muszą po prostu przejąć siłą z udziałem ogłupionych fanów i pokomuszych sierot z emeryturą nie wyższą niż średnia krajowa. Liczą też na ciemny tubylczy lud, któremu próbują zohydzić obecne rządy i przestraszyć perspektywą życia w kolejnym totalitaryzmie. No ale jak to mówią, jaka ekipa taki sposób i taki moment.
 • @Andrzej Tokarski 20:47:53
  Sądzi Pan, że mam rozdwojenie jaźni?
 • @Stara Baba 21:01:23
  nie dąsam się - tylko daję ci radę na miarę Twoich aspiracji - człowieku
 • @kula Lis 66 20:51:02
  słyszałem że był jakiś problem z radarami

  co do zaplanowania z góry całej zadymy nie mam żadnych wątpliwości
 • @Stara Baba 21:11:04
  Wyjaśniać Dudzie i Szydło? Szydło była w samej Hameryce szkolona, jak ma rządzić, myślisz,,że jej tam nie wyjaśniono dostatecznie jak ma rządzić?
 • @kula Lis 66 21:06:10
  Ja bym chciał żeby mi ktoś jedną rzecz wyjaśnił. Zamach na demokratycznie wybrane władze i destabilizacja suwerennie stworzonego ładu politycznego to zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa. Mamy w Polsce ABW - agencję bezpieczeństwa wewnętrznego. Dlaczego ludzie którzy stoją za tymi prowokacjami nie są rozpracowywani i powstrzymywani?

  - to jest bardzo dobre pytanie
 • @Lotna 21:17:40
  po prostu nie wiem co mam sądzić...:) - bez urazy
 • @Andrzej Tokarski 21:17:55
  Moich aspiracji!!!. Gnojku, cztery lata temu lekarze wydali na mnie wyrok.
  Bozia dala ze do dzisiaj jeszcze w starości egzystuje. Tak, ja już swoje przeżyłem i aspiracji nie mam ale wiedz ciołku ze przedtem stal byś przy mnie na baczność, a jak nie stałbyś to byś leżał.
 • @Stara Baba 21:25:32
  skoro nazwałeś mnie gnojkiem, to sam śmieciu rozumiesz...
 • @Lotna 21:20:03
  To wszystko nie jest takie proste jak w konspiracyjnych teoriach. Każdy jest kowalem swojego losu i to od nich zależy czy będą "małpkami" czy Polakami.
 • @Andrzej Tokarski 21:20:54
  We wszystkich służbach zbyt dużo kretów. Oto wyjaśnienie. Poniżej przykład, że służby trzeba budować od ZERA!!! Jak prokuratury i sądy, inaczej przegramy my Polacy i Polska...Oficerowie ABW prowadzą obecnie na własną rękę poszukiwania „haków” na Mariusza Kamińskiego i jego ludzi...Zapowiadana przez PiS reforma polskich służb specjalnych z powodu politycznych i finansowych kosztów jej wdrożenia zostanie zapewne odłożona w czasie. Trwa jednak coś, co Stefan Kisielewski nazywał „walką buldogów pod dywanem”. Stawką wojny w cieniu jest ostateczny kształt przyszłej reformy i to, kto będzie rządził polskimi służbami specjalnymi.

  Kamiński kontra Macierewicz
  W ubiegłym tygodniu w mediach pojawiły się informacje, jakoby plan wielkiej reformy naszych służb specjalnych został już przygotowany przez ministra Mariusza Kamińskiego, ich koordynatora. Rzecznik rządu Rafał Bochenek nie zaprzeczył, że taki plan jest, ale podkreślił, że nie ma zgody wśród członków rządu co do ostatecznego kształtu reformy. Sprawa ma dotyczyć powołania Ministerstwa Ochrony Państwa (MOP), któremu miałyby podlegać służby specjalne. Obecnie szefowie wszystkich służb specjalnych podlegają bezpośrednio premierowi. MOP ma być konsolidacją naszych służb, o czym w kręgach PiS-u mówiło się od dawna. Mają zostać mu podporządkowane m.in.: Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW), Agencja Wywiadu (AW), Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA), a także Służba Wywiadu Wojskowego (SWW) i Służba Kontrwywiadu Wojskowego (SKW). Nie ulega również wątpliwości, że nowe ministerstwo zaliczałoby się do resortów „siłowych”, dysponując ogromną wiedzą na temat funkcjonowania państwa. Wzrosłaby też rola samego Mariusza Kamińskiego, który jest „pewniakiem” do objęcia funkcji szefa MOP. Jednak, jak można by sądzić na podstawie enigmatycznej wypowiedzi rzecznika rządu, nie wszyscy członkowie gabinetu Beaty Szydło akceptują taki projekt reformy służb. Szef MON Antoni Macierewicz nie godzi się np. na to, aby podległe mu wojskowe służby: SWW i SKW znalazły się w nowym ministerstwie i wyjęte zostały spod jego nadzoru. Macierewicz uważa, że powinny one dalej pozostać w MON-ie. Głównie dlatego, że ich rola jest bardzo ściśle zakreślona i koncentruje się wokół ochrony interesów naszych sił zbrojnych. Niewykluczone, że dla Macierewicza wyjście SWW i SKW z MON byłoby uszczupleniem jego władzy, a co za tym idzie – także i osłabieniem jego pozycji w rządzie.

  Reformie przeciwny jest również zarządzający naszymi finansami wicepremier Mateusz Morawiecki. Jego resort dokonał już wstępnej analizy zarówno kosztów jej wdrożenia reformy, jak i ewentualnego funkcjonowania w przyszłości. I z tej analizy wynika, że byłoby to bardzo kosztowne rozwiązanie dla budżetu. Morawiecki będzie więc opóźniał realizację, bo z jego perspektywy, jako szefa resortu finansów, są teraz znacznie ważniejsze priorytety. Najważniejszym z nich jest zabezpieczenie środków w budżecie na przyszły rok, które zostaną przeznaczone na płynną realizację 500+ i innych programów socjalnych, jakie rząd zamierza uruchomić w najbliższych miesiącach. Argument ten jest o tyle istotny, że to one w największym stopniu decydują o wysokim poparciu dla PiS-u, które po roku jego rządów nadal oscyluje w granicach prawie 40 proc.

  O ostatecznych losach projektu reformy służb zadecyduje sam Jarosław Kaczyński. Na razie nie wiemy, czy dla prezesa PiS jest ona teraz priorytetem. Może okazać się, że również on uważa, że na obecnym etapie byłaby zbyt kosztowna, a dodatkowo że generuje konflikty w obozie władzy.

  CBA bierze wszystko
  O potrzebie reformy służb specjalnych w PiS-ie mówiono od dawna. Pierwsze projekty pojawiły się, zanim jeszcze PiS wygrało wybory i przejęło władzę. Działo się tak przede wszystkim dlatego, że obszar funkcjonowania naszych służb był najbardziej „zabagnionym” obszarem działania naszego państwa w czasach rządów koalicji PO–PSL. W polskich służbach pełno było patologii, zarówno tych odnoszących się do ich bieżącego funkcjonowania, jak i tych, które były związane ze sprawowaniem nad nimi nadzoru. Nadużywanie uprawnień służbowych, totalna samowola w działach, a także brak działań tam, gdzie być one powinny. Na dodatek na porządku dziennym było dublowanie działalności w ostatnich latach. Było jasne, że PiS po przejęciu władzy będzie musiał zrobić z tym porządek. Początkowo mówiło się o napisaniu nowych ustaw dla poszczególnych służb i wzmocnieniu nadzoru nad nimi ze strony urzędu Koordynatora ds. Służb Specjalnych. Jednak, jak się okazało, Mariusz Kamiński postanowił pójść nieco inną drogą i stworzyć specjalne „superministerstwo” (MOP), do którego miałyby zostać włączone wszystkie nasze służby.

  Jak w wypadku każdej reformy organizacyjnej, tak i tym razem na reformie Kamińskiego jedni mogliby stracić, drudzy zyskać. Na pewno straciłaby ABW – największa z polskich służb. Projekt Kamińskiego przewiduje bowiem odebranie ABW uprawnień śledczych i sprowadzenie jej do roli służby odpowiedzialnej jedynie za klasyczny kontrwywiad (tropienie obcych szpiegów i ochrona tajemnic państwa). A to w konsekwencji oznaczałoby sporą redukcję etatów w ABW. Pod względem znaczenia ABW w nowym ministerstwie zostałaby zredukowana do poziomu jednego z jego departamentów. Podobnie jak ABW, pozycji centralnego organu państwa nie utrzymałaby również AW, która jednak zachowałaby wszystkie swoje dotychczasowe uprawnienia. Z kolei w wypadku CBA, SKW i SWW, ich włączenie do MOP razem z ABW i AW oznaczałoby usytuowanie ich na pozycji takiej samej, jaką będą miały ABW i AW, czyli te służby zyskałyby na znaczeniu. W kuluarach mówi się, że najwięcej zyskałaby na zmianach CBA, jako służba najbliższa sercu polityków PiS.

  Według projektu Kamińskiego, w nowym ministerstwie miałyby też powstać departamenty wspólne dla wszystkich służb. Jednym z nich miałby być pion śledczy. Projekt Kamińskiego przewiduje też odrębny departament, który będzie zajmował się postępowaniami dyscyplinarnymi i wydawaniem wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Podobnie jak szef MSW, szef MOP zyskałby ogromną władzę, obejmując to „superministerstwo”. To na pewno wzmocniłoby pozycję Mariusza Kamińskiego w rządzie, który tak naprawdę jest dzisiaj ministrem, ale bez własnego resortu. Kamiński wprawdzie nadzoruje dzisiaj służby specjalne, ale, jak już wspomnieliśmy, formalnie są one podporządkowane premier Beacie Szydło. Po wprowadzeniu jego reformy miałby już własny resort, za pomocą którego mógłby działać. Zakres jego władzy byłby naprawdę spory. Siłą rzeczy sama premier musiałaby się z nim bardziej liczyć.

  Minowanie reformy
  Projekt Kamińskiego wzbudza potężne niezadowolenie w środowisku ludzi służb, zwłaszcza wśród funkcjonariuszy ABW. Uważają, że mogą osobiście stracić na wejściu w życie takiej reformy. Obawy te dotyczą przede wszystkim utraty dotychczasowego stanowiska służbowego, a co się z tym wiąże – zmniejszenia zarobków. W ABW istnieje również obawa, że część funkcjonariuszy zostanie przesunięta do innych departamentów MOP, co odbije się na znacznie gorszych perspektywach ich kariery. Reforma służb, nawet jeśli zostanie ostatecznie przeforsowana w Sejmie, na pewno spotka się z oporem wśród funkcjonariuszy ABW. Już dzisiaj wysyłają oni sygnały, że w ramach wyrażenia swojego „niezadowolenia” mogą się podzielić z mediami wiedzą na temat jej konstruktorów. A to oznacza, że Mariusz Kamiński i jego ludzie powinni spodziewać się, że do opinii publicznej mogą przedostać się informacje, które będą miały na celu ich skompromitowanie. Oficerowie ABW prowadzą obecnie na własną rękę poszukiwania takich materiałów, np. pewnego nagrania z imprezy sylwestrowej sprzed dwóch lat, na którym w nie najlepszym świetle wypadają bliscy współpracownicy Kamińskiego. Ludzie służb nie lubią reform i potrafią się bronić przed nimi na wszelkie możliwe sposoby, także za pomocą swojej tajnej wiedzy, mogącej skompromitować tych, których dotyczy. Czas pokaże, czy Mariuszowi Kamińskiemu uda się wdrożyć w życie od dawna zapowiadaną reformę polskich służb, jako że przeprowadzić ją niewątpliwie należy.Tekst ukazał się w tygodniku Warszawska Gazeta!
 • @kula Lis 66 20:51:02
  A obecność Tuska w Polsce Cię nie zastanawia? Marsz na zwarcie... bez chwili przerwy, znaczony bzdurami Petru, Schetyny i innych? Ludzie ze świecami dymnymi i symulanci? Presja mediów bredzących o użyciu siły, zamachu stanu i "demokratycznych racjach" warchołów, poparta Lisem i ekspertami od Batorego? A spektakl w Brukseli, której nie można wytłumaczyć za nic w świecie, że komunizm nie wyparował, ma się świetnie, a praworządność z postulatów unitów nie istnieje w kraju, w którym TK blokuje dekomunizację, sędziowie TK sami piszą sobie ustawy,sędziego polityk ma "na telefon", a ogół prawników, jak widać po komisji "Amber..." to albo idioci nie wiedzący kim są, gdzie są, co tam robią i jaki mamy dzień, albo ofiary epidemii niepamięci, albo może coś jeszcze poza medycyną...i który z tych problemów jest naprawdę problemem.
 • @Andrzej Tokarski 21:20:54
  Ostatnio na Rozenkranca vel Frasyniuka doniósł jego były zięć, Ziobro polecił wszcząć dochodzenie, oj aj waj będzie ja przy Piniorze.
 • @kula Lis 66 21:32:59
  moim zdaniem i nigdy tego nie ukrywałem, Macierewicz nigdy nie powinien zostać ministrem - a skoro został, to powinien być natychmiast zdymisjonowany. Jego rola jest jak przypuszczam taka jak Okulickiego przy rozpętaniu powstania warszawskiego oczywiści w pewnym uproszczeniu.

  o Morawieckim też nie raz pisałem - on udaje, że reformuje, a na razie działa na korzyść kapitału zagranicznego, czy lepiej powiedzie międzynarodowego.

  Można postawić PISowi wiele zarzutów - ale ktoś musi rządzić. Wybór jest tylko między PIsem a bolszewią/postbolszewią.
 • @kula Lis 66 21:36:43
  czekam z utęsknieniem, aż odważą się ruszyć "układ wrocławski" i pokazać tych wszystkich "kapusiów-bohaterów" - min - a może lepiej powiedzieć: w szczególności - wyżej wymienionego
 • @Andrzej Tokarski 21:43:58
  I gdański poproszę...
 • @Andrzej Tokarski 21:40:51
  Po raz kolejny PiS przyjął metodę (patrz przemówienie Prezydenta i Premier) pytania opozycji o zgodę na własne rządy. I do tej pory, a minęło ładnych parę lat od 1990, że ma przeciw sobie nie tylko opozycję, ale i IV Władzę i IV Rzeszę. A mimo to nie wypracował przez 8 lat metody na obezwładnienie ich. I teraz będzie się miział i po łokciach ich całował. To jest dla wyborców PiSu hańbiące. I pouczające na przyszłość.
 • @Andrzej Tokarski 21:43:58
  Były zięć oskarża Władysława Frasyniuka o korumpowanie urzędników i oszustwa na cle! Kłopoty legendy Solidarności. Były zięć oskarża Władysława Frasyniuka o korumpowanie urzędników i oszustwa na cle! Skręconą za rządów PO sprawę bada wydział zamiejscowy Prokuratury Krajowej w Szczecinie – pisze na łamach najnowszego numeru Warszawskiej Gazety Paweł Miter.

  Zatrzymanie przez Centralne Biuro Antykorupcyjne Józef Piniora zszokowało niemal wszystkich. Człowiek, który w latach 80. pomógł ukryć przed komunistyczną władzą 80 mln złotych należących do Solidarności, dziś ma postawione zarzuty korupcyjne. Najgłośniej jednak w całej sprawie krzyczy inna legenda podziemia – Władysław Frasyniuk. To on w dniu zatrzymania Piniora zaczął tworzyć tezę, jakoby cała sprawa miała polityczne tło. Zdaniem naszych informatorów powód głoszenia spiskowej teorii może być prozaiczny: sam obawia się działań wymiaru sprawiedliwości.

  Czego boi się Frasyniuk?

  Udało nam się ustalić, że akta jednej ze spraw, w której Frasyniuk był oskarżany przez swojego byłego zięcia o przestępstwa skarbowe i korumpowanie urzędników celnych, ponownie są analizowane przez śledczych.

  (…)

  Więcej w najnowszym numerze tygodnika Warszawska Gazeta!
 • @kimur 21:34:32
  Dzień świra się skończył. Czas świra trwa.A teraz obrońcy demokracji pójdą na wódkę i będą świętować swoją odwagę graniczącą z heroizmem
  Pozdr.
 • @kula Lis 66 21:50:11
  https://pbs.twimg.com/media/Cz5rDQcW8AAdunP.jpg
 • @Husky 22:03:07 Brawo! Tak ma być!
  Wysłałem to Jarkowi na Jego adres mailowy, do biura PiS i ich klubu sejmowego. Pzdr!
 • @Husky 22:03:07
  NIEMCY: nagrywanie wyłącznie relacji z obrad i tylko z trybuny prasowej. Dostęp do Sali Obrad zabroniony.
  USA: nagrywanie lub obserwowanie prac wyłącznie w wyznaczonym obszarze po uzyskaniu zgody.
  CZECHY: nagrywanie dozwolone wyłącznie w wyznaczonych miejscach. Stałe studia mają media publiczne - tylko.
  WŁOCHY: równo z końcem obrad kamerzysta musi przerwać nagrywanie. Nie wolno filmować polityków, gdy np. poklepują się po plecach, pozdrawiają itp. Zakazane są satyryczne fotomontaże.
  FRANCJA: w Izbie Senatu można robić zdjęcia tylko wtedy, gdy reporterowi towarzyszy urzędnik Biura Prasowego.
  BELGIA/PARLAMENT EUROPEJSKI: na terenie mogą przebywać wyłącznie media stałe, zajmujące się sprawami europejskimi lub międzynarodowymi i jedynie w wyznaczonych obszarach.

  POLSKA: bez żadnych, kompletnie żadnych zasad, tzw. "wolna amerykanka".

  PROPONOWANE ZMIANY zakładają wytypowanie przez KAŻDĄ REDAKCJĘ dwóch reporterów, którzy mieli by PEŁNY DOSTĘP do budynku sejmowego. Dla pozostałych zostaną stworzone Centra Medialne z miejscami do pracy i salami konferencyjnymi. Będzie też tzw. "strefa relacji live" dla której zostanie przeznaczone CAŁE PIERWSZE PIĘTRO.

  I to jest te zamach na wolne media, gdyby ktoś nie wiedział...
 • @Husky 22:03:07
  Nielegalne demo gangsterów podających się jako opozycja zostało zgłoszone 13.12.2016 bez.. polisy ubezpieczeniowej. Przeciw przepisom prawnym w EU zachodniej czyli przeciw EU. Proszę zapytać prawników ze znanych ubezpieczalni...nawet w Polsce.
 • Z. Wrzodak, Andrzej Tokarski
  Trocki, Lenin, Bucharin, Radke, Zinowiew, założyciele partii Bolszewickiej mieli wiadome pochodzenie. Ich źródełka wsparcia i finansowania znajdowały się na zachodzie i w USA
  Jak myślicie jakie mieli pochodzenie Kuroń, Lityński, Frasyniuk Wałęsa, czy nie identyczne z tym jakie miał Trocki? Czy finansowanie i wsparcie nie pochodziło z tych samych źródeł?
  Czy nie chodziło zarówno jednym jak i drugim o obalenie istniejącej władzy, w Rosji cara, w Polsce Gierka?
  Czym zatem różniła się rosyjska bolszewia od polskiej solidarności. A może nie różniła się wcale.
  Pisze pan Wrzodak, że u nas to nie bolszewia, bo u nas to mają po siedem mieszkań.
  Gdyby Stalin dał tej trockistowskiej bolszewi porządzić w Rosji 25 lat też by mieli po siedem mieszkań.
  Salin nie wystrzelał, nie zlikwidował bolszewików w ciągu pierwszego roku swojej dyktatury, ani ich, ani niechętnych sobie generałów, jak chociażby Tuchaczewskiego.
  Trzeba zauważyć, że Stalin nie był ani prezydentem, ani premierem, był tylko sekretarzem Biura Politycznego partii rządzącej.
  Nasza opozycja parlamentarna PO i Nowoczesna, i poza parlamentarna jak KOD i SLD przez jednych zwana solidaruchy przez innych POlszewią, bądź bolszewią obserwując jak sobie poczynają rządzący w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, w sprawie afery Amber Gold i widząc, że już zamyka się takie świętości jak Pinior, nie ma wątpliwości że podzieli los jaki Stalin zgotował bolszewikom ( trockistom) w Rosji. Już wie, że albo my albo oni, kto kogo, jak mawiał pierwszy bolszewik Lenin.
  Andrzej Tokarski nazywa naszą opozycję bolszewią, bo czym że się ona różni od tej rosyjskiej z czasów Lenina, pochodzeniem(?), źródłami finansowania(?), nie drodzy państwo, mocodawcy są ci sami, metody podobne, choć na razie jeszcze snajper nie na dachu jak to miało miejsce w Kijowie
  No cóż pan Wrzodak był posłem, ale politykiem nie został, stąd rozeznanie polityczne żadne, a szkoda, bo odrobina wiedzy i pomyślunku zawsze się przydaje.
  Rzecz jasna Kaczyński chociaż też tylko sekretarz swojej partii Stalinem nie jest i go nie naśladuje, ale tak mi się wydaje, że też sobie skutecznie poczyna ( jak Stalin, Stalin był skuteczny), chociaż opozycja drze mordę że to (Kaczyński) dyktator.
  Pani premier dziś wystąpiła na tle jedynie polskiej flagi (brak flagi europejskiej rzucał się w oczy) mówiła o osiągnięciach swojego rządu, o pro społecznych dokonaniach i było tych dobrych pro społecznych dokonań sporo.
  A przy okazji, panie pośle Wrzodak, ile J. Kaczyński ma mieszkań?
 • @kimur 21:49:18
  Esbecy esbekami, ale w tym roku ktoś wyłudzi o 10 mld mniej VATu, inni stracili miliardy przez wysuszenie lewej benzyny.
 • @Husky 22:03:07 kibice Legii na jutro po meczu się skrzykują.
  Oto ich wpis: Nadszedł wreszcie czas wpierdolić mącicielom z PO, Nowoczesnej, KOD i innym potomkom ubeckiego plemienia!!!
  BÓG HONOR i OJCZYZNA jutro po meczu Legii wszyscy idziemy wspomóc Rząd i PiS!!! Pamięć o Pileckim, Ince, Łupaszce czy Zagończyku nas zobowiązuje!!
 • @Husky 22:27:30
  To znaczyło by również, że PiS też wiedział o tym "spontanie"!
  Przecież usuniecie gen. Różańskiego & Co jest tego przykładem.
  Człowiek starego układu miał wyjść z wojskiem na ulice i przejąć władzę w kraju. Cynk przyszedł z CIA, FBI czyli Gulianiego czy od PO-wskich kapusi? Jedna z tych odpowiedzi jest prawidłowa.
 • @Oświat 22:25:36
  zapomniałem dodać, że min. Macierewicz też robi czystki wśród naszych generałów.
  W resortach siłowych trzeba mieć ludzi do których ma się zaufanie.
  Tylko wówczas można myśleć o robieniu w kraju porządku
 • @Andrzej Tokarski 20:46:53
  Chyba obaj jesteśmy na tyle dorośli, że zdajemy sobie sprawę, iż w chwili obecnej żadna opcja polskiego narodu nie ma zorganizowanej reprezentacji.

  Ale czy według Pana istniejące między PO i PiS różnice (bo takowe owszem są) mają dla Polski i Polaków rzeczywiste i odczuwalne znaczenie?
 • @kula Lis 66 22:48:29
  ...czy od PO-wskich kapusi?
  Albo od wojskowych, czekajacych na zwolnienie etatu.
  O buncie w armii raczej nie ma co snuć teorii spiskowych.
  Gdyby były tam jakieś szemrane układy, bez aresztowań by się nie obyło.
 • @Oświat 23:07:20
  Pucz !!!
  Janajew pojawil sie na wiejskiej
  Nadwiślańskie Jednostki Wojskowe w pogotowiu !!!!
  Armia pancerna gen. Guderiana grzeje silniki !!!
  Pancernik Yamato zawinął do Elbląga !!!!

  Zgroza
 • @kula Lis 66 22:28:56
  czy nie można zastąpić policji ochraniającej zadymy KOD, kibicami Legii?
 • @kula Lis 66 22:48:29
  Dzień pierwszy Stanu Wyjątkowego w Polsce.

  Andrzej Hadacz szykuje okopy i napełnia butelki benzyną, co drugą niestety wypija.

  Wieczór Stanu Wyjątkowego.

  Hadacz śpi pijany w okopach, po benzynie, którą wypił. Giertych wysłany do domu, bo nie było rozmiaru hełmu.

  Nie śpię, bo czekam na orędzie Stefana Michnika w tvn24 .
 • @Lotna 19:31:26
  Tu przyznaję rację Tobie i P. Wrzodakowi.
  Niech tam ci na górze urządzają sobie szopki, Polacy szykują się na Święta i Sylwestra, chcą żyć w spokoju i ichnie przepychanki im dyndają, co mogę stwierdzić także po sobie i mej rodzinie.
 • @Rzeczpospolita 23:03:19
  tak właśnie uważam - po armagedonie rządów PO i PSL rządy PIS z całą pewnością są lepszym wariantem - choćby dlatego, że rozbudzają postawy patriotyczne, powodują integrację Narodu, również w oparciu o KK.
  Oczywiście wiem, że te działania są w znacznym stopniu instrumentalne, a o KK i wierze zna Pan moje zdanie. Na razie jest to mało ważne. Ważne, by się integrowali.
 • @kimur 21:49:18
  oczywiście
 • @lorenco 01:41:23
  Święta się skończą - a po Świętach też będzie dzień. I będzie ważne, kto będzie rządził. Percepcja właściwa kurom (ogarniam tyle ile widzę w zasięgu dzioba) ma - proszę wybaczyć - krótkie nóżki
 • All
  z kompletnie nieznanych mi przyczyn wczoraj od godziny 22 nie miałem możliwości zalogowania się - więc i odpowiadania na komentarze.

  za wszystkie wpisy oczywiście serdecznie dziękuję
 • @Andrzej Tokarski 07:19:13 Pzdr!
  Odświeżamy pamięć co niektórym tutaj u ciebie ! Co radził Wałęsa Tuskowi, gdy "Solidarność" zablokowała Sejm? "Spałować! Władzę trzeba szanować!". Gdybym był na miejscu Tuska, dałbym polecenie: spałować, oddać za to. Władzę trzeba szanować, wybierać mądrze, brać udział w wyborach, organizować się. Ale potem: szacunek! Ktoś ich wybrał, to są przedstawiciele narodu, więc nie mogą pozwolić na opluwanie i bijatykę mówił w 2012 r. Lech Wałęsa w Radiu ZET, komentując w tych ostrych słowach działania „Solidarności”, która w maju 2012 roku zablokowała wyjazd z Sejmu po tym, jak posłowie przegłosowali ustawę podwyższającą wiek emerytalny do 67 lat. Panie premierze, więcej zdecydowania. Dość takiej zabawy! apelował Wałęsa do Tuska. Dziś sam włącza się w pikiety i nawołuje do obalenia rządu. Przypomnijmy, Związkowcy blokowali przez kilka godzin wejścia na teren Sejmu, uniemożliwiając posłom jego opuszczenie. Domagali się wstrzymania prac nad projektami ustaw dot. podwyższenia wieku emerytalnego do 67. roku życia i zmian w systemie emerytur mundurowych. Decyzję o zakończeniu demonstracji podjęła Komisja Krajowa „S”, która zebrała się przed parlamentem. Szef „Solidarności” Piotr Duda mówił, że z jego informacji wynika, iż zapadła decyzja o pacyfikacji jednej z bram wjazdowych na teren Sejmu. Lech Wałęsa od miesięcy jeździ po Polsce i namawia opozycyjne bojówki do obalenia legalnie wybranego rządu. Symptomatyczne.
 • @Andrzej Tokarski 07:19:13
  Komu się marzy przelew krwi? Michał Broniatowski z Forbesa (kapitał niemiecki) doradza jak zorganizować krwawy Majdan. (pytam gdzie są służby? prokuratura? dlaczego jest jeszcze na wolności? a nie siedzi już w celi? ) Michał Broniatowski, redaktor naczelny miesięcznika Forbes (niemiecko-szwajcarski kapitał RASP), który był na kijowskim Majdanie i znany jest z radykalnie antypiskowski poglądów, podzielił się na Facebooku radami o tym, co musi się stać, żeby zrobić Majdan. Czyli krwawą masakrę, czyli siłowe przesilenie typowe dla państwa upadłego. MAŁA INSTRUKCJA co musi się stać, żeby powstał Majdan. To było tak:
  Nośny społecznie powód, który zmobilizuje MŁODZIEŻ. Starzy na mrozie nie wysiedzą. Wystarczy dwa-trzy tysiące gotowych zostać na noc, ale za to dziesiątki tysięcy gotowych wspierać ich na miejscu za dnia. Duży PLAC w centrum miasta (Plac Defilad się nie nadaje, bo nie ma go jak obronić), a w sąsiedztwie duży BUDYNEK PUBLICZNY, który można zająć (i obronić). To jest niezbędne ze względów logistycznych, sztabowych, centrum prasowego, toaletowych… Początkowe drobne utarczki z milicją, powstrzymane (jak dzisiaj) przez posłów. POSŁOWIE muszą być gotowi postawić własne namioty z wywieszką „Biuro poselskie”, żeby zapewnić immunitet. Namioty należy stawiać jak OBÓZ WAROWNY. Plus przenośne toalety i zapas drewna. Władza bezmyślnie i krwawo atakuje po kilku dniach (i nad ranem) obozującą młodzież. Na drugi dzień MILION ludzi demonstruje na placu i w okolicach. RADA MAJDANU czyli przedstawiciele demonstrantów i LIDERZY ZJEDNOCZONEJ OPOZYCJI, którzy muszą jeszcze zorganizować FUNDUSZE na żywność, opał, wynajęcie sprzętu nagłaśniającego i zbudowanie trybuny, itp. Oddziały SAMOOBRONY. Tu trzeba się mocno pilnować, żeby uniknąć prowokacji. Stała obecność ARTYSTÓW na scenie i wsparcie DUCHOWNYCH. Jeśli coś pominąłem, to proszę innych świadków o uzupełnienia. Przypomnijmy, że pan Michał Broniatowski był jednym z bohaterów książki „Resortowe Dzieci”. Jest synem Mieczysława i Henryki Broniatowskich. Mieczysław Broniatowski - w 1935 został skazany na półtora roku więzienia za działalność komunistyczną. Udział w wojnie domowej w Hiszpanii, w 1943 r. wstąpił do 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki, gdzie został szefem Wydziału Personalnego Zarządu Polityczno-Wychowawczego. 1 sierpnia 1944 przekazany do dyspozycji szefa Resortu Bezpieczeństwa Publicznego Stanisława Radkiewicza. Po 1945 był kierownikiem Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Warszawie, z ramienia którego organizował struktury powiatowe UB m. in. w Płocku i wojewódzkie w Rzeszowie. Otrzymał stopień majora w Ludowym Wojsku Polskim. Był dyrektorem Centralnej Szkoły Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego w Łodzi, dyrektor Biura Społeczno-Administracyjnego URM, dyrektor Departamentu Społeczno-Administracyjnego MSW. Uchwałą Prezydium KRN z 17 września 1946 odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi. Henryka Broniatowska - W okresie II wojny światowej przebywała w Związku Radzieckim, od 1943 służyła w Ludowym Wojsku Polskim jako oficer polityczno-wychowawczy. W latach 1946-1947 była Dyrektorem Domu Propagandy PPR w Łodzi, a następnie pracownikiem Wydziału Propagandy KC PZPR. W ramach tej ostatniej funkcji nadzorowała powstanie Klubu Krzywego Koła, a w maju 1956 weszła w skład jego zarządu. Od 1958 do 1968 pracowała jako zastępca redaktora naczelnego wydawnictwa „Iskry”. Była także pracownikiem wydawnictw „Nasza Księgarnia” i Krajowej Agencji Wydawniczej. Była pomysłodawcą serii „Poczytaj mi mamo”, „Od Książeczki do Biblioteczki”, „Reportaż ze Znaczkiem Pocztowym”, „Szczęśliwa Siódemka”. Tłumaczyła literaturę rosyjskojęzyczną, w 1955 odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi. Cóż, w tym kontekście porady jak zrobić krwawą masakrę w Warszawie (bo tym był Majdan) udzielane w chwili głosowania nad odebranie esbekom przywilejów (wielokrotnie wyższe niż normalnie emerytury), nie dziwią. Ps..On tylko dostał rozkaz, żeby upublicznić to co do tej pory było tajne. Najwidoczniej chcą przyspieszyć (zanim PiS ujawni zbiór zastrzeżony IPN - o to toczy się walka, jak o listę TW w 1992 r). Wsio jewreje i politruki. Pamiętajmy, że Mieczysław Broniatowski oficer NKWD/UB - torturował i mordował żołnierzy wyklętych podczas przesłuchań i gorliwie ścigał ich po lasach! Dlaczego PiS wobec takich gości nic nie robi. Przecież to jest wzywanie do przemocy! Zastanawiam się kiedy powstrzymają kryminalistę i pomiot sowiecki Lisa za namawianie ludzi do użycia broni w celu przewrotu w Polsce. [mrao@mrao.one
  27 minut temu
  Niech robią sobie ten majdan. A my przyjedziemy w kilkadziesiąt autobusów. Z każdej gruby po jednym i ze stoczni też chłopcy nie odmówią tej przyjemności. Bejzbole się już moczą. Pogoni się koderastów konkretnie i niejaki szczerbaty będzie naprawdę szczerbaty a nie tylko z nazwiska. Lisience się utnie ten faszystowski ogon a niesiołaka w końcu przykujemy do kaloryfera w Tworkach. Ej pięknie się zapowiada ten Nowy Rok.]
 • @Andrzej Tokarski 07:19:13
  Trzeba zdać sobie sprawę z działań lewackiego terroryzmu. Instrukcje płyną z Niemiec. Trzeba powstrzymać emocje! Luiza Dołęgowska, Fronda.pl: Czy blokowanie mównicy sejmowej przez kilka godzin ma służyć demokracji, czy może jest to techniczny wybieg opozycji, żeby zdestabilizować sytuację w kraju?

  Witold Gadowski, dziennikarz śledczy, publicysta: Moim zdaniem to był test sił opozycji, lewicowej opozycji, na ile mogą liczyć na wywołanie kryzysu i obalenie rządu. To był test. To są metody lewackiego terroryzmu, z którym mamy do czynienia od jakiegoś czasu na Zachodzie, a który właśnie śledzę, będąc teraz w Berlinie. Centrala agresywnego, lewackiego terroryzmu, ludzi uzbrojonych, którzy walczą z policją i państwem jest na Rubensstrasse i każdy może sobie zobaczyć, jak to wygląda naprawdę – wyjęty właściwie spod prawa obszar. Te właśnie metody są przenoszone do Polski, płyną z Niemiec. Instrukcje – moim zdaniem – też płyną z Niemiec, jak obalić polski rząd. I jest to typowe działanie terrorystyczne na wywołanie kryzysu, zdestabilizowanie sytuacji i rozgrzanie emocji do tego stopnia, żeby doszło do walk ulicznych. Jest to niebezpieczne dla państwa.

  L. D.: Widzimy, co się w tej chwili dzieje w Warszawie, jest dość liczna grupa ludzi wspierających KOD, osoby z Nowoczesnej, z PO – demonstrujący przeciwko rządowi. Czy czekają na to, że przyjdą ludzie wspierający rząd i naszą demokrację i zacznie się ,,jatka”?

  W. G.: Moim zdaniem, i z posiadanych przez nie informacji wynika, że instrukcje przenikają z Berlina i dąży się do wywołania starć, w czasie których może polać się krew. Chodzi o to, żeby polała się krew. Ci ludzie – posłowie – działają jak lewaccy terroryści – RAF Action directe, czy Brigate Rosse – Czerwone Brygady.

  Ja się tym zajmowałem i widzę teraz kalkę tamtych działań. Chodzi o rozgrzanie nastrojów i doprowadzenie do rozlewu krwi, co spowoduje, że wybuchną emocje i dojdzie do starć ulicznych.

  L. D.: Czy opozycja chce przewrotu?

  W. G.: Chcą obalić za wszelką cenę legalny rząd. Do tego otrzymali teraz bardzo mocne wsparcie od byłych funkcjonariuszy bezpieki wojskowej i cywilnej, którzy są żywotnie zainteresowani tym, żeby jak najszybciej obalić rząd, więc zostali wzmocnieni. Czują się silni, mają poparcie z zagranicy i chcą po prostu doprowadzić do przewrotu.

  L. D.: Jak pan uważa, co w tej sytuacji powinni robić patrioci, ludzie którzy są za wolną Polską, którzy chcieliby wesprzeć polski rząd?

  W. G.: Należy opanować emocje i stosować procedury prawa, ale bez szczególnego rygoryzmu i brutalności. Bo im właśnie chodzi o wybuch brutalności i emocji. Tutaj należy stosować spokojnie i rozważnie obowiązujące przepisy prawa. Nie można reagować agresywnie, nie można reagować też dramatycznie na to, co się dzieje, bo właśnie o to im chodzi. Ci ludzie chcą doprowadzić do tego, że ktoś zginie i nie będą czuć odpowiedzialności za to, że ktoś poniesie śmierć, czy zostanie okaleczony.

  L. D.: Wczoraj w nocy, po demonstracjach pod hotelem sejmowym miał miejsce fizyczny atak i lżenie pani poseł prof. Krystyny Pawłowicz, ,,obrońcy demokracji” wykrzykiwali obelgi, rzucali butelkami. Jak Pan to ocenia?

  W. G.: Terroryzmem zajmuję się już kilkadziesiąt lat, zajmowałem sie lewackim terroryzmem bardzo dogłębnie, prowadziłem wywiady z lewackim terrorystami takimi m. in. jak Astrid Proll czy Peter Jurgen Bock i dziś mogę powiedzieć, na podstawie wiedzy, która posiadam: to są metody lewackiego terroryzmu i to jest terroryzm.

  L. D.: Co w tej sytuacji powinien zrobić rząd, Pana zdaniem?

  W. G.: W tym momencie rząd powinien stosować procedury prawa, ale opracować plan kryzysowy na wypadek wybuchu lewackich, terrorystycznych działań na większą skalę. Dlatego, że lewaccy, wyszkoleni aktywiści przenikają do Polski i są wraz z byłymi oficerami bezpieki bardzo groźnymi rozsadnikami takiego terroryzmu.

  To jest bunt – terrorystyczny bunt przeciwko państwu i należy przede wszystkim uświadomić obywatelom skalę zagrożenia i uświadomić obywatelom, że jest to działanie, mające na celu obalenie legalnego rządu i oddanie Polski pod całkowity zarząd Niemiec. Przed tym ostrzegają także działacze opozycji niemieckiej, z którym rozmawiam w tej chwili w Berlinie.

  Oni wszyscy mówią, że widzą w tym, co się dzieje w Polsce akcję zorganizowaną, mającą na celu zdestabilizowanie sytuacji w naszym kraju i wywołanie terrorystycznych zamieszek.

  Doradzam brak emocji, brak gwałtowności, brak brutalności, konsekwentne stosowanie prawa – niech prokuratura się tym zajmuje, a nie politycy.

  Dziękuję za rozmowę

  Fronda.pl
 • @Andrzej Tokarski 07:19:13
  Może niewielu potrafi trafnie zdiagnozować sytuację gdyż w oparach dezinformacji opartych na fałszach i zmyśleniach z reguły z pozycji WROGÓW POLSKI nawet najmocniejsze umysły POLSKIEGO narodowego społeczeństwa poddawane są otumanieniu i wprowadzane w TRANS przysłowiowej ĆMY krążącej jak OGŁUPIAŁA przy źródle światła o zmroku. Im więcej słuchasz propagandy medialnej , szczególnie tej obcej , prowadzonej przez wytrawnych zbrodniarzy myśli , tym bardziej masz szansę zgłupieć i często dokonać samookaleczenia własnej osobowości. Osobowości w tej grupie narodowo Polskiej i Katolickiej. Po czasie, jak dostaniesz po umyśle w "dupę" , mądrzejesz, próbujesz naprawić swój zjazd na manowce to pozostaje żal za grzechy wobec Polski i Boga. Wielu z tych co to na ulicach kibicują watahom czy inaczej piekielnym oddziałom rewolucji komuno – żydowskiej w Polsce zrobionej pod szyldem SOLIDARNOŚCI zdezorientowana umysłowo idzie do tego gówna jak stado much na zasadzie że skoro inne „muchy” na tym gównie siadają i żrą to i kibicowi też coś się zostanie. Dla tych co z niewiedzy i słabości charakteru podążają za przewodnikami piekielnych oddziałów ostrzeżenie może być tylko takie:
  Oni tym gównem się pożywią a pozostawione resztki przyprawią "arszenikiem" żeby głupcy na końcu się unicestwiły robiąc czyste pole do zdobytej przez piekielników wszechwładzy. To co obserwujemy jest wszczynaniem rewolucji na pełną skalę w stylu BOLSZEWIKÓW z docelowym polaniem się krwi resztki patriotycznej populacji.
  Oni odwojowują traconą władzę i utratę przywilejów darmozjadów i bandytów nieprzerwanie od 44 roku mordujących Polski Naród.
  Jak zdobędą przewagę i rzeczywiście odwojują cele to wtedy pokażą o co idzie ich walka.Mordując bezlitośnie pierwiastek patriotyczny jak to w historii nie jeden raz czynili. To już jest wojna wypowiedziana odradzającej się Polsce, Polakom i każdy kto ma odrobinę sumienia i rozumu powinien dołączyć do sił NARODOWO POLSKICH. Czy nie widzicie że połączone siły sprawujących od 44 roku władzę pod przewodnictwem Kiszczaka ,oraz opozycji co to niby ich obaliła pod przewodnictwem BOLKA i zgrai żydowskich doradców a teraz czynnie dała dowód swej tożsamości wyszły na ulicę robiąc zaczyn śmiertelnej dla odradzającej się POLSKI rewolucji !!! Rok 39 , rok 45 i dalej to zbrojne i mordercze unicestwianie POLAKÓW jako narodu z zapleczem najpierw Hitlera a później żydosovieta z pod znaku CCCP . Światowe wichry destrukcji zauważając zmianę sił w sovietach CCCP i wobec klęski planów strategi zawojowywania świata przez centralę moskiewską doszły do wniosku, czego wcześniej nie przewidziały tego, że nastąpi odradzanie się w tym kołchozie ideologicznym wynikającego z ZEWU KRWI ruchu narodowego, że trzeba zejść z tego konia i siadać na innego. Tak też się stało. Centrum destrukcji świata ulokowane na lat 70 w Moskwie przeniesiono do Brukseli (a może jeszcze gdzie indziej) określając to skrótowo mając za cel dalsze ciemiężenie świata. Toteż w tej sytuacji PRZEWERBOWANO ze wschodniej na zachodnią stronę "mocy" cały aparat pasożytniczo zbrodniczy realizujący moskiewskie przykazy. Teraz to już są potomkowie oraz zarażeni tego wymierającego naturą rzeczy pokolenia. Ale ci potomkowie doskonale poinstruowani doskonale wiedzą o co walczą. Walka idzie o bezwzględne podporządkowanie POLSKICH niewolników przy wytraceniu niepokornych do dalszego im służenia. Warszawa jest centrum rozgrywek bo tam się ulokowało RZĄDZENIE Polską . Ich tam jest najwięcej licząc nawet na km kwadratowy powierzchni. Tam były przywileje oraz płace za nic nie robienie. Płace o jakich robotnik i szeregowy Polak mógł tylko marzyć. Dowolny czasookres pracy, wysokie emerytury, przydziały, mieszkania, renty, nagrody odznaczenia, łapówki oraz haracze ściągane z całej Polski dla własnej wygody i komfortu życia. Wszystko to wypasione mając doskonałą opiekę lekarską oraz komfort życia dociąga 90 lat życia kpiąc z reszty obywateli Kraju uciemiężonego. To widzimy dzisiaj na Polskich ulicach miast w całej Polsce. Wylniałe, pomarszczone i bezzębne WDOWY po dygnitarzach i wielkorządcach, ich pasożytnicze dzieci i wnuki, bazujące na emeryturach i rentach swych ojców, dziadków oraz różne sieroty po PRL idą na bój ich ostatni wmawiając wszystkim to, że walczą o szczęście POLSKIEGO NARODU. To jest gówno prawda. Czemu Pasterze siedzą cicho ? Czyżby byli w spółce ? Patrioci w sutannach odezwijcie się !Wskażcie palcem wrogów Polski we własnych szeregach. Pamiętajcie o tym, że jak oni zwyciężą to żadnego z Was nie pozostawią przy życiu co już nieraz pokazali.
  Po to jesteście PASTERZAMI !
 • @Andrzej Tokarski 07:19:13
  Jednak M. Kowalski mówi dobrze. Marian Kowalski miażdży KOD w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Lublin 13.12.2016. https://youtu.be/0d4c0bp3ASw Profesor Jan Leopold Pokrzykniewski KOD zie i sytuacji obecnej ” trzeci dzień na ulicach k… i złodziej utrudnia życie Polakom”
  Profesor J.L. Pokrzykniewski jest miedzy innymi byłym wychowawcą Mateusza Kijowskiego. „Mieniący się niby Polakami współcześni Targowiczanie tacy jak J. Lewandowski. Ten osobnik, obok J.K. Bieleckiego, L. Balcerowicza, B. Geremka, T. Mazowieckiego, A. Michnika, J. Kuronia, D. Tuska, L. Wałęsy, E. Kopacz, A. Kwaśniewskiego, B. Komorowskiego, R. Petru, M. Kijowowskiego i wielu innych winni już dawno być osądzeni za działanie na szkodę naszej Ojczyzny. A tacy ludzie jak F. Timmermans, J. C. Juncker czy G. Verhofstadt już dawno powinni odpowiadać za szkalowanie Polski przed międzynarodowymi trybunałami karnymi.
  Polacy są jednak mądrzejsi od nich wszystkich. Przez tyle miesięcy nie dali się zmanipulować i już nie dadzą. Polska jest Polaków, tak jak inne narody mają swoje państwa i będą o nie walczyć. Lewacko-demoliberalna ideologia przegrała, tak jak przegrali jej wielcy od setek lat finansowi kreatorzy. Oni zdają sobie z tego sprawę, stąd taki ich kwik, nie tylko w Polsce. A ich sterowane i łase na przywileje marionetki dziś się po prostu boją o wszystko… Dlatego ich kwik jest jeszcze większy. Nam pozostaje tylko uśmiech politowania gdy kurwom i złodziejom wali się ich świat i całe to w przedświątecznym tygodniu ich przedstawienie uliczne i plenerowe traktować z należytą dla tego typu przedstawień dozą uśmiechu na twarzy. Że sprawiedliwości staje się zadość”

  prof. J.L. Pokrzykniewski
 • @Andrzej Tokarski 07:19:13
  KODowcy wraz z PO i PSL i Nowoczesną oraz z UB Sb i innymi organizacjami będą okupować Kancelarię Premiera w Wigilię i w Boże Narodzenie tak donosi radio Zet. Są już zgłoszone te okupacje u chazaromongołki Gronkiewicz Waltz. Czyli będzie tak jak powiedziała osoba związana z PSL, że nie odpuszcza i koniec, a nawet zacytuję ją " ten kaczor jest chory psychiczne i te całe pisiory, czas najwyższy zrobić z nimi porządek". Należy dokonać ruch wyprzedzający: nie dopuścić do wtargnięcia na teren obiektów lub ich otocznie ani jednej nogi wichrzycieli. Przygotować kordon oddzielający strefę bezpieczeństwa. Rozpoznać organizatorów. Oj ciężkie życie ma Minister Błaszczak oraz Antoni Macierewicz. Nie trudno jest być z prowokowanym. Ps...Według PO Policja znowu nie stanęła przed sejmem na wysokości zadania. Demonstranci sami musieli się kłaść na ulicy bez uprzedniego skatowania. Pod Sejmem przez całą noc demonstrowało 5 osób, nie żartuję dokładnie 5 osób co wynika nawet ze zdjęć wybiórczej. Mimo to media niemieckie w Polsce wszystkie piszą ogólnie ” cała noc demonstranci stali przed Sejmem”
 • @Andrzej Tokarski 07:19:13
  Nie ma lekko! Nastapił punkt który jest konsekwencją zaniechania, braku profesjonalizmu klasy rządzącej, czy też po prostu zaniechań podczas poprzednich rządów PiS w oczyszczeniu Polski z cwaniaków i ich lumpenhołoty. Jeżeli ktoś sobie wyobraża, że tzw. opozycja totalna to tylko banda zlobotomizowanych debili, zmanipulowanych żydolewaków, zstępnych dziaduniów z resortu i PZPR przyzwyczajonych do przywilejów (od żłobka do nagrobka...) to się grubo myli. Za marionetkową zgrają skundlonych politycznych impotentów, barchanowych, prowincjonalnych ćwoków wsadzonych na stołki, czy też rozporkowo-obyczajowych dewiantów, którzy "poszli w politykę" - stoją profesjonaliści w fachu ogromnych przewałów, transferów, handlu narodowym majątkiem, interesów w spółkach S.P. i wyprzedaży obcym wszystkiego, co jest cięższe od powietrza. To stare i młode pokolenie specjalistów szkolonych do pookrągłostołowego tricku i dalszych zadań, lobby interesów i wpływów, którym dotychczas nikt nie przeszkadzał. Kiedy zaczynają się ruchawki w tzw. wymiarze sprawiedliwości, służbach i takich różnych "drobnych" sprawach (jak np. Ambergold), zaczynają być odkrywane karty ze strefy wpływów i wielkich pieniędzy - uruchamia się błyskawicznie marionetki z napisami pełnymi bzdur o obronie demokracji. Tricki, które wczoraj zostały zastosowane w parlamencie (i pod nim) świadczą o tym, że ta hołota już ma strategie i wytoczyła pierwsze armaty. Czego nie można powiedzieć o PiS...Jeżeli naiwny rząd, organy będą dalej bawiły się w tzw. demokracje, bali się Brukseli (której kasa i freunschaft do Polski - i tak się kończy) to wątpię, aby dotrwali obóz patriotyczny dotrwał wiosny. Jest jedna generalna zasada: Z mafią walczy się tylko i wyłącznie jej metodami...
 • @Andrzej Tokarski 07:13:43
  Ale to nie jest integracja na bazie rosnącej politycznej narodowej świadomości, tylko integracja wokół PiS i przeciw PO. Druga część Polaków na podobnej zasadzie integruje się wokół PO.
  Obydwie grupy na szczęście stanowią mniej niż 50% uprawnionych do głosowania. Nie mniej obydwie grupy są w ten sposób odsuwane od autentycznego myślenia o interesie Polski.

  Jest w 100% pewne, że rządy PiS zostawią Polskę i Polaków w jeszcze gorszej sytuacji politycznej i ekonomicznej niż rządy PO.
  Żaden rząd IIIRP nie dysponuje instrumentami ekonomicznymi i nie robi niczego w kierunku ich odzyskania, żeby mieć wpływ na ekonomię kraju. Wszelkie decyzje zapadają poza granicami IIIRP (Waszyngton, Londyn, Bruksela, Tel Awiw).
  Niebawem okaże się, że patriotyzm a la PiS jest guzik wart. I co dalej?
  Będzie Pan wtedy optował za przekazaniem pałeczki następcom PiS?

  Ile lat zamierza Pan repetować w tej samej klasie, powtarzać ten sam materiał i nie znajdować właściwych odpowiedzi?
 • @Andrzej Tokarski 07:19:13
  Pełzający zamach stanu.! ,,jesteście tam gdzie stoi ZOMO,, te słowa Jarosława Kaczyńskiego nabierają sensu. PiS obalił mit III-RP.
  Ustawa odbierająca przywileje ubekom oraz zapowiedz pozbawienia stopni generalskich "ludzi honoru" Kiszczaka i Jaruzelskiego poprowadziła dzieci tych ludzi w SLD, PO czy w nowoczesnej do szału.
  Jeśli PiS zapowiedziało, że 30 stycznia ujawni akta zastrzeżone IPN a w nich mogą znaleść się twórcy największych mediów elektronicznych czyli TV i gazet to oznacza, że po odejsciu Rzeplińskiego z TK opozycji pozostaje tylko KROCZACY ZAMACH STANU. W realizji tej przewrotki potrzebny jest przemysł pogardy, który w 2010 doprowadził do wyeliminowania elity Patriotycznej Polski. Jeśli w IPN są dokumenty, że Tusk tw. Oskar jest niemieckim agentem przedtem STASI obecnie BND. Pamiętajmy, że na środę Ziobro zapowiedział początek programu "Cela+"! Sprawą istotną jest brak polskich mediów zdominowanych przez zagraniczny kapitał w tym niemiecki. Niemcy w czasie II Wojny wymordowali ponad 6 mln Polaków. Zgodnie z prawem międzynarodowym Polska nigdy nie zrzekła się z tego tytułu rozczeń. Chodzi o kwoty nie mniejsze niże 6 bln dolarów. Porównanie Jarosława Kaczyńskiego do Hitlera przez najnowszy DER SPIGEL jest zorganizowaną międzynarodową blokadą Polski. Ten materiał TVP-1 pokazuje dokumenty.
  http://vod.tvp.pl/27030704/12102016
  Dziś w Warszawie pod Pałacem Prezydenckim o godz.16.00 odbędzie się manifestacja Poparcia dla Prezydenta i rządu.
 • @Andrzej Tokarski 07:19:13
  Odwołanie gen. Różańskiego, a wraz nim jeszcze dwóch innych generałów prawdopodobnie zapobiegło usunięciu rządu i Prezydenta przez grupę wojska, apel PO-ubecji o wypowiedzenie posłuszeństwa również przez wojsko i policję nie był przypadkowy. Nocna zmiana sprzed lat wyglądała bardzo podobnie. I kto ją wówczas właściwie zabezpieczał...? To nie teoria spiskowa, ale analiza faktów. Pucz w kraju można przeprowadzić grupą 1000 wojskowych. Tu i teraz toczy się wojna o naszą przyszłość...czas więc najwyższy, by zmobilizować Obóz Patriotyczny skupiony wokół Prawa i Sprawiedliwości i Prezydenta...Targowickie hordy należy zmieść z ulic Warszawy... pokojową demonstracją zwolenników rządu. Węgrzy nie tak dawno wyszli na ulice Budapesztu i usunęli z niej komunistów...a ci nie powrócili do dziś. 10 milionowy naród węgierski zmobilizował 2 milionową rzeszę patriotów. Tego samego potrzebuje nasza dotknięta ponad wszelką miarę PO-ubeckim terrorem Ojczyzna.
 • @kula Lis 66 15:28:22
  Problem w tym że w szeregach piss jest więcej byłych komunistów niż we wszystkich innych partiach razem wziętych, włączając w to sld. Piss się w końcu doigrało bo powtarza te same błędy, które popełniali poprzednicy a ludziom już po prostu żyłka pękła. I stanie się tak że strzelanie do koderastów będzie obowiązkiem a strzelanie do piss przyjemnością. 50% Polaków ma serdecznie dość tego co w tym kraju wyprawiają po-kodziarsko-pissowskie sprzedawczyki i nadejdzie taka chwila że zmiotą te polityczne zakały na gnojowisko historii.
 • @Husky 22:03:07
  Swoich ma bić? Oczadziałeś do reszty w tym kibucu :-)))
 • @czerwony baron 16:18:06
  Wszelkiej maści komuchy niech zamilkną.
 • @Husky 16:38:13
  Opozycja planuje wprowadzenie do Sejmu bojówkarzy KOD i rozpoczęcie okupacji gmachu, z paleniem opon i barykadami http://wpolityce.pl/polityka/319931-ujawniamy-opozycja-planuje-wprowadzenie-do-sejmu-bojowkarzy-kod-i-rozpoczecie-okupacji-gmachu-z-paleniem-opon-i-barykadami Ps..Jeśli jest to prawda, to ciekawi mnie czy odpowiednie służby (wywiad, kontrwywiad) interesują się tym tematem. Jak długo jeszcze zamierzacie zdrajców z PO i Nowoczesnej tytułować zaszczytnym mianem opozycji? Panie Błaszczak weź się do roboty, TV przestaje działać w różnych rejonach Polski, uruchom wszystkie siły do obrony Polski -= urzędy , PR , TV, itp. amerykańska firma EMITEL wyłączyła sygnał TVP w województwach "pisowskich" na południowym-wschodzie. Należy natychmiast wstrzymać emisję TVN , która nawołuje do wojny domowej. Uruchomić służby specjalne, uważać na Niemców. Rząd ma wszelkie instrumenty by temu zapobiec. Pytam, gdzie jest ABW i inne służby? Czy służby przygotowane są na rozróby podczas manifestacji ?? Dlaczego po tych wyskokach nie zdelegalizują kodziarzy? Żydolewackoubecka Antifa = dzieci gnojów z SB i Stasi. Jak będzie trzeba przyjdziemy milionami i obronimy Polskę przed komuną. Jeżeli tak się stanie, natychmiast skrzykniemy się z całej Polski. Każdy weźmie argument i pozakładamy im na łby te palące się opony. Zrobimy im taki Majdan, że będą szczali krwią przez 2 tygodnie. Strach pomyśleć jak naród ruszy na tą swołocz.......wprowadzić wojsko do sejmu panie Macierewicz to już jest bezprawie, nie ma się czego bać a brać przykład z marszałka Piłsudskiego z 1926. Policja to się z tym kodziarstwem pieści jak z matka z dzieckiem. Wspomnijcie sobie czasy reżimu PO-ZSL. Gazowanie, pałowanie, lanie z armatek, strzelanie do broni gładkolufowej, areszty, znęcanie! W chwili prawdy narodowcy staną z PiS jak NSZ stał z AK. Spokojnie. Nie dać się sprowokować!!! Wrogowie zewnętrzni i wewnętrzni (KOD) Polski tylko na to liczą. Oni chcą tu zrobić Majdan. Czy PO i inna swołocz myśli, że PiS to tylko posłowie w Sejmie. Jest nas wiele milionów i pucz potrafimy zdusić . Panie Prezesie Kaczyński czekamy na sygnał do przyjazdu do Warszawy.
 • @kula Lis 66 17:35:10 ps..
  Czy pani premier już bierze nogi za pas, czy jest tak sparaliżowana strachem, że kompletnie nie wie co robić? PiS - wy śpicie!!! PiS powinien rozpocząć rządy od aresztowań i procesów karnych !!!! Naczelniku! jeśli się TERAZ cofniecie - rozliczy Was historia! Miejscem dialogu powinien nie byĆ Sejm a sale przesłuchań w ABW !!!
  Jeden telefon do amerykańskich właścicieli TVN ( oni nic z tego co się dzieje nie rozumieją)!!! I stacja gwałtownie zmienia kurs!! Osłona medialna!! Panowie Ministrowie Błaszczak i Macierewicz: natychmiast należy wzmocnić ochronę Sejmu i zmobilizować wszystkie siły.To jest wojna z ubekistanem. Obstawić Sejm wojskiem i nie wpuszczać KODowskiego dziadostwa. Chcą rozrabiać, bo myślą że uratują tyłek Rzepie i dalej będą mącić. Jeżeli opozycja deklaruje, że chce zginąć za przyszłość Polski to patrioci powinni zadeklarować, że są gotowi im w tym pomóc. Niech wrogowie pokoju i podżegacze wiedzą, że Polacy będą bronili wolności i prawa do decydowania o swojej przyszłości. Jak społeczeństwo wyjdzie na ulicę, aby dołożyć zwyrodniałym koderastom, to wystarczy rozdać pały szturmowe, którymi pałowani byli strajkujący, tak w ramach rewanżu za "jakieś tam ścieżki zdrowia". Jak najszybciej usunąć z wszystkich stanowisk i posad zasilanych państwowymi pieniędzmi POwskoUBeckich pracowników i ich rodziny oraz obniżyć wszystkie UbeckoMilicyjne Emerytury do najniższego wymiaru!! To są efekty sponsorowania z budżetu państwa czyli z kieszeni obywateli przez całe lata POwskoUBeckiejCzerwonejChołoty która teraz w obronie swoich wypchanych portfeli chce podpalić Polskę!!!

  Ps.II Jeśli tam są skurwysyny z niemieckiej antify to należy wystrzelać, wybić co do jednego!!!! To jest atak na obcy kraj!!!! PiS weź się wreszcie do roboty! Nie można pozwolić na żydolewacką anarchię!!
 • @Husky 22:03:07
  Panie Jarosławie...ani kroku w tył...teraz w przód...Ujawnić pod choinkę Zbiór Zastrzeżony!...Jesteśmy z panem p.Jarosławie! Nie wiem dlaczego legalnie wybrany przez naród Rząd pozwala UBeckoPOwskiej Kawiorowej "elicie" na łamanie prawa i nawoływanie do obalenie legalnie wybranej władzy!Najwyższy czas zacząć Aresztowania!
  Nadchodzi na to lewactwo kara...Dajcie hasło! HIT na stronach KOD wezwanie do morderstw , wojny i zniszczenia Polski ! instrukcja wewnętrzna !! https://miziaforum.wordpress.com/2016/12/18/hit-na-stronach-kod-wezwanie-do-morderstw-wojny-i-zniszczenia-polski-instrukcja-wewnetrzna/
 • @kula Lis 66 17:56:55
  Przy takim rozwoju wkraczają jednostki specjalne i wynoszą zadymiarzy. odpowiedzialni za wprowadzenie tracą mandat i się tłumaczą w sądzie. Koniec rozróby.
 • @Husky 16:38:13
  To nie tyko u nas....Pan prezydent Trump ma podobne problemy z lewackim złogiem...Lewactwo jest gorsze od AIDS....ich trzeba wytępić do nogi! Wojsko z policją już powinno otoczyć parlament i rozstawić wysokie zapory! Panie ministrze Macierewicz i Błaszczak na co czekamy? Wiosna za kilka miesięcy. Nie jestem za używaniem siły wobec posłów, ale jeśli tam wejdą nie-posłowie, to siły należy użyć z cała stanowczością. Szybko i na swoich warunkach. Nie na ich warunkach. Niech wiec ktoś już teraz nad tym myśli jak to najkorzystniej zrobić. Każda minuta zwłoki w usunięciu z sejmu zadymiarzy będzie na korzyść zadymiarzy. Dukaczewski pełni rolę drugiego szer. Jaruzelskiego -- chce wprowadzić stan wojenny z esbekami i komuchami w Polsce - PO i .N jego wspiera oraz bolszewia z razem. Dlaczego w dalszym ciągu to "kamieni kupa", gdzie służby, gdzie respektowanie prawa (czy poza zezwoleniem na protest było zezwolenie na długotrwałe chuligaństwo?) Kiedy zabierzecie się do porządków? Mam pretensje do PiS. To wasza bezczynność w walce o Polskę doprowadza do takich sytuacji. Ministerstwa, urzędy i spółki skarbu państwa są PEŁNE ubekistanu. To oni utrudniają wam pracę. Wnioski? Im szybciej tym lepiej. Siekiera przyłożona do drzewa,a PIS wybrany legalnie jak dzieci układa się z Kijowskim i lewakami z PO, PSLi N. Zawsze dziwiłem się jak Wołynianie dali się tak pokroić siekierami. Już wiadomo kim jest męczennik KODu.
  http://www.tvp.info/28266522/mamy-do-czynienia-z-wojna-propagandowa-symulujacy-manifestant-wykorzystany-w-spocie-po
  To komunista związany z Sierakowskim niejaki Wojciech Diduszko.
  Wojciech Diduszko leżący KODowiec. http://www.film.uj.edu.pl/co-po-studiach-nasi-absolwenci
 • @Husky 16:38:13
  Apel do Rządu: rozdajcie broń i ostrą amunicję patriotom. Wykończymy wszystkich esbeków, złodziei, zdrajców i bolszewickich puczystów w 2 godziny. Dlaczego sądziliście, że KOD i pozostali odpuszczą? Oni nigdy nie odpuszczą. Za dużo mają do stracenia (władza, przywileje). Musicie się przygotować na najgorsze. Nawet na wojnę domową. Tu samo gadanie nic nie pomoże. Lewactwo i wszelkiej maści zdrajcy boją się tylko jednego.
 • @kula Lis 66 18:06:09
  Ich stroną kontaktową jest od piątku danieldesign.pl, z odsyłaczem na wychodzimy.pl.
 • @kula Lis 66 18:30:18
  Marek - Ten Wojciech Diduszko, to po nazwisku Ukrainiec, a więc Banderowiec + Antifa z Reichu = V kolumna w Polsce.
 • @kula Lis 66 18:30:18
  Wojciech Diduszko Męczennik KOD, zginął w obronie demokracji 17 grudnia 2016 roku o godzinie 2:48. Chwilę potem zmartwychwstał i telefonicznie poinformował swoich zleceniodawców o wykonaniu zadania.
 • @kula Lis 66 18:32:59
  Tak to tutaj zostawię:

  https://pbs.twimg.com/media/Cz4PxCNWgAArvd_.png
 • @Husky 16:38:13
  To dlaczego szczekasz? Wracaj do budy :-)))
 • @kula Lis 66 17:56:55
  Pani premier czeka na decyzję jaką podejmie jej szef.
 • @kula Lis 66 18:42:07
  Po tym weekendzie pzostaną dwa genialne terminy:

  - Rewolucja 1000 kanapek
  - Ciamajdan
 • @kula Lis 66 18:45:35
  Opór opozycji nasila się.
  Po krzykach, sięgnęli po argument ostateczny
  "kładziony"

  https://pbs.twimg.com/media/Cz-izfkXUAADpWA.png
 • @kula Lis 66 18:06:09
  Za coś takiego powinien do pierdla trafić. Niech się kijowski z kaczorem za łby wezmą i trzaskają ale ludzi niech do tego nie mieszają.
 • @czerwony baron 19:12:19
  na czerwonych zawsze
 • @Husky 19:25:03
  Brak TVP a Emitel. Prof.Urbanowicz miał 100% racji.
  file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Moje%20dokumenty/Downloads/RP_482636_20_20161218183219.pdf
  a tu prof.Urbanowicz o sprzedaniu Emitela.
  http://13grudnia.org.pl/artykuly/demonta%C5%BC-bezpiecze%C5%84stwa-pa%C5%84stwa
  Emitel odkupili Amerykanie.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Mieszkancy-z-poludniowej-Polski-maja-zablokowany-dostep-do-kanalow-TVP-Pawlowicz-pisze-o-hybrydowym-zamachu-stanu,wid,18644894,wiadomosc.html?ticaid=118492
  Wyłączenie dla 70% Polaków odbioru TVP to nie przypadek.
  Kroczący Zamach Stanu ma pomagiera?
  czas by np.PKO odkupiło Emitel.
  Pilne.
 • @Husky 19:25:03
  Właścicielem firmy Emitel sp. z o.o. http://www.emitel.pl/ jest firma zarejestrowana w Luksemburgu: KRS 0000482636
  file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Moje%20dokumenty/Downloads/RP_482636_20_20161218183219.pdf
  Kto oddał pieczę nad sygnałem radiowym w Polsce obcej / nie Polskiej firmie ????
 • @Husky 19:25:03
  Czyżby kret? a tym czasem PAD zwrócił się o ekspertyzy prawne dot. piątkowego głosowania w sejmie...oj czeka go opierdol przez Jarka jutro.
 • @Husky 19:25:03
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2016/148208956714593990926.jpg Brak sygnału TVP tuż przed orędziem premier. Będzie zawiadomienie do ABW... http://niezalezna.pl/90926-brak-sygnalu-tvp-tuz-przed-oredziem-premier-bedzie-zawiadomienie-do-abw
 • @kula Lis 66 18:42:07
  Ulicą idzie sobie mama z synkiem. Dziecko widzi leżącego człowieka.
  - Mamo, co się stało temu panu?
  - Nic, synku.
  PO spot kręci.
 • @kula Lis 66 21:11:18
  https://pbs.twimg.com/media/Cz-JtrhXcAAY6GH.jpg
 • @Husky 19:25:03
  ABW niech przeprowadzi dochodzenie. Jak wszyscy twierdzą to na 100% działanie sprzyjających ludzi POsrańcom i NowośmierdzącejPRL. Próbują i chwytają się wszelkich sposobów, aby wprowadzić zamęt w kraju. Znaleźć ty wsPOmagających KODomitów i rozliczyc, tzn. posadzić te barany i POmioty esbeckich oraz WSI, bo to tylko te gnoje są za to odpowiedzialne!
 • @kula Lis 66 21:16:03
  Czeka nas jeszcze minimum 7 lat rządów PiS i każdy musi sobie odpowiedzieć, czy się cieszy czy martwi, ale nic nie może na to poradzić,

  takie życie 8-))))))))))))
 • @Husky 19:25:03
  Czy ogólnokrajową łączność awaryjną, którą Kulczyk wraz z TPSA sprzedał Francuzom udało się Polsce odzyskać, czy nadal w razie czego pstrykną i rządzący oraz wydający rozkazy nie będą mogli się między dwoma miastami porozumieć?
 • @kula Lis 66 21:16:03
  Teraz będzie okazja do nacjonalizacji
 • @Husky 21:40:02
  Oby i to bardzo szybko, rozkulczyczyć.
 • @Husky 21:40:02
  ABW powinna już tam być i prowadzić dochodzenie. Obojętnie czy to była rzeczywista czy celowa ,,awaria". W razie zagrożenia wojną i ataku informacje o zagrożeniu powinny być nadawane poprzez sygnały telewizyjne jak i radiowe. Nie do pomyślenia jest żeby obcy mieli wpływ na to czy sygnał będzie nadawany czy nie, sprawa dotyczy Bezpieczeństwa Wewnętrznego! To ten Emitel który brał udział przetargu na remont tu154m w Samarze. Niechże te mnogie służby i prokuratura wreszcie coś zrobią! Z firmą odpowiadającą za taki skandal powinno się zerwać umowę natychmiast i zażądać odszkodowania! Niech rozdzielą obowiązki od politykierstwa!
 • @Husky 21:21:02
  Pełzający zamach stanu. Albo wygra wolna Polska, albo „będzie tak, jak było” http://wpolityce.pl/polityka/320009-pelzajacy-zamach-stanu-albo-wygra-wolna-polska-albo-bedzie-tak-jak-bylo Ps..Jak najprędzej zrepolonizować MEDIA !!! Zdelegalizować Sorosa z jego organizacjami, na Węgrzech można było to zrobić ...To najważniejsze, ważniejsze niż wszystko !! Judaszowe gazety i obce TV - co za berlińskie złoto udają "polskie" i robią u nas dywersyjną robotę dawnej V Kolumny precz ! z Polski. Mieli rację ci co pogonili Axela Springera z Pragi i z Moskwy.
 • @Husky 21:40:02
  Ja stoję na stanowisku, że zdrajcy zawsze powinni kończyć w ten sam sposób, czyli sznurem - na głównym placu miasta, zgodnie z nakazem historii i to bez względu na płeć! I albo wygra wolna Polska, albo „będzie tak, jak było”. Wiem, że PiS tego formalnie nie przeprowadzi bo partia na którą zawsze głosowałem, okazuje się być dużo bardziej odrętwiała niż kiedykolwiek sądziłem i niezdolna do rządzenia pod pręgierzem ekstremalnie trudnych warunków. Widzę to wszystko w czarnych kolorach bo za słowami polityków PiSu nie stoją żadne konkretne działania a stracili cały okrągły i najważniejszy rok czasu by zacząć generalne czyszczenie państwa ze złogów komunizmu. Zła strategia, niewłaściwy wybór priorytetów, zachłyśnięcie się w końcu paroma programami socjalnymi (które akurat na początek rządzenia nie były wcale najważniejsze) mogą teraz powtórzyć scenariusz końca rządów premiera Jana Olszewskiego. Oby tak się nie stało ale PiS generalnie mówiąc jest partią miłosierdzia a miłosiernymi uczynkami tylko Pan Bóg może zmieniać ład na świecie. Z bolszewickimi bandytami, zdrajcami, komunistycznymi przestępcami rozmawia się albo za pośrednictwem szubienicy albo po przez kraty. Jeżeli PiS tego natychmiast nie zrozumie i nie zresetuje swoich umysłów - straci władzę a Polska, wolność. Tylko natychmiastowa kompletna lustracja, dekomunizacja wraz z rozliczeniem przestępców, przeprowadzona od razu po objęciu władzy, mogła poprowadzić partię PiSu w kierunku normalnego rządzenia, tym bardziej że takiego scenariusza spodziewało się wówczas lewackie warcholstwo. Dzisiaj zdrajcy są o wiele mocniejsi niż przed rokiem, zbudowani zwłaszcza słabością rządów Beaty Szydło, jednak to nie ją obwiniałbym za taki stan rzeczy ale naczelnych strategów partii. Nazywanie dzisiaj przez polityków PiSu, ulicznych burd i sejmowych bandyckich awantur reżyserowanych przez zdrajców Polski, obrządkiem demokratycznym państwa, jest aktem desperackiej samoobrony przed opinią publiczną. To tak samo jak nazywanie mafijnych POsowieckich ugrupowań - PO, Nowoczesnej, SLD, KODu, PSLu, Razem, które już dawno powinny zostać zdelegalizowane za ich wywrotową antypaństwową działalność - opozycją, jest najzwyklejszym absurdem. To nie jest demokracja, Panowie i Panie z PiSu ale polityczna i bandycka anarchia prowadzona przed waszymi nosami, przez komunistycznych bandytów, zdrajców i wrogów naszego państwa. Jeżeli wy nie zrobicie z anarchistami porządku i to jak najszybciej, to oni będą wkrótce porządkować nas wszystkich, tak jak to robili przez ostanie 70 lat. Wierzę w marszałka Brudzińskiego bo on jako jeden z niewielu polityków PiS, potrafi się odgryzać lewackim warchołom w mediach. W demokracjach zachodnich nie istnieje pojęcie opozycji totalnej i nie ma przyzwolenia na taką destrukcyjną działalność. Istnieje jedynie prawo dla opozycji merytorycznej szanującej reguły demokracji. Zatem siły społeczne, które w Polsce ogłosiły się opozycją totalną, a których celem jest uniemożliwianie rządzenia prawowitym władzom, chyba, że będą one wykonywały ich wolę, same odbierają sobie tytuł do bycia opozycją w wolnym kraju. Kim i czym więc one są? Są grupą ludzi, którzy pod szyldem rzekomej opozycji podjęli wywrotową działalność antypaństwową. Weszli zatem na drogę przestępczą, która podlega odpowiedzialności karnej. I musi to wiedzieć każdy dorosły Polak, który świadomie lub nieświadomie w tym uczestniczy. Trzeba to publicznie już mówić, choć nikt jeszcze z tego powodu nie ponosi żadnych konsekwencji. Trzeba wyraźnie akcentować różnicę, że czym innym jest uczestnictwo w wydarzeniach, które mieszczą się w ramach demokratycznego porządku, a czym innym uczestnictwo w wydarzeniach, które poprzez uliczne i inne burdy prowadzą do „wypowiadania posłuszeństwa prawowitej władzy”. Szanowny panie premierze i prezesie pamiętaj słowa Marszałka skierowane do Ciebie, inaczej przegrasz, przegra Polska, przegrają Polacy i wasi wyborcy! https://pbs.twimg.com/media/Cz5rDQcW8AAdunP.jpg
 • @kula Lis 66 09:00:04
  Rada niby dobra, ale przecież i sam Piłsudski nie stosował jej względem siebie - rozumiem, że to nie łatwe. Tylko dlaczego rzeczony Jarek ma być masochistą - też nie będzie.
  "Kurwy o złodzieje" same ze sobą porządku nie zrobią - to robota dla świadomego politycznie narodu.
 • @Husky 21:21:02
  Rzepliński skarży się "Guardianowi": "Polska jest na drodze do autorytaryzmu! Celem zmian w TK jest stworzenie rady dla ukochanego przywódcy!" http://wpolityce.pl/polityka/320028-rzeplinski-skarzy-sie-guardianowi-polska-jest-na-drodze-do-autorytaryzmu-celem-zmian-w-tk-jest-stworzenie-rady-dla-ukochanego-przywodcy Ps.."Guardian" (strażnik) to lewacki strażnik rewolucji w UK, jak nasza niegdysiejsza Trybuna Ludu, czy teraźniejsza Wyborcza. Lubią tam takich jak ten PO...bany staruszek. Babcia za dziadka, dziadek za rzepkę oj przydałby się ktoś na przyczepkę... No i chwast Abraham Kaufman vel Rzepa wyrwany. Tuwim był niczym Nostradamus. UBecja szuka wsparcia w UE, prostytuowanie się to ich specjalność. Jak nie na wschód to na zachód. Będą destabilizować. PiS musi mieć strategię, żeby skończyć z nimi! Czy ten komuch odpowie za łamanie konstytucji ? Posadzić tego parszywego komunistycznego gnoja za łamanie konstytucji, niszczenie demokracji i wzniecanie rebelii przeciwko demokratycznie wybranej władzy! Niech zgnije czerwony łajdak w więzieniu.
 • @Husky 21:15:15
  Kulisy negocjacji o EmiTel. "Dlaczego premier Buzek zmienił zdanie?"....Od soboty występują w Polsce problemy z odbiorem sygnału Telewizji Publicznej. Dostawcą sygnału TVP jest firma Emitel. O Spółce pisali Piotr Nisztor i Cezary Bielakowski w książce „Jan Kulczyk. Biografia niezwykła”.

  "Od soboty posiadacze dekoderów naziemnej telewizji cyfrowej w 13 województwach nie mają dostępu do kanałów TVP. - Poinformowaliśmy Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, będę chciał poinformować Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego - powiedział portalowi wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP" - informował portal niezalezna.pl

  Amerykańska firma Emitel zresetowała urządzenia, ale nadal widzowie w wielu województwach mają problemy z odbiorem sygnału i nie mogą oglądać programów Telewizji Publicznej.

  Nazwa firmy pojawia się w kontekście prywatyzacji Telekomunikacji Polskiej.

  Fragment książki „Jan Kulczyk. Biografia niezwykła”, Wydawnictwo Fronda 2015: We wtorek, 25 lipca 2000 r., w biurach Kulczyka w Warszawie było tłoczno już od wczesnego poranka. Przedstawiciele France Telecom z prezesem Michelem Bonem na czele przyjechali do siedziby firmy prosto z lotniska Okęcie. Na podpisanie umowy sprzedaży TP SA oczekiwało w napiętej atmosferze kilkanaście osób. Nerwówka miała swoje powody. Okazało się, że transakcja nie może być sfinalizowana. Brakowało podpisów pod załącznikiem nr 11. Prośbę o zaakceptowanie tego dokumentu France Telecom przekazał doradcy Ministerstwa Skarbu dzień wcześniej – 24 lipca.

  O problemie szybko został powiadomiony premier. Jerzy Buzek bezzwłocznie polecił ministrowi łączności Tomaszowi Szyszko i płk. Zbigniewowi Tadeusiakowi, dyrektorowi Departamentu Obronności, aby stawili się w siedzibie Kulczyka. To właśnie ich podpisów brakowało na załączniku.

  Załącznik 11 dotyczył zadań na rzecz obronności i bezpieczeństwa państwa. Zgodnie z umową, France Telecom otrzymywało kontrolę nad liniami telefonicznymi łączącymi jednostki wojskowe. Niektóre z nich były niejawne. Za ich pośrednictwem prowadzono rozmowy, których treść była objęta klauzulą tajności. Teoretycznie francuskie służby specjalne, jeśli chciałyby podsłuchiwać polskich wojskowych, miałyby ułatwione zadanie.

  Ale to nie był główny powód przeciągania finału transakcji. Rząd w ostatniej chwili chciał w ten sposób wymusić zgodę na wyłączenie z umowy prywatyzacyjnej spółki Emitel. Posiadała ona ponad 350 obiektów nadawczych (tzw. masztów), które umożliwiały przesyłanie sygnału radiowo-telewizyjnego.

  Przedstawiciele TP SA oświadczyli, że chcą wyłączyć z umowy maszty, bo to jest dobro państwowe – opowiada jeden z negocjatorów. Kulczyk był gotów się zgodzić. Francuzi się zaparli, nie chcieli nic zmieniać. Ich stanowisko było jasne: albo maszty, albo nie ma umowy.

  Sytuacja była dziwaczna. Płk Tadeusiak nie chce złożyć podpisu pod załącznikiem, który blokuje umowę. W gabinecie Kulczyka czeka poirytowany prezes France Telecom, a u premiera trwa narada, co dalej. Między siedzibą Kulczyka a Kancelarią Prezesa Rady Ministrów kursuje Alicja Kornasiewicz. – Michel Bon się uparł, nie było z nim żadnej dyskusji, chciał już wracać do Paryża – wspominał Kulczyk. To on powstrzymał Bona przed wyjazdem i zerwaniem transakcji. Poprosił dyskretnie swoją asystentkę, żeby co chwilę dolewała do kieliszków koniaku. Prezesowi France Telecom coraz bardziej się to podobało, alkohol wprowadził go w błogi nastrój. – W końcu było mu wszystko jedno, czy podpiszemy umowę o godzinie 15, czy 17 – mówił Kulczyk.

  Premier Buzek ustąpił. Płk Tadeusiak i min. Szyszko złożyli swoje podpisy pod spornym załącznikiem złotym piórem należącym do Kulczyka. Dzięki temu około godziny 18 udało się podpisać umowę prywatyzacyjną. Wszyscy mogli otwierać szampana i świętować. Nikt nie miał wątpliwości, że brak podpisów na załączniku 11 był tylko grą, która miała wydłużyć negocjacje.

  „Gazeta Wyborcza” przytoczyła później wypowiedź jednego ze swoich informatorów.
  „Pułkownik Tadeusiak [...] doszedł do wniosku, że umowa prywatyzacyjna nie zabezpiecza należycie podległych mu spraw. Nagle dochodzą nas głosy, że podobne zdanie w sprawach obronności ma Krzaklewski, ludzie z kancelarii premiera, nawet sam premier. Wszyscy mieliśmy wrażenie, że opór Tadeusiaka ma wymusić na Francuzach dalsze negocjacje”.

  Przyznał to sam płk Tadeusiak: – Kwestia załącznika 11 faktycznie była tylko pretekstem. Zostaliśmy wysłani do Kulczyk Holding, aby przeciągnąć negocjacje i czekać na decyzję rządu w sprawie Emitela. Po dwóch godzinach min. Szyszko dostał telefon, że mamy jednak podpisać załącznik.

  Dlaczego premier Buzek zmienił zdanie?

  – Nie wiem – stwierdził emerytowany już dziś pułkownik.

  Ta część umowy do dziś budzi kontrowersje. Zgodnie z punktem 5 załącznika Francuzi zostali zobowiązani do przekazania Ministerstwu Obrony Narodowej i Ministerstwu Łączności części infrastruktury istotnej z punktu widzenia bezpieczeństwa państwa. Do dokumentu nie wpisano jednak daty, kiedy ma to nastąpić. W efekcie do dziś Francuzi nie wywiązali się z tego zapisu.

  EmiTel to wiodący w Polsce operator radiodyfuzji i radiotelekomunikacji, świadczący także inne usługi telekomunikacyjne. Realizuje usługi na rzecz wielu naziemnych nadawców radiowo-telewizyjnych.

  Spółka, która widniała na liście firm o strategicznym znaczeniu w 2000 roku została sprzedana Francuzom razem z TP S.A.

  W grudniu 2013 roku 100 proc. udziałów w spółce Emitel od Montagu Private Equity przejęła amerykańska firma inwestująca w infrastrukturę – Alinda Capital Partnrs LLC.

  „Niespodziewanie 18 marca 2010 r. Sejm RP zniósł wspomniana ustawę z 3 czerwca 2005 r., zamieniając ja na nowa, z której wymazano, bez żadnych skrupułów i poważnego uzasadnienia, fragmenty dotyczące spółek posiadających infrastrukturę telekomunikacyjną.

  Biuro Analiz Sejmowych wydało 26 stycznia 2010 r. krytyczna opinie o projekcie rządu Donalda Tuska (był to projekt rządowy).

  Tym samym strategiczna spółka Emitel przestała być polską spółką strategiczną, po raz kolejny przy biernej postawie polskich służb specjalnych” – pisał Prof. Jerzy Urbanowicz.
 • @kula Lis 66 17:35:10 Jest nas wiele milionów i pucz potrafimy zdusić . Panie Prezesie Kaczyński czekamy na sygnał"///
  """...."""....-W związku z powyższym zalecam Kibicom też dobre przygotowanie się do protestu i przedsięwzięcie jak najwyższych środków ostrożności oraz poproszenie Władz o ochronę policyjną tak Kibiców, jak i Budynków Rządowych, by zapobiec ewentualnemu zwycięstwu bolszewickich puczystów i przejęciu przez nich władzy.""" http://wentylator.neon24.pl/post/135752,ostrzeżenie -Pozdrowienia! -SZCZĘŚĆ BOŻE!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930