Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
443 posty 3341 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Barcelona - teatr uliczny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

False Flag dla mas, dla NAS

 

       Cóż, pewności nie mam – ale z oglądu przekazu telewizyjnego takie właśnie odnoszę wrażenie. Teatr uliczny – kolejny odcinek znanego już spektaklu pt „False flag dla mas”. Również kolejna odsłona inżynierii społecznej prowadzonej przez zarządzanie terrorem i zarządzanie strachem.

 

Pierwsze informacje mówiły o niegroźnym wydarzeniu drogowym, braku ofiar śmiertelnych, może kilku lekko rannych. Szybko ta informacja została wyparta przez obowiązujący do dziś przekaz: kilkanaście ofiar śmiertelnych, wielu rannych, zaś zamachów cała seria. I oczywiście, jak zwykle w finale przedstawienia, „terroryści” zostają zastrzeleni – gdzieś na uboczu, bez świadków. Ta historia powtarza się już po raz kolejny.

 

Widziałem te „ofiary zamachu” leżące na ulicach, chodnikach – leżące W WYGODNYCH POZACH. Wygodnych dla długiego przebywania w bezruchu. Z naturalnym układem kończyn, głowy. Bez śladów uszkodzeń, czy choćby krwi. Te zdjęcia były pokazywane przez telewizje wiele razy – można było się przyjrzeć.

 

Każdy kto widział w realu – a ja widziałem – ofiary wypadków drogowych, ten zauważył, że ciała leżą w pozycjach nieosiągalnych dla żywego człowieka. Uszkodzenia wewnętrzne, uszkodzenia struktury kostnej połączone ze zwiotczeniem mięśni powodują, że ciała układają się w taki nie inny sposób – nienaturalny, wręcz podkreślający gwałtowny charakter zdarzenia odbierającego życie.

Zaś ranni – o ile są przytomni, raczej nie leżą bez ruchu, szukają pomocy gestem, głosem, spojrzeniem.

Podobną sytuację z układem ciał można zauważyć w materiałach dokumentalnych pokazujących rozstrzeliwanie ludzi – tu też natychmiast po strzale ciało bezwładnieje i upada niczym pusty worek, powijając ręce, nogi, głowę w sposób niedostępny dla żywych. To samo można zaobserwować u zwierząt, np. na polowaniach, czy filmach z polowań.

 

Więc ci wygodnie ułożeni, nieruchomi ranni i ofiary, jakby to rzec – urągają inteligencji obserwatora...

 

Kolejny element powtarzający się w każdym przypadku zamachu terrorystycznego – to śmierć sprawców – śmierć na uboczu, bez świadków. Można powiedzieć: śmierć na słowo, słowo policjanta. To jest stała śpiewka – nawet gdy jak w Szwajcarii terrorysta atakujący ludzi w pociągu siekierą, następnie po opuszczeniu tego pociągu wpadł (cóż za fantastyczny, cudowny traf!) na oddział antyterrorystyczny w pełnej gotowości i rynsztunku bojowym przeprowadzający ćwiczenia – to nie udało się solowego terrorysty z siekierą zatrzymać i przesłuchać – tylko został sprawnie zastrzelony.

 

Początkowo myślałem, że jest to przyjęty sposób pozbywania się wykonawców brudnej roboty po jej zakończeniu: werbuje się gościa do akcji obiecując mu górę pieniędzy i bezkarność, a potem zabija, by przypadkiem nie podzielił się wiedzą co do mocodawców. To standardowe zachowanie i gangsterów i – służb wszelakich.

 

Z czasem jednak doszedłem do wniosku, że trzeba na to patrzeć inaczej – to najlepszy sposób WYCOFANIA zaufanych wyszkolonych ludzi z akcji – i użycia ich w kolejnej. Trzeba ogłosić, że zostali zastrzeleni, podać jakieś islamsko brzmiące nazwiska, oczywiście podrzucając stosowne dokumenty – i pozamiatane. Cenni ludzie dyskretnie wycofani, efekt społecznego zagrożenia osiągnięty.

 

A po co ten oczekiwany,jak należy się domyślać, efekt społecznego zagrożenia? – spyta dociekliwy czytelnik. Komu jest on potrzebny i do czego?

 

Nie powiem nic nowego – historia nabiera przyspieszenia, przyspieszają również procesy społeczne, rosnąca liczba ludzi w większości nastawionych na konsumpcję, stwarza kolejne zagrożenia globalne. I jakaś grupa ludzi próbuje tej lawinie niepokojących czynników zapobiec – przez jedynie prawdopodobnie – niestety - skuteczny sposób: gwałtowną depopulację, doprowadzenie do takich zdarzeń, które spowodują globalny konflikt społeczny (może na płaszczyźnie religijnej – starcie światów białego człowieka i islamu) – i w efekcie radykalne zmniejszenie populacji. Tak sobie to ktoś wymyślił i to realizuje. To – trzeba to podkreślić po raz kolejny – nie świat islamu napada na Bogu ducha winną Europę, tylko świat islamu został zaatakowany przez kolejne pokolenie krzyżowców, państwa kultury islamu obrócone w proch, pył i chaos – a z tego prochu, pyłu i chaosu pozyskano cenny materiał bojowy w postaci milionów ludzi którzy utracili swoje miejsce do życia – i których można wykorzystać. Dając im pieniądze, możliwości logistyczne i ochronę aby mogli dotrzeć do Europy – przyczyny (w pewnym uproszczeniu – bo ślady sprawców sięgają poza nasz kontynent) zagłady ich świata. I tam doprowadzić do rozbudzenia nienawiści na tle etniczno-religijnym i w efekcie do starcia.

 

Doprowadzić przez sterowane i często falsyfikowane ataki terrorystyczne, uparcie i konsekwentnie przypisywane światu islamu – choć w moim głębokim przekonaniu jest to głęboka nieprawda. Te ataki są organizowane przez wewnętrzne głęboko zakonspirowane oddziały w naszych, europejskich, amerykańskich, izraelskich służbach. Może jest to tożsama struktura z formacją Gladio – raczej jednak odrębna, bardziej ukryta, całkowicie wyjęta spod standardowych działań służb i spod rozkazów zarządzających tymi służbami. Kiedyś były takie struktury w Milicji Obywatelskiej – do zadań specjalnie specjalnych, z bardzo szerokimi uprawnieniami, działającymi tylko na ustne rozkazy wąskiego grona ludzi – bez śladu w papierach. Dziś na pewno też są takie struktury. Dlatego i z tą myślą postawiłem niedawno tezę, że Amber Gold był zapłatą za wykonanie „operacji Smoleńsk”. Zapłatą dla właśnie takich specjalistów – ale to tytułem dygresji.

 

Mamy więc scenę, teatr, mamy aktorów, mamy pozostających w cieniu reżyserów. Mamy też tłum widzów, bezpośrednich i uczestniczących poprzez wszelkiego rodzaju media – tłum w znacznym stopniu odurniały, zagubiony, dający się prowadzić narzucanej odgórnie narracji „islamskiego terroryzmu”. Na ile jest ten tłum odurniały świadczą przypadki z naszego kraju, gdzie od czasu do czasu dochodzi do idiotycznych napaści na nikomu niczego niewinnych obcokrajowców, dlatego tylko, że mają inny odcień skóry. Głupich Polaczków (nazywajmy rzeczy po imieniu) nie interesuje, że ludzie ci albo tu pracują albo się uczą – nie przyjechali do Polski korzystać z socjalu – bo tu żadnego (w kategoriach cywilizowanego świata) socjalu nie ma. Biją, bluzgają – bo tak mają wdrukowane.

 

Tu dochodzimy do kolejnego wątku, bardzo niepokojącego. Śledzę narrację telewizyjną wiodących stacji – i to co uderza, to całkowita jednomyślność. Nieważne czy oglądamy Polsat News, czy TVP Info, czy TVN24, czy Superstację, czy portal braci Lizusowskich, pardon - Karnowskich – wszyscy be wyjątku powtarzają te same brednie. Wszyscy nakręcają tą samą spiralę – która prędzej czy później przy takim nakręcaniu musi zadziałać i w Polsce i za granicami. Wszyscy ci – nie bójmy się tego słowa – idioci (pytanie czy zadaniowani, czy tak sami z siebie) powtarzają tę samą bzdurę o agresywnym islamie i biednych zagrożonych chrześcijanach. Nakręcają nienawiść – choć czynią to z troską. To jest niestety troska idioty – zapalającego zapałkę za zapałką obok beczki z benzyną. Idioty – bo po pierwsze zapala. Po drugie – bo nie rozumie, że to on, idiota – nie beczka i nie zapałki – stwarza zagrożenie że zaraz wszystko wypier.....i w powietrze. Tak ma taki idiota, jeden z drugim i tysięcznym...

 

Ostatni już wątek, to przewijający się przez media tłum „specjalistów od terroryzmu”. Oni oczywiście przedstawiają się jako „specjaliści od zwalczania terroryzmu” ale sądzą po owocach, oraz po tych bredniach, które wygadują, bardziej prawdopodobne jest to pierwsze określenie. Gdyby nie byli fachowcami, zwykle pochodzącymi ze służb, można by ich posądzić o zwykły, podobny do tego od panów redaktorów i paniuś redaktorek, debilizm – ale że są fachowcami, to trudno nie postawić pytania: dlaczego wszyscy powtarzają słowo w słowo tą samą bzdurę, dlaczego NIKT z nich nie zdobędzie się na jakąś bardziej złożoną analizę? Dlaczego nikt nie rozważy choćby przyjrzenia się inne hipotezie? Nie postawi pytań o rzeczywiste motywy.

 

To jako żywo przypomina sytuację śledztwa dotyczącego katastrofy smoleńskiej. Wszyscy od prawa do lewa badają z całych sił – ale NIKT nie postawi pytań choćby o te ubłocone koła, albo o hangar w Warszawie na Okęciu – nie mówiąc już o setkach innych pytań, na które tu nie miejsce. Sam ostatnio widziałem w TVP Info: pani redaktor rozmawiała z gościem o Smoleńsku, o miesięcznicach, zamieszkach, takich standardowych okolicznościowych bzdetach -ale wystarczyło by gość użył sformułowania „zamach warszawsko-smoleński” by prowadząca zbladła i natychmiast zakończyła rozmowę.

 

Tak to wszystko wygląda – grają nam przedstawienie w odcinkach, a my się nabieramy na to co się nam pokazuje. Zamiast wypatrywać sznurków na których wiszą pacynki – a zwłaszcza rąk te sznurki trzymających...

KOMENTARZE

 • @Autor
  Bardzo porządna analiza :)
  Oceniam Pański trud bardzo wysoko.

  Pozdrawiam.
 • Autor
  Ja też ię włączam w to "podkreślanie po raz kolejny:
  – nie świat islamu napada na Bogu ducha winną Europę, tylko świat islamu został zaatakowany przez kolejne pokolenie krzyżowców, państwa kultury islamu obrócone w proch, pył i chaos – a z tego prochu, pyłu i chaosu pozyskano cenny materiał bojowy w postaci milionów ludzi którzy utracili swoje miejsce do życia – i których można wykorzystać. Dając im pieniądze, możliwości logistyczne i ochronę aby mogli dotrzeć do Europy – przyczyny (w pewnym uproszczeniu – bo ślady sprawców sięgają poza nasz kontynent) zagłady ich świata. I tam doprowadzić do rozbudzenia nienawiści na tle etniczno-religijnym i w efekcie do starcia".

  Dodam, że tymi, którzy "państwa kultury islamu obrócili w proch, pył i chaos" są korporacjoniści-syjoniści-globaliści".
  Najpierw korporacje prywatne dokonały gigantycznego kolonializatorskiego rabunku dóbr wspólnych państw świata islamu, a kiedy okazało się że nie są już zdolne do samodzielnego bytu, zamiast im jakoś pomóc stanąć na nogi oddając choć część nagrabionego, chcą zaprowadzać swój niewolniczy ład dla ironii zwany demokratycznym i rabować pozostałe jeszcze skarby natury, w tym celu wzniecając rebelie i wojny, oraz pozyskując niewolników i janczarów terroryzmu państwowego głównie na rzecz działań w Europie, której zresztą szykują ten sam co w krajach pokolonialnych los.
 • @Autor
  100/100 Pozdrawiam. 5*.
 • @Autor @All
  Moje wstępne obserwacje dotyczące "zamachu w Barcelonie" w znacznym stopniu pokrywają się z prezentowanymi powyżej.

  Smoleńska analogia - logicznie poprawna!

  Medialnie ukazane "obrazy zdarzeń" w tych obydwu przypadkach, zupełnie nie odpowiadają bowiem tychże zdarzeń opisom.
 • Też gratuluję "odkrycia Ameryki"
  http://lh3.ggpht.com/_t9fjkR5gHAQ/StMoKUqKGNI/AAAAAAAAAHc/4IlWVLVMlKc/false%20flag%20operations.jpg


  Czy naszą cywilizację atakują zgraje islamskich faszystów, a globalne elity mają nas przed nimi uchronić ? Prawdziwi terroryści - tajny rząd organizacji Iluminatów sterują wydarzeniami w zaciszu gabinetów posługując się służbami specjalnymi i marionetkowymi politykami. Historia sponsorowanego przez rząd terroryzmu jest stara jak świat.

  http://www.iluminaci.pl/iluminaci/opercje-tajnych-organizacji-pod-faszywa-flaga
 • Może ktoś ma zgrany filmik z miejsca ataku ?
  Na Wykopie pod adresem
  https://www.wykop.pl/link/3877083/nagranie-z-miejsca-zamachu-w-barcelonie/
  można było zobaczyć filmik z miejsca ataku, zrobiony przez kogoś, kto filmował ofiary. Niestety filmik jest już niedostępny. Może ktoś zgrał ten filmik, albo zna aktualne linki, pod którymi można go jeszcze zobaczyć ? Byłbym wdzięczny, bo w moim odczuciu ranne ofiary zachowywały się na nim zbyt spokojnie ...
 • @gotenks 15:58:43
  https://www.youtube.com/watch?v=sWuZp2cvILg&feature=youtu.be
 • pytanie
  Ilu jest muzułmanów w śród tych którzy zniszczyli Syrię i walczą przeciw Assadowi, a ilu z poza świata muzułmańskiego?
  Ilu jest muzułmanów w tak zwanym państwie islamskim a ilu z poza świata muzułmańskiego?
  Ile kasy jest dla tych bandziorów z samych krajów arabskich, a ile z krajów nie arabskich?
  Czy na Ukrainie możliwy byłby majdan gdyby żyli tam sami porządni ludzie, mądrzy, zaradni, uczciwi i pracowici?
  Czy w Polsce zdarzyłaby się złodziejska i zbrodnicza tz. transformacja ustrojowa i zniszczenie polskiej gospodarki gdyby żyli tu sami porządni ludzie, mądrzy, zaradni, uczciwi, prawdziwi mężowie stanu i politycy?
 • @RAM 16:58:20 a to ponoć "teatr" objazdowy?
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/krolfilip1.jpg
  Król Hiszpanii Filip VI z królową Letycją odwiedzili szpitale w Barcelonie, w których przebywają osoby ranne w efekcie czwartkowego zamachu w tym mieście. Monarcha zapewnił, że jego kraju nie da się zastraszyć.
  Spośród 130 osób, które ucierpiały w zamachu w stolicy Katalonii, w dalszym ciągu w szpitalach przebywa 65 osób, z których 15 jest w stanie krytycznym. Wśród osób hospitalizowanych jest wielu obcokrajowców, w tym m.in. obywatele Argentyny, Kostaryki, Kolumbii i USA przekazała telewizja TVE24. Stacja poinformowała, że w sobotę po południu udało się ustalić, że jedną z osób hospitalizowanych jest siedmioletni chłopiec z Australii, którego miejsce pobytu od czasu czwartkowego zamachu było dotychczas nieznane. Filip VI i Letycja spotkali się z poszkodowanymi w czwartkowej tragedii przebywającymi w dwóch szpitalach Barcelony: Sant Pau oraz Mar. W obu placówkach przebywa większość osób rannych na Las Ramblas w Barcelonie, gdzie na odcinku pół kilometra furgonetka taranowała przechodniów. Wśród zabitych obcokrajowców, których tożsamość została już potwierdzona jest dwóch Włochów, Amerykanka, Portugalka, a także obywatelka Belgii. W dalszym ciągu poszukiwana jest inna Portugalka, wnuczka pochodzącej z Lizbony kobiety, która zginęła w zamachu.
 • @RAM 16:58:20
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/gpc.png
 • @RAM 16:58:20
  Horror w środku lata
  Kierowca furgonetki jechał zygzakiem. Widać było, że chce zabić jak najwięcej osób. Gdy skończył swój krwawy rajd, naszym oczom ukazał się przerażający widok. Ciała rozjechanych osób, wszędzie pełno krwi – relacjonują świadkowie czwartkowego zamachu. Ogółem na promenadzie Las Ramblas życie straciło 13 osób, m.in. obywatele Francji, Belgii i Włoch. Najmłodsza ofiara islamskiego zbrodniarza miała trzy lata. Rannych zostało ponad 120 osób. Do mediów przebiło się wzruszające nagranie, jak jeden z policjantów uspokaja małe dziecko, którego matka została poszkodowana w zamachu. – Szedłem tym pasażem z żoną i wnukiem. Nagle słychać było potworny huk i było widać, że pierwsze uderzenie było w dziecko w wózku, który prowadziła matka relacjonuje senator PiS u Stanisław Kogut(on według wymienionych także kłamie?), świadek zamachu w Barcelonie. Pojazd terrorysty minął senatora i jego rodzinę zaledwie o pięć metrów.
 • @fretka 17:00:19
  Wielkie dzięki - właśnie o to video mi chodziło :)
 • @RAM 20:06:09
  //nalezy postawić pytanie kto i po co to zrobił, a nie pisać, że trupy są nieprawdziwe, gdy wiadome są nazwiska i pochodzenie..//

  Właśnie
  W większości takich jak powyższy wpis nie ma o tym mowy.
  Liczy się tanie wklejanie idiotyzmów z magla a nie rzeczową dyskusja.
  Kto i dlaczego tym kieruje.
  To jest pytanie.
  Te dziury w podłodze,te manekiny, keczap, przebierańcy....etc.
  To zasłanianie się "dociekaniem prawdy", jakiej prawdy ???
  To naprawdę stawia piszącego i pozostałych "teoretyków" w jednoznacznej ocenie.
  Jakiej
  Pomińmy milczeniem
 • @zygmuntbialas 14:36:45
  żaden trud, panie Zygmuncie - ot parę minut pisania - wcześniej rutynowa obserwacja zdarzeń i komentarzy

  za 5* dzięki
 • @zygmuntbialas 14:36:45
  żaden trud, panie Zygmuncie - ot parę minut pisania - wcześniej rutynowa obserwacja zdarzeń i komentarzy

  za 5* dzięki
 • @miarka 14:47:41
  Dodam, że tymi, którzy "państwa kultury islamu obrócili w proch, pył i chaos" są korporacjoniści-syjoniści-globaliści".

  autorstwo sprawcze jest bezdyskusyjne
 • @Repsol 15:10:34
  czołem, thanks, :)
 • @Fatamorgan 15:27:04
  logicznie poprawna!


  dziękuję :)
 • @Talbot 15:36:09
  nigdy dość odkrywania Ameryk
 • @Nibiru 15:59:30
  dziękuję, proszę nie przypisywać złego wszystkiego PISowi - to naprawdę banalne
 • A na onecie ktos reklamuje niekulturalnie neon24.pl-ciekawe czy skutecznie
  Dotyczy: Zidentyfikowano trzech Marokańczyków zastrzelonych w Cambrils
  Komentarze (242)
  Napisz komentarz

  Popularne Najnowsze Wątki Moje

  ~jan1 : Czy wiekszosc komentujacych to barany bo nijak ne moge zrozumiec tego belkotu -polecam hasla ,,,operacja glaudiuo,, ,, false flag,,, ,,raport z zelaznej góry,, a moze nalezy zmienic zrudla informacji wtedy sie cos w glowach pouklada slowem inny serwis np neon24.pl
  1 minuta temu
  odpowiedz
 • @RAM 16:58:20
  proszę szanownego Kolegi - pierwsze informacje wcale nie mówiły o ofiarach śmiertelnych - czyżby tak wytrawny obserwator/komentator uległ dezinformacji? nie wierzę...
 • @kula Lis 67 19:31:15
  Szanowny, niezmiernie cenny dla mnie i dla Neonu Komentatorze - czyżbyś wierzył w informacje oficjalnych mediów?
 • @kula Lis 67 19:34:04
  w Nicei - albo w Monachium - też był horror - na pierwszy rzut oka... jak się zaczęto uważniej przyglądać, rzecz zaczęła jawić się zupełnie inaczej
 • @RAM 20:06:09
  ulega Pan zbiorowej hipnozie? - nie wierzę...
 • @Husky 20:15:18
  Pan sie skupi i doczyta ze zrozumieniem - a potem bierze się za komentowanie - jeśli to naprawdę konieczne....
 • Zawodowi blogezy a takie cienkie argumenty prawie przedszkole
  Wec przypomne ze po atakach na WTC tez podawano nazwiska porywaczy nawet znajdowano dowody osobiste porywaczy w ruinach WTC ,,ktore o dziwo sie nie spalily,, Wiec panowie troche wiecej logiki bo przelozenii obetna premie.....
 • @Andrzej Tokarski 20:30:41
  Facet
  tak sie sklada ze w 2005 r bylem naocznym swiadkiem eksplozji autobusu nr.30 .w Londynie.
  Widzialem na wlasne oczy szczatki ofiar.
  To tez bylo false flag
  Dla mnie jesli ktos kto takie cos tylko insynuuje jest NIKIM. ZEREM
  EOT
 • @Nibiru 20:35:21
  Pan tym razem trafił w sedno - najbardziej chodzi mi o intencje - i o źródła intencji - tego szukam przede wszystkim
 • @Andrzej Tokarski 20:27:00
  Wierzę, także senatorowi Kogutowi, ponieważ tam był, a znam go osobiście.
 • @jan 20:33:35
  ....po kilku latach znaleziono nawet - między sąsiednimi ocalałymi budynkami - kawałek rozbitego o WTC samolotu - szczęśliwym trafem akurat na tym kawałku był wybity numer identyfikacyjny - no co za traf, co za cudownie szczęśliwy traf chciałoby się zawołać


  ...niektórzy blogerzy łykają bez popitki - wszystko, jak podleci.... albo zamiast tego: no, żesz, kurwa................weźcie się ogarnijcie...
  pozdrawiam dociekliwego wnikliwego komentatora
 • @Andrzej Tokarski 20:27:00
  Nasz kraj wciąż bardzo bezpieczny. Frontex: Polska granica wschodnia jedną z najlepiej strzeżonych w UE! Według danych Agencji Frontex polska granica wschodnia jest jednym z najlepiej strzeżonych odcinków granic zewnętrznych UE.


  https://pbs.twimg.com/media/DHak27rXUAAOVEf.jpg

  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2016/08/merkel-696x392.jpg

  Czas pomyśleć o polskiej granicy zachodniej..Merkel: Nasze wojska muszą być obecne w Polsce. To konieczność. Nasze wojska muszą być obecne w Polsce. To konieczność powiedziała w kwestii wzmacniania wschodniej flanki NATO kanclerz Niemiec Angela Merkel. Merkel od początku była zwolenniczką planu stacjonowania sojuszniczych (w tym w dużym procencie niemieckich) wojsk na terenie Polski. Podkreślała też gotowość do dialogu z Rosją. To ważne, ponieważ stwierdziliśmy w Sojuszu, że nie wystarczy zdolność do szybkiego przenoszenia wojsk. Konieczna jest także bardziej znacząca obecność na miejscu powiedziała Merkel w swoim przemówieniu w Bundestagu. Jak podkreśliła, solidarność sojuszników, zapisana w art. 5 Traktatu Północnoatlantyckiego, to podstawa ich bezpieczeństwa: Ta solidarność musi być i będzie widoczna i wiarygodna. Przeciwnicy obecności obcych wojsk w Polsce mają obawy, że nasz kraj może zamienić się w istny poligon w przypadku wzajemnych prowokacji przy naszych wschodnich granicach. (jak to dobrze, że na tzw. "wschodniej" flance-Żagań, etc..stoi US Army, bo już by tu byli w ramach "pomocy" PO-ustawa 1066) A co z granicą zachodnią? Czy ta granica jest jakoś chroniona?
  Bo Arabusy przechodzą, Murzyni na niemieckich już papierach też już penetrują Polskę. Kto ich sprawdza? Powinno się ich nękać kontrolami aby zapobiec osiedlaniu się tych typów w Polsce. Trzeba przywrócić realną fizycznie [bo obecna jest iluzoryczna ] ochronę naszej zachodniej i południowej granicy.

  Żydolewactwo wyje, że: Polski rząd lekceważy decyzję Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Nadal łamie prawa Czeczenów uciekających przed prześladowaniami
  https://oko.press/polski-rzad-lekcewazy-decyzje-europejskiego-trybunalu-praw-czlowieka-nadal-lamie-prawa-czeczenow-uciekajacych-przesladowaniami/
 • @kula Lis 67 20:49:11
  dotknął trupów? - czy widział akcję? Co konkretnie widział? Z jakiej odległości?

  Na całym świecie napisano wiele o wątpliwościach dotyczących "zamachów terrorystycznych w Europie" ale i tych z WTC. Również tych wątpliwości dotyczących Smoleńska
 • @Husky 20:42:04
  zachęcam Wielce Szanownego Pana do zachowania pewnych proporcji i stosowania elementarnych zwrotów grzecznościowych...

  - w przypadku bezskuteczności powyższego apelu - będę zmuszony do podjęcia standardowych kroków dyscyplinujących


  nie mówię, byśmy różnili się pięknie - wystarczy, byśmy różnili się - bez niesmaku
 • @kula Lis 67 20:51:04
  to temat na osobną dyskusję - nie o to chodzi czy - jak to ująłeś - Arabusy przechodzą - tylko o to, kto ich do tego nakłonił, kto im to sfinansował, kto ich chroni

  bez tych pytań - i odpowiedzi na nie - wybacz, Szanowny Kolego, ale bijemy pianę - ku uciesze niektórych
 • @ husky - cos ci sie tylko wydaje i tojest twoj problem
  Eksplozje w Londynie owszem byly ,ale po pierwsze dziwnym zbiegiem oklicznosci sluzby prowadzly ,,cwiczenia,, w tym samym czasie i mejscu po drugie oficjalna wersja mowi ze terrorysci wniesli w torbach ladunki tymczasem blachy podlogi byly wyrwane ku górze co swiadczy ze ladunki wybuchowe zainstalowano przed faktem ich detonacji np w zajezdni . Nie spsob zgodzic sie z twierdzeniem ze nie wazne kto inicjuje te akty teroru rozumienie oparte o prawde to podstawa ,choc trudno zrozumiec ze kiedy np sam RAM wrzucil tyle materialow z ktorych wynika ze imigranci to,, akcja specjalna,,,, a teraz narzuca inna optyke dotyczaca tego samego problemu to ktos nieobeznany moze sie pogubic..
 • @RAM 21:05:05
  to przykre, że pozwala Pan sobie na nieuprzejmość


  niezmiernie szanuję Pan Blondet - ale, wie Pan, ja na przykład mam swoje doświadczenie i swój rozum - i zwykle mnie on/oni nie zawodzi/zawodzą...

  tak mi się przynajmniej wydaje.....

  dziękuję za cenne uwagi
 • @Andrzej Tokarski 20:55:26
  To auto o niego się otarło, zdążyli z żoną i wnukiem odskoczyć, widział porozjeżdżanych, trupy.
 • @gotenks 20:00:29
  0:32 przyjrzyj się nodze tego nieszczęśnika. Czy to jest normalne, bo tak jakoś dziwnie wygiętą ma?
 • @RAM- Praw logiki nie pzeskoczysz
  Przewrotny z ciebie gagatek ,zaczynam podejzewac ze twoje dobrze udukumentowane wpisy na wiele tematow, to byla technika uwiarygodnienia na neonnie.oto by realizowac dezinformacje w innych obszarach. Daruj sobie to wymadrzanie o zagubieniu sam jestes zagubiny skoro rezygnujesz z prawdy na zecz realnych korzysc. Z logiki wynika ze jesli wiele aktow tzw terroru jednoznacznie w przeszlosci byly mistyfikacja i skoro obecne tez tycza tej samej grupy etnicznej i wyznaniowej to nalezy brac pod uwage te same motywy i cele. stajesz po stronie klamstwa .-flm ,,11wrzesnia niewygodne fakty ,,
 • @jan 21:04:15
  //ladunki tymczasem blachy podlogi byly wyrwane ku górze //
  gdzie ?
  w autobusie ?
 • @Husky 20:42:04
  "tak sie sklada ze w 2005 r bylem naocznym swiadkiem eksplozji autobusu nr.30 .w Londynie.
  Widzialem na wlasne oczy szczatki ofiar.
  To tez bylo false flag"

  Kuźwa, chłopie Ty naprawdę nic kumasz. Co to za argument? Już dawno Ci napisałem, że masz problem z odróżnieniem hoax od "zwykłej" false flag, a Ty dalej swoje i jeszcze ludzi wyzywasz.
  Kiedy Ty to w końcu załapiesz?
 • @Jasiek 00:03:45
  A co ty rozumiesz ,co pisze auutor w pierwszych zdaniach tekstu
  co?
 • @miarka 14:47:41
  5* Cóż można dodać do Pana komentarza.....
 • @Husky 00:09:26
  Moje pytanie dotyczyło Twojej logiki. A Ty odpowiadasz pytaniem na pytanie - o moje rozumienie tego co napisał Szanowny Autor w sprawie swojego rozumienia sprawy na podstawie przekazów.

  1. Rozumiem wzajemną relację między pojęciami "false flag" i "hoax"
  2. Rozumiem na podstawie pierwszych zdań, że Szanowny Autor nie ma pewności do tego co nam przekazują media.
  3. Rozumiem na podstawie pierwszych zdań i ciągu dalszego, że Szanowny Autor rozróżnia między "hoax" a "false flag"
  4. Rozumiem, że Ty masz problem z postrzeganiem relacji między: własną obserwacją, "hoax", "false flag" i tym co przekazują media.

  Czy 4 elementy to za dużo? ;-DDDD
 • @Andrzej Tokarski
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/08/19/825/361/f796a1b01b4d446e971d8970999c262c.png

  Zamachy? Powinniśmy nauczyć się z tym żyć... Szef szwedzkiej Policji Bezpieczeństwa nazywa terroryzm w Europie "nową normalnością"... Europejskie służby bezpieczeństwa mierzą się z historycznym wyzwaniem. Mamy sytuację, która jest nową normalnością w Europie, jeśli chodzi o terroryzm. Zagrożenie w Szwecji utrzymuje się na wysokim poziomie napisał Anders Thornberg, szef szwedzkiej Policji Bezpieczeństwa Säpo. Dyrektor Säpo wyraził wsparcie dla poszkodowanych w zamachach w Hiszpanii oraz tamtejszych służb, które wyjaśniają tę sprawę:
  Nasze myśli są z tymi, którzy ucierpieli w atakach w Hiszpanii i z naszymi hiszpańskimi kolegami, którzy ciężko pracują, by wyjaśnić co się stało. Zaskakujące jest jednak to, co Thornberg pisze dalej. Otóż dla niego terroryzm w Europie to… „nowa normalność”! Na pewno wygodniej jest powiedzieć to, co szef Säpo, niż próbować analizować genezę obecnych zamachów terrorystycznych w Europie i połączyć je np. z obecnością znaczącej społeczności muzułmańskiej w danym kraju.

  Ps...Szefowie wszystkich możliwych instytucji na zachodzie, chronieni, jeżdżący najbezpieczniejszymi samochodami mówią ludziom, żeby nauczyli się żyć z zabijaniem. Kto lub co za tym stoi? To jakaś paranoja szef policji oświadcza, że trzeba się poddać bandziorom, więc niech zlikwidują policję. Takiego szefa policji po staropolsku nadziać na pal i powiedzieć, że to jest nowa normalność. Zmieniliby zdanie dopiero, gdyby te ataki były wymierzone w polityków a nie zwykłych przechodniów. Taka prawda. W jaki sposób ten przypadkowy żałosny laluś został szefem Policji ??? Ciekawe jaka sierota dowodzi ich armią ?? Czy jakby postrzelało się do muzułmanów to też byłaby normalność? Powinien dodać, że to wina ofiar zamachowca bo powinni chodzić w pojedynkę w 1 km odległościach wtedy zamachowcowi nie opłaci się zabijać. Bo co to za zamach 1 do jednego. Terroryzm to żadna normalność. Normalność jest normą, nowa normalność jet nową normą. Normą jest ogólnie akceptowany stan. Do terroryzmu nie można się przyzwyczaić tak jak nie można się przyzwyczaić do ciasnych butów. Marksizm kulturowy całkowicie zduraczył ludzi. Szwecja płaci za swoją "nowoczesność poglądową" Liberalizm moralny przełożył się na akceptację terroryzmu. Potem Szwedów zaczipują i będą działali jak automaty, aż zapanuje tam islam. Na podstawie wielu badań socjologicznych przeprowadzonych w latach 1999–2004 stwierdzono, że ok. 65% Szwedów jest ateistami lub agnostykami. W badaniach Pippy Norris i Ronalda Ingleharta przeprowadzonych w 2004 roku ateizm zadeklarowało 64% Szwedów. Szwedzi zatem, obok Czechów, Estończyków, Norwegów i Duńczyków, są jednym z najbardziej ateistycznych społeczeństw w Europie.
 • @Andrzej Tokarski
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/przechwytywanie_44_1.jpg

  Terroryzm to teatr strachu – zabij jednego, przestrasz miliony. Dopóki decyzje polityków się nie zmienią, dopóki nie pozwolą służbom działać, dopóty obywatele Europy Zachodniej nie będą mogli czuć bezpieczeństwa, i to bezpieczeństwa podstawowego - z dr. Łukaszem Kisterem, ekspertem ds. bezpieczeństwa, rozmawia Lidia Lemaniak.
  Czy Europa jest bezradna w obliczu terroryzmu?
  Niestety, szczególnie Europa Zachodnia jest bezradna, ale bezradna głupotą polityków. Nie słabością służb, nie instytucji bezpieczeństwa, ale słabością systemu bezpieczeństwa, który został zniszczony przez polityków. Politycy wskazują wprost na potrzebę braku właściwej reakcji na nielegalną imigrację, na przestępstwa popełniane na tle religijnym czy narodowościowym, szczególnie jeśli one następują ze strony przybyszów spoza Europy. Służby, które mają charakter narzędzia w rękach polityków, nie są w stanie właściwie reagować, bo się boją, że ich działania zostaną niewłaściwie odebrane przez ich zwierzchników.
  Dopóki decyzje polityków się nie zmienią, dopóki nie pozwolą służbom działać, dopóty obywatele Europy Zachodniej, nie będą mogli czuć bezpieczeństwa, i to bezpieczeństwa podstawowego.

  Co zatem politycy europejscy mogą zrobić, żeby zamachów było mniej?
  Politycy powinni wreszcie zrozumieć błędy, które popełniają i pozwolić służbom realizować swoje zadania dla dobra obywateli.

  Czy w zamachach, do których doszło w Hiszpanii, było coś, co odróżniało te ataki od innych?
  Nie. Tak naprawdę najistotniejszą kwestią, żeby zbudować jakikolwiek system obrony, jest rozpoznanie motywacji sprawców. Co nimi kierowało? Kto ich rekrutował? Kto ich zradykalizował do takiego stopnia, że byli w stanie dokonać zamachów, w tym samobójczych?
  Terroryzm to teatr strachu – zabij jednego, przestrasz miliony. Terrorystom nie zależy, żeby zabić setki osób. Wystarczy w bardzo ważnym na mapie świata miejscu kogoś ranić, a już media o niczym innym nie mówią, a ludzie się boją.


  Jak oceniłby Pan pracę hiszpańskich służb? Pojawiła się informacja, że CIA już dwa miesiące temu ostrzegała, iż w Barcelonie planowany jest atak. Czy służby mogły tę informację zignorować?
  Wydaje mi się, że Hiszpanie nie ignorują tego typu sygnałów. Doświadczeni są lokalną wojną, która miała epizody o charakterze ataków terrorystycznych. Ustalenie, że ktoś zamierza wjechać samochodem w tłum ludzi, nie jest takie proste. Na przykład w USA czy Izraelu służby są mocno wyczulone, a mimo wszystko nie udaje się powstrzymać właśnie takich ataków.


  W Polsce, na szczęście, nie mieliśmy żadnego zamachu terrorystycznego. Z czego to wynika?
  Wynika to z bardzo wielu składowych. Po pierwsze – z naszej kulturowo-społecznej układanki. Inaczej patrzymy na sytuacje niepokojące, potrafimy powiadomić służby. Słyszymy co jakiś czas, że służby realizują jakieś zadania. Po drugie – polscy politycy, szczególnie przez ostatnie dwa lata, deklarują bardzo jasno swoje poparcie dla służb w walce z przejawami przestępczości, w tym terrorystycznej. W związku z tym polskie służby wiedzą, że mają zgodę, wręcz polecenie, żeby nie dopuścić do aktów terroru w Polsce. Decyzja o nieprzyjmowaniu nielegalnych imigrantów do Polski jest decyzją strategiczną. Jeśli byłaby inna, skutkowałaby zamachami za jakiś czas. To, co dzisiaj się dzieje, to efekt polityki zarówno MSWiA, MON-u, jak i resortu sprawiedliwości – bardzo twardej polityki generalnie przeciwko przestępczości, przeciwko grupom przestępczym, w tym także o charakterze terrorystycznym.

  Ps.."Protokoły Mędrców Syjonu" mówią jasno o co chodzi. Barbara Spectre także wyraża się jasno.......To jest dzianie celowe aby ogłupione narody zebrać do uniikołchozu aby nie mieli inne alternatywy aby wszyscy sami zaczęli wołać ratujcie nas będziemy wykonywać wszystkie polecenia. To jest zaprogramowana polityka w celu zniszczenia Kościoła Katolickiego i przejęcia władzy w ramach Nowego Porządku Świata! Dlatego też takie zajadłe ataki na Polskę, Węgry i inne kraje, które prowadzą politykę narodową i sprzeciwiają się patologii narzucanej przez UE! Terroryzm islamski jest tylko narzędziem do osiągnięcia celu! Jak na dłoni widać celowe działanie zachodnich polityków. Metodyczne parcie do wojny religijno-kulturowej i żadne gadanie tego nie zatrzyma. Tak się europejskie elity bawiły na otwarciu tunelu Gotharda

  https://www.youtube.com/watch?v=B-vyk9dRRao
  Właśnie przeczytałem artykuł dlaczego tak naprawdę została zrzucona bomba atomowa na Nagasaki. T jest właśnie powiązane z masonerią i niszczeniem KK. Tu jest link:

  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/120319-czy-nagasaki-bylo-zemsta-za-wyrzucenie-masonow#

  Dlatego proponuję publiczną egzekucję terrorysty, zastrzelenie go kulą wcześniej umoczoną w świńskiej krwi, po egzekucji wrzucenie jego zwłok pomiędzy stado tych zwierząt. Koniec zamachów gwarantowany !!!
 • @Andrzej Tokarski
  Dania rozpoczyna program: przytul terrorystę(sic!)...W normalnym cywilizowanym kraju morderców i kryminalistów zatrzymuje się, sądzi a następnie wymierza karę, która jest zależna od popełnionego przestępstwa. Tymczasem Dania, która najwyraźniej wzoruje się na zmierzającej do upadku wielokulturowej Szwecji postanawia iść dokładnie w przeciwnym kierunku i ma zamiar oferować pomoc, a także liczne przywileje dla islamskich terrorystów. Bojownicy będą dosłownie nagradzani za zbrodnie, jakie popełniali na Bliskim Wschodzie. Władze Aarhus, drugiego pod względem wielkości miasta w Danii wprowadzają absurdalny program pod nazwą: "przytul terrorystę". Zwolennicy projektu twierdzą, że islamistom należy udzielić pomocy, aby mogli zintegrować się ze społeczeństwem. Miasto chce zapewniać dżihadystom mieszkania, edukację, pracę i inne przywileje w ramach walki z radykalizacją. Sam pomysł brzmi idiotycznie gdy weźmiemy pod uwagę, że mieszkańcom wielu krajów europejskich, którzy wyruszali na Bliski Wschód, aby walczyć z tzw. Państwem Islamskim, grożą kary więzienia. Podobne programy działały lub wciąż działają w Szwecji. Pomysłodawcy przekonują, że islamscy mordercy są odizolowani od społeczeństwa i mają trudności z ponowną integracją, zaś wybaczenie popełnionych przez nich zbrodni rzekomo ma zachęcić ich do porzucenia dotychczasowego życia. Oczywiście nie brakuje również krytyków, którzy wskazują, że Dania chce nagradzać dżihadystów. Wystarczy wybrać się do Syrii, pozabijać kilku ludzi i wrócić do kraju a otrzyma się od państwa szereg udogodnień. Jest to bardzo niewłaściwy sposób myślenia. Nagradzanie przestępców nie wpłynie na ich deradykalizację, a zamiast tego pojawi się jeszcze więcej przestępców, którzy będą chcieli skorzystać z programu. Jest to także niesprawiedliwe rozwiązanie względem ludzi pracujących, ponieważ wspieranie przestępców będzie odbywało się właśnie z pieniędzy podatników. Program ten podobno znalazł poparcie wśród duńskich policjantów. Według nich, wielu islamistów w Danii udało się już zintegrować ze społeczeństwem i należy to robić, ponieważ w przeciwnym wypadku będą stanowić zagrożenie dla mieszkańców. Trudno powiedzieć jak jest w rzeczywistości. Szwecja od dawna twierdziła, że nie ma większych problemów z terrorystami. Tymczasem na terenie kraju powstało kilkadziesiąt zamkniętych stref (tzw. strefy no-go), w których przestępczość jest na bardzo wysokim poziomie, zaś policja, jak się z czasem okazało, ma poważne problemy z tzw. uchodźcami z Afryki i Bliskiego Wschodu. Sytuacja w Szwecji pokazuje, że imigrantom, wśród których są także terroryści, nie zależy na integracji i otrzymaniu pomocy. Ich celem jest islamizacja kraju, co widać również w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Brukseli, w Niemczech oraz Włoszech.
  Źródło: zmianynaziemi.pl
 • @Andrzej Tokarski
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/73edad096f675fe5209ef3da89c5521c_M.jpg
  Angela Merkel rozwiązuje konflikt w Korei. Relokuje tam imigrantów. Angela Merkel to prawdziwa żona stanu a z jej przenikliwym umysłem nikt równać się nie może. Pani Kanclerz gładko zrugała Donalda Trumpa i jego groźby wobec psychopaty z Korei Północnej skwitowała krótko: użycie siły nie jest dobrym rozwiązaniem. Siłę i szantaż można stosować wobec niedemokratycznej Polski. Ale Korea? Tak natchnionych mężów stanu historia nie zna zbyt wielu...
  - Jestem przekonana, że eskalacja języka jest błędem - powiedziała Merkel dziennikarzom w Berlinie. - Nie widzę też możliwości militarnego rozwiązania tego konfliktu - wyszeptała szefowa niemieckiego rządu.
  Podobno pani Merkel wpadła na kolejny genialny pomysł. Zamiast zsyłać biednych Islamistów do kato-ciemnogrodu nad Wisłą, gdzie nawet kibice pełni są nienawiści do swych dobroczyńców zza Odry i wypominają im ich chlubne czyny z lat 1939-1945, gdzie obecnie ludziom pod jarzmem kaczystowskiego reżimu jest gorzej niż za Hitlera i Stalina, wyśle szlachetnych uchodźców których osobiście zaprosiła do przyjaźnie nastawionej do całego świata Korei Północnej.
  Merkel orders Trump 'CALM DOWN' dopóki mama Makrela nie weźmie ściery i nie zrobi na świecie porządku...... Rzecznik rządu Angeli Merkel Schäfer stwierdził, że Niemcy dokładnie, jak radzić sobie z Kimem. Może zrobią anszlus, wprowadzą szariat, Koreańczyki będą się tylko modlić i będzie szlus. Mamma Merkel może poszczycić się pasmem sukcesów międzynarodowych: w Gruzji - klęska, na Krymie - klęska, na Ukrainie - klęska, na Południowym Morzu Chińskim - klęską z Turcją - klęska. Jej jedyne zwycięstwo to tron dla Tuska.

  Autor: Nathanel

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/item/120001-angela-merkel-rozwiazuje-konflikt-w-korei-relokuje-tam-imigrantow
 • @Andrzej Tokarski
  Przez politykę Niemiec – Unia Europejska ma już tylko znaczenie funkcjonalne. Przez politykę Niemiec – Unia Europejska ma już tylko znaczenie funkcjonalne. Niemcy podporządkowali sobie całą Unię Europejską, zyskują gospodarczo, politycznie można ich porównywać do epoki Bismarcka, przy czym stale mogą oszczędzać na obronie. Obecnie zbliżenie z Rosją, zwasalizowanie Francji, marginalizacja Włoch, budowa opozycji wobec USA – to nowe trendy w polityce. Pokazujące, że Niemcy traktują całą Unię Europejską jako przestrzeń funkcjonalną, w której adresują swoje potencjały. Zresztą zawsze tak było, tylko obecnie jest to już widoczne gołym – nieuzbrojonym okiem. Nie trzeba być znawcą geopolityki, ani jakichkolwiek szczegółów lub kwestii zakulisowych. Po prostu Niemcy realizują politykę obliczoną na własne korzyści i własne cele, Unia Europejska i NATO to tylko narzędzia, które jej służą. Przy czym Unia dodaje Niemcom skrzydeł, a NATO w dość istotnym stopniu je ogranicza. Proszę zwrócić uwagę na to, że o ile jeszcze mówi się w Polsce i w Europie o Nordstream i Nordstream 2 – przynajmniej w kontekście skutków politycznych tych olbrzymich inwestycji. To nie mówi się słowem o tym, że Niemcy nie zgadzają się na przesunięcie infrastruktury NATO na Wschód. To jest temat tabu, ponieważ jest związany z emancypacją Niemiec wobec USA, która stopniowo dzieje się od końca II Wojny Światowej. Co więcej, Amerykańska broń jądrowa i amerykańskie wojsko – na poważnie w Polsce, oznaczałoby wbicie strategicznego klina pomiędzy Niemcy a Rosję. W konsekwencji, Niemcy nie mogliby łatwo przejść do polityki w stylu „hard”, jak obecny „soft power” w stosunku do strefy buforowej przestanie się im opłacać.
  Problem polega na tym, że to przejście wiązałoby się głównie z kosztami dla nas. Właśnie dlatego obecna sytuacja jest bardzo niebezpieczna. Ponieważ Unia Europejska staje się dla Polski Unią negatywnej dyfuzji oraz systemu nakazów i zakazów, a nie systemem wsparcia. Zarazem NATO bez realnych niemieckich gwarancji jest fikcją i pułapką w przypadku konfliktu z Federacją Rosyjską. Obecnie ich polityka pokazuje, że mają inny sposób widzenia interesów, niż my. Nie chodzi nawet o fantasmagorie PiS-u. Chodzi o fundamentalne i pryncypialne sprawy jak kwestie bezpieczeństwa i sposobu prowadzenia relacji na kontynencie. Sankcje wobec Rosji okazały się wydmuszką. Konsekwencje w wyniku rosyjskich kontrsankcji ponoszą głównie kraje wschodnie – silnie handlujące z Rosją. Jak widać Niemcy nadal pompują rosyjskie paliwa, a wielkiemu niemieckiemu koncernowi nie przeszkadza pozalicencyjne wykorzystywanie jego produktów technologicznych przez Rosjan. Z punktu widzenia Niemiec, nie ma żadnego znaczenia, czy jakieś turbiny będą na Krymie, czy gdzieś w Rosji. Chodzi przecież o to, żeby sprzedać więcej turbin. Można im tylko gratulować pragmatycznego podejścia. Zresztą w tej kwestii nie chodzi tylko o „jakieś turbiny”, tylko o strategiczne powiązanie Niemiec z Rosją – ono jest faktem i do końca ery węglowodorów będzie dla Niemców ważne i priorytetowe. Niemcy podporządkowali swoim interesom całą Europę, w tym Polskę. Jesteśmy od nich uzależnieni gospodarczo i politycznie, w skali o jakiej nawet nie ma co myśleć o konsekwencjach usamodzielnienia się. Wizja systematyki regionalnej, w której podtrzymując fikcję Unii i NATO będziemy udawali, że blokujemy relacje niemiecko-rosyjskie przy wsparciu USA, ale przy pełnym uzależnieniu gospodarczym od Berlina – to tragifarsa. Można powiedzieć, że to mocne i chyba najbardziej trafione podsumowanie wszelkich prób prowadzenia polityki para-jagiellońskiej przez Warszawę. Realnie musimy być pesymistami jeżeli chodzi o wynik relacji niemiecko-rosyjskich, w których Polska jest problemem. Niemieckie działania w wymiarze gospodarczym, bezpieczeństwa jak i najnowszego soft power politycznego, są obliczone na możliwość doprowadzenia do sytuacji resetu Polski. W którym oczywiście Niemcy nie będą zobligowane do pomocy nam, ewentualnie pomogą tak, jak nam nie jeden raz „pomagały” w historii. Problem jest ten sam – odwieczny, stały i nie do rozwiązania bez radykalnej zmiany rzeczywistości – jak przetrwać z Niemcami i Rosją, po obu stronach? Proszę zwrócić uwagę – już nie mówimy o rozwoju, korzyściach itp. Polityka rządzących naszym krajem od ponad ćwierćwiecza, doprowadziła nas do takiego stanu, że oto znowu odżywają stare demony. Skutki są niewyobrażalne, jednak trzeba mieć je na uwadze. Mając na uwadze powyższe, nie możemy dać się paraliżować europejskiemu marzeniu, chociaż lepiej jest być karanym na forum Unii Europejskiej i w ramach jej procedur, niż w ramach klasycznej niemieckiej polityki wobec Mitteleuropy.


  Źródło: Obserwator polityczny
 • @Andrzej Tokarski
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/6f0aa7f1c66fcab8f092edc23324ef99_M.jpg

  Wyłania się nowy ład europejski – tak na prawdę nigdy nie byliśmy w Europie? Wyłania się nowy ład europejski. Po wyborach w Niemczech, będziemy mieli do czynienia z przykręceniem śruby w trzech ważnych sprawach: wobec Wielkiej Brytanii, wobec Grecji i innych problematycznych krajów w tym Polski oraz nowe otwarcie na Rosję. To będzie prawdopodobnie ostatnia kadencja rządów pani Merkel, prawdopodobnie w nowej koalicji rządzącej z liberałami. W Bundestagu pojawi się silna reprezentacja polityczna przeciwna dotychczasowej polityce pani Merkel, jednak to nie będzie większość zdolna do powstrzymania jej szalenie destrukcyjnej polityki dla Europy.
  Niemcy mają usta pełne frazesów o rozdziale tzw. uchodźców, solidarności europejskiej i inne banały. Tymczasem właśnie kombinują wspólnie z Francuzami jak się pozbyć pracowników delegowanych. Czyli jak zmienić zasady współpracy na wspólnym rynku, bez narażania się na jakąkolwiek dyskusję o np. transferach kapitałów. Będziemy żyli w Europie, gdzie nie będzie można pracować za granicą, ale będzie można transferować zyski poprzez pompowanie sztucznych kosztów. Wielka Brytania musi zostać potraktowana tak, żeby żadne inne państwo nie zechciało pójść w jej ślady. Grecja duszona przez instytucje finansowe i zarządzających ej problemami zagranicznych polityków – wymaga racjonalnych i radykalnych decyzji. Do tej pory były głównie radykalne. Jest szansa, że po wyborach pani Merkel będzie skłonna rozwiązać ten problem, bo Grecja sama sobie nie da rady, chyba że poprzez Grexit. Tego nikt nie chce z powodów politycznych, bo o ile Wielka Brytania ma Funt i jej wystąpienie nie podważa Euro, to z Grecją byłby ten problem. Nawet jeżeli w sumie masy pieniężnej Euro, problemy Grecji to tak na prawdę niewielki ułamek, to jeżeli chodzi o efekt propagandowy – nikt nie pozwoli na to, żeby Grecja była złym przykładem. Polska jest problemem, ponieważ sygnalizuje emancypacyjną politykę. Jest to ryzykowna gra, w tym cała koncepcja trójmorza, jednak jest to na tą chwilę wszystko na co nas stać. Szkoda, że nie zajmujemy się właśnie takimi kwestiami jak prawa naszych pracowników w Unii Europejskiej, jednak nie da się zaprzeczyć oczywistym faktom – mamy inne interesy, zwłaszcza od Niemiec. Możemy współpracować gospodarczo, w tym zakresie nie ma większych problemów, poza jednym bolesnym jakim jest energetyka. Jednak nie ma co się nawet silić na wspólnotę celów politycznych. Zwłaszcza po tym, jak Niemcy po raz kolejny olewają zasady unijnej solidarności i chcą budować kolejną rurę z Rosji. Z ich perspektywy i obiektywnie to doskonały pomysł, tylko ze względu na naszą politykę (to jak ją oceniamy to już inna sprawa), te interesy są nie do pogodzenia. Niemcy z panią Merkel na czele w ogóle nas nie słuchają w tej sprawie. Żadne racjonalne argumenty z Polski nie przebiły się do niemieckiej opinii publicznej. Tymczasem sprawa jest banalna – kupujesz rosyjski gaz – to zbroisz potężną rosyjską armię. Takie są realia, nie można udawać, że jest inaczej.
  Berlin ma świadomość, że w pierwszej godzinie konfliktu z Rosją, Polska prawdopodobnie zrobi wszystko, żeby przerwać Nordstream. Jest to stosunkowo proste, ponieważ wystarczy zwykły atak bombami głębinowymi i po gazociągu. Można wykorzystać roboty podwodne z pojedynczymi ładunkami i przerwać go w kilkudziesięciu miejscach. Wówczas, naprawa będzie długotrwała i kosztowna. Niemcy rozumieją, że w wymiarze politycznym ta inwestycja, stawia ich po innej stronie, niż kraje wschodniej flanki NATO. Sytuacja w której prowadzilibyśmy wojnę z Rosją i bratnią Białorusią, a Niemcy płaciliby im pieniądze za gaz – de facto na finansowanie wojny z Polską czyni nas wrogami. Ponieważ każdy, kto wspiera kraj z którym prowadzimy wojnę – jest naszym wrogiem. Póki co rzeczywistość jest taka, jaka jest. Niemcy stroją się w piórka demokratyczno-liberalne, do tego lansują poronioną politykę przyjmowania nielegalnych imigrantów – wbrew wcześniejszym unijnym traktatom. Na tej płaszczyźnie oskarżają nas o rzekomy brak solidarności, zupełnie nie słuchając argumentów o bezpieczeństwie. Do których przecież mamy prawo. Jest to tylko dowód na to, jak Niemcy nas traktują i że NIGDY, nie mieli nas za równorzędnych partnerów – chociaż w znaczeniu formalnym. Mamy się podporządkować i uznać ich rację, chociaż jest irracjonalna i widzą to często sami Niemcy.
  Najciekawsze jest jednak to, co jest planowane jako nowe otwarcie na Rosję. Nowi liberalni politycy, którzy w nadchodzących wyborach mogą wejść na agorę niemieckiej polityki, to osoby od zawsze bardzo jednoznacznie wypowiadające się o relacjach z Rosją. W rzeczywistości za większością tych nazwisk stoi potężny niemiecki przemysł, który doskonale rozumie, że nie ma nigdzie takich możliwości jak w relacjach z Rosją. Niemcy nie wystąpią z NATO, ta fikcja będzie podtrzymywana, jednak będą blokować wszelkie inicjatywy prowadzące do urealnienia zdolności obronnych Sojuszu na Wschodzie. W realiach Unii Europejskiej, będą dążyć do ściślejszego związania rdzenia Unii Europejskiej, tak żeby można było nim łatwiej sterować. Nie tylko politycznie – przez instytucje brukselskie, z czym jak widać są problemy, ale także ekonomicznie – z Frankfurtu. Jeżeli Niemcy zgodzą się na emisję wspólnego unijnego długu Strefy Euro, to będzie nowa rzeczywistość.
  Obserwując te zagadnienia z naszej perspektywy, widać że społeczeństwo stopniowo zaczyna rozumieć, że Unia Europejska to nie są tylko konfitury. Co ciekawe, coraz więcej osób kreujących opinię zaczyna przywoływać słowa tragicznie zmarłego pana Andrzeja Leppera, który mówił wprost o wyciskaniu Polski jak cytryny przez mechanizmy europejskie. Jeżeli do tego dochodzą kwestie tak skandalicznego gwałcenia naszej suwerenności, jak poroniona koncepcja przymusowego rozdzielania nielegalnych imigrantów – to musi stworzyć pożywkę dla radykalizacji postaw. Na tym korzystają obecnie rządzący i tak długo, jak długo będą sprzeciwiać się polityce, której nie chce dominująca większość społeczeństwa, tak długo będą mieli duże poparcie polityczne. Oczywiście doskonale o tym wiedzą w Berlinie i Brukseli, stąd presja polityczna na Polskę, w części jest obliczona na to, żebyśmy dostarczali powodów do wyalienowania nas z Europy.
  Niestety skutki polityki głównie niemieckiej, jednak również dokłada się do niej i Francja, to sprowadzenie nas do roli zdecydowanie poniżej naszych jakichkolwiek aspiracji i oczekiwań. Kwestią wtórną jest to, jak bardzo Warszawa umie je zgłaszać w sposób racjonalny i skuteczny, a przede wszystkim zgodnie z zasadą pragmatycznych oczekiwań. Nie da się zrozumieć kierunków polityki niemieckiej, ponieważ to, co oni robią to odpychanie Polski od Europy. Czy to jest przygotowanie nas do ewentualnego resetu w przyszłości? Proszę zwrócić uwagę, że nawet unijni Komisarze, przestali mówić o „szybkich ścieżkach” i korzyściach wynikających z przyjęcia Euro itd. Ta retoryka już dzisiaj nie istnieje, dzisiaj mówimy o dążeniu do ukarania Polski na kolejnych polach wspólnych polityk. To na pewno nie przysporzy sympatyków Unii Europejskiej w Polsce. Jednak prawdziwym szokiem będą dopiero kwestie funduszy, w tym szczególnie ważnego wsparcia dla rolników. Zachód tak jak w przypadku pracowników delegowanych, używa argumentów wycinkowych – mówiąc o „dumpingu socjalnym”, ale już nie o swobodzie transferu dochodów finansowych itd. Dzisiaj słyszymy o konkurencji ze strony polskich producentów rolnych, którym grozi jeszcze olbrzymia konkurencja z Ukrainy, przed którą obecnie Unia otwiera swoje rynki zbytu. Sytuacja jest dynamiczna, gra toczy się na wielu poziomach i już tak na prawdę nie wiadomo, czego możemy się spodziewać. Być może jak będziemy zbyt wiele żądać i za bardzo racjonalnie argumentować swoje prawa, to dla części naszego otoczenie – reset w Polsce stanie się opłacalną opcją? Dla wielu ludzi na Zachodzie, tak na prawdę nigdy nie byliśmy w Europie. Poczekajmy jeszcze tylko, aż Ukraińcy się zbudzą z mirażów europejskiego snu, to dopiero zrobi się w naszym regionie ciekawie.


  Źródło: Obserwator polityczny
 • @Andrzej Tokarski
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/f0e4a70315f1a4e49c51537749dfdee3_M.jpg
  W Niemczech powstał muzułmański gang motocyklistów, który będzie wymierzał islamską sprawiedliwość! Niemieckie media donoszą o powstaniu specjalnej formacji, która będzie zajmowała się ochroną muzułmanów przed "islamofobami". Muzułmański gang motocyklistów ma funkcjonować na terenie wielu miast i wymierzać islamską sprawiedliwość. Tymczasem władze oraz policja robią niewiele, aby nie dopuścić do rozlewu krwi i przejęcia państwa przez islam.
  Muzułmański gang motocyklistów to tylko jeden z wielu przykładów tzw. islamskich policji, które zaprowadzają w Niemczech własny system prawny oraz wymiar sprawiedliwości, oparty o szariat. Grupa działa pod nazwą "Niemieccy muzułmanie" ("Germanys Muslims"), została założona w mieście Mönchengladbach i już posiada swoje własne "oddziały" w Münster i Stuttgarcie. Założył ją Niemiec Marcel Kunst, który od momentu przejścia na islam używa również drugiego imienia - Mahmud Salam. Gang został założony w maju z zamiarem zapewniania ochrony muzułmanom, którzy cierpią z powodu prześladowań. Organizacja utrzymuje, że będzie rzekomo szanować wszystkie religie, bo "tak nakazuje Koran" i nie będzie nikomu narzucać swojej wiary. Tymczasem z doniesień policji wiadomo, że do gangu przynależą również salafici, którzy chcą zaprowadzić prawo szariatu w Niemczech. Jednego z nich zatrzymano 2 lipca w Mönchengladbach podczas Tour de France. Również sam założyciel Marcel Kunst został określony jako islamista, który obraca się w salafickich kręgach. Jednak policja uważa, że muzułmański gang motocyklistów sam w sobie nie łamie prawa i mimo obecności radykalnych islamistów "nie ma obecnie dowodów na to, że stwarzają zagrożenie". Zatem islamskie policje mają pełne prawo funkcjonować na terenie Niemiec, natomiast ruchy antyislamskie takie jak Pegida określane są jako ksenofobiczne, rasistowskie, neonazistowskie itd. Zgodnie z najnowszym raportem Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji, salafizm to najszybciej rozrastający się islamski ruch w Niemczech. Liczba salafitów na terenie tego państwa wzrosła z ponad 3,8 tysiąca w 2011 roku do 9,7 tysiąca w 2016 roku. Władze oraz kontrwywiad mają pełną świadomość tego, że radykalni islamiści nie uznają obecnego systemu w Niemczech, a nawet wystosowano ostrzeżenie przed potencjalnych wybuchem wojny domowej. Również niemieckie media piszą, że kraj "kapituluje wobec islamskiego prawa". Zmiany u naszego zachodniego sąsiada zachodzą bardzo szybko, a z biegiem lat Niemcy mogą stać się pierwszym pełnoprawnym kalifatem w Europie.

  Źródło: zmianynaziemi.pl
 • @Andrzej Tokarski
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/ad511f684fb413614cb90fdbf3889930_M.jpg
  Strefy zamknięte w Niemczech rosną w siłę. Wymykające się spod kontroli przestępstwa popełniane przez imigrantów z Bliskiego Wschodu i Bałkanów zmieniają dzielnice Duisburga, kluczowego niemieckiego miasta przemysłowego, w „obszary bezprawia”. Obszary te stają się de facto strefami zamkniętymi dla policji, o czym donosi tajny raport policyjny, który przeciekł do niemieckiego czasopisma„Der Spiegel”. Raport, opracowany przez komendę główną policji w Północnej Nadrenii-Westfalii, najbardziej zaludnionego z krajów związkowych Niemiec, (a także o największej populacji muzułmańskiej Niemiec), ostrzega, że rząd zaczyna tracić kontrolę nad „trudnymi osiedlami”, a także, że zdolność policji do utrzymania porządku publicznego „nie może być zagwarantowana długoterminowo”. Duisburg, z całkowitą liczbą mieszkańców wynoszącą około 500 tysięcy, stał się domem, szacunkowo, dla 60 tysięcy tureckich muzułmanów, przez co jest jednym z najbardziej zislamizowanych miast w Niemczech. Jednakże w ostatnich latach tysiące Bułgarów i Rumunów, włączając w to Sinti i rumuńskich „Cyganów”, zaczęło masowo przybywać do Duisburga, tworząc tam wybuchowy kocioł etniczno-religijny. Według „Der Spiegel”: „W niektórych dzielnicach gangi imigrantów przejmują pociągi metra wyłącznie dla siebie . Rdzenni mieszkańcy i biznesmeni są zastraszani i uciszani. Osoby jeżdżące tramwajami wieczorem i w nocy opisują swoje doznania jako ‚istny koszmar na jawie’. Policjanci, a zwłaszcza policjantki, są narażeni na ‚wysoki poziom agresji i braku szacunku'”. „Według raportu, nic się nie zmieni w niedalekiej przyszłości. Przyczynami takiej sytuacji są: wysoki poziom bezrobocia, brak pracy dla imigrantów nie posiadających kwalifikacji wymaganych na niemieckim rynku pracy, a także napięcie etniczne między imigrantami. Komenda policji w Duisburgu pragnie teraz w bardziej spójny sposób wzmocnić swoją obecność na ulicach i konsekwentnie ścigać przestępców. Od jakiegoś już czasu eksperci ostrzegali, że ‚trudne dzielnice’ mogą stać się strefami zamkniętymi. Przewodniczący Związku Zawodowego Policji Niemieckiej, Rainer Wendt, powiedział wiele lat temu Spiegel Online: ‚W Berlinie albo w północnym Duisburgu mamy dzielnice, gdzie policjanci wręcz boją się zatrzymywać samochody, ponieważ wiedzą, że za chwilę otoczy ich czterdziestu lub pięćdziesięciu mężczyzn’. Ataki te są równoznaczne z ‚celowym podważaniem autorytetu państwa’ – ataki, których sprawcy wyrażają pogradę dla naszego społeczeństwa.” Wyciek raportu pojawił się równocześnie z gwałtownym wzrostem ataków na policję przez gangi imigrantów nie tylko w Duisburgu, ale w całym kraju. Na przykład w duisburskiej dzielnicy Marxloh, tłum libańskich imigrantów zaatakował 29 czerwca dwóch oficerów policji, którzy chcieli aresztować dwóch mężczyzn palących marihuanę na chodniku w miejscu publicznym. W ciągu kilku minut, oficerów otoczyła setka mężczyzn próbujących powstrzymać aresztowanie. Aby uratować dwóch policjanów, potrzebne było dziesięć wozów patrolowych i kilkudziesięciu dodatkowych funkcjonariuszy. Również w tej samej dzielnicy, 24 czerwca dwaj mężczyźni, którzy wdali się bójkę, skontaktowali się przez telefony ze swoimi przyjaciółmi, prosząc o wsparcie. Ponownie, w przeciągu kilku chwil od rozmów telefonicznych, na miejscu zdarzenia pojawiło się ponad trzysta osób. Co najmniej stu funkcjonariuszy próbowało rozdzielić dwie przeciwne sobie grupy, lecz tłum błyskawicznie zaatakował policjantów. Według słów rzecznika prasowego policji w Duisburgu, Ramona van der Maata, „To się zdarza nagminnie. Jesteśmy wzywani do zdarzenia, które początkowo nie wydaje się tak niebezpieczne. Ale później potrzebujemy dziewięciu, dziesięciu lub nawet jedenastu wozów, aby przywrócić porządek”. W Gelsenkirchen, innym mieście w Północnej Nadrenii-Westfalii, 24 lipca dwaj policjanci próbowali zatrzymać kierowcę, który przejechał ulicę na czerwonym świetle. Kierowca wysiadł z samochodu i zaczął uciekać na pieszo. Gdy funkcjonariusze dogonili go, nagle pojawiło się jakby znikąd ponad pięćdziesięciu ludzi, aby nie dopuścić do aresztowania podejrzanego. Jakiś piętnastolatek zaatakował jednego z policjantów od tyłu i zaczął go dusić, wskutek czego ten stracił przytomność. Aby uspokoić zamieszki, potrzebne było znaczne wsparcie policji wyposażonej w olbrzymie ilości gazu pieprzowego. W Berlinie, 24 czerwca, ponad trzydziestu członków rywalizujących ze sobą gangów wszczęło bójkę przed nocnym klubem w dystrykcie Neukoelln. Gdy pojawiła się policja, tłum zaatakował funkcjonariuszy. W sumie, potrzebnych było ponad sześćdziesięciu policjantów, by przywrócić porządek. Również w Berlinie, 4 czerwca, wysłano dziesiątki funkcjonariuszy policji, aby zakończyć bijatykę na publicznym placu zabaw w Neukeolln. Bójka toczyła się pomiędzy pięćdziesięcioma członkami dwóch rywalizujących ze sobą rodzin imigrantów. Wybuchła, gdy dwóch małych chłopców wdało się między sobą w szarpaninę. Ta zaś szybko wymknęła się spod kontroli, gdy dorośli stanęli w obronie swoich potomków. Dzień wcześniej, ponad dziewięćdziesięciu policjantów brało udział w stłumieniu konfliktu między siedemdziesięcioma członkami rywalizujących ze sobą klanów imigrantów, który toczył się na placu zabaw w Moabicie, jednej z centralnych dzielnic Berlina. Awantura zaczęła się od kłótni dwóch kobiet o tego samego mężczyznę i przerodziła się w gwałtowną „rozróbę”, gdy zaczęli przyłączać się do niej kolejni członkowie konkurujących rodzin. Dwóch funkcjonariuszy odniosło obrażenia. Ósmego czerwca, ponad pięćdziesięciu funkcjonariuszy musiało rozbić bijatykę na przyjęciu weselnym dla imigrantów bośniackich w dystrykcie Tempelhof w Berlinie. Bójka zaczęła się, gdy dwóch gości weselnych wdało się w kłótnię, która przerodziłą się w rękoczyny. Błyskawicznie dołączyło do nich ponad dziesięć innych osób. Jednak gdy tylko przybyła policja, rywalizujący ze sobą członowie klanów przestali bić się między sobą i zaatakowali funkcjonariuszy. Jeden z gości uderzył oficera policji krzesłem w głowę. Oficer odniósł krytyczne obrażenia. Innych policjantów atakowano butelkami, na innych pluto i wyzywano.
  W wywiadzie dla czasopisma „Focus”, przewodniczący policyjnego związku zawodowego Północnej Nadrenii-Westfalii, Arnold Plickert, ostrzegał o pojawianiu się stref zamkniętych w Kolonii, Dortmundzie, Duisburgu i Essen. Powiedział: „Kilka grup rockerskich, a także klanów libańskich, tureckich, rumuńskich i bułgarskich walczy między sobą o dominację ulic. Tworzą swoje własne prawo. Tutaj policja nie ma nic więcej do powiedzenia.” W sierpniu 2011 roku, w wywiadzie dla gazety „Der Westen”, Bernhard Witthaut, Komendant Główny Policji Niemieckiej, wyjawił, że imigranci tworzą w niemieckich miastach strefy zamknięte w alarmującym tempie. Dziennikarz zapytał Witthauta: „Czy istnieją, np. w rejonie Nadrenii, dzielnice, dystrykty i osiedla mieszkaniowe, które stały się „strefami zamkniętymi”, to znaczy, że nie mogą już być chronione przez policję?” Witthaut odpowiedział: „Każdy komendant policji i minister spraw wewnętrznych temu zaprzeczy. Ale oczywiście wiemy, gdzie może pojechać zwykły samochód patrolowy, a gdzie od razu mamy wysłać pojazd opancerzony. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że nasi funkcjonariusze nie czują się już bezpiecznie patrolując we dwójkę i obawiają się, że sami staną się ofiarami przestępstw. Wiemy, że takie strefy istnieją. Co gorsza: w tych strefach przestępstwa nie są już karane. Klany pozostawiają je nierozwiązane. Policja dowiaduje się tylko o najcięższych przypadkach. Autorytet państwa przestał się liczyć całkowicie.” Zagrożenie ze strony klanów imigrantów rośnie od wielu lat. W październiku 2010 roku, „Der Spiegel” opublikował artykuł pt. „Duże rodziny arabskie: państwo drży ze strachu przed klanami przestępczymi”, w którym ostrzegano o wyłanianiu się w Niemczech ” równoległego społeczeństwa przestępczego” kierowanego przez „mafijne klany imigranckie z tysiącami członków”, które „wykorzystują luki w prawie, opiekę społeczną i międzynarodowe kontakty z dominującymi na świecie zorganizowanymi grupami przestępczymi.” Autor artykułu twierdził, że państwo jest nieprzygotowane na stawienie czoła tej kwestii, ponieważ władze niemieckie unikają tematu.
  Według „Der Spiegel”: „Gangi przemycają heroinę i kokainę, prowadzą domy publiczne lub czynnie działają w przemycie kontrabandy. Brutalność, którą przejawiają w swoich działaniach, uczyniła je bardzo silnymi. Policja boi się gangów. Państwo jest bierne w stosunku do tychże klanów, politycy zaś ignorują to zjawisko. „Takie zaniedbania umożliwiły przez lata wyłonienie się przestępczego społeczeństwa kryminalnego. Nie stałoby się tak, gdyby władze zadziałały wcześniej i bardziej zdecydowanie. Już w 2004 roku, Komisja Federalnej Policji Kryminalnej (BKA) ostrzegała, że grupy etniczne wyrwały się spod kontroli, i ostrzegała także o tzw. Kurdach Mhallamijskich (mówiącej po arabsku grupie etnicznej o korzeniach w południowej Anatolii), w tym o klanie nazywanym Rodzina M., mającym bazę w Bremie. „W tym czasie, specjalni śledczy, zarówno z rządu federalnego, jak i rządów krajów związkowych, skrytykowali brak jakichkolwiek prób integracji i zaatakowali niemiecką władzę sądowniczą. Stwierdzono, że wskutek źle pojmowanej tolerancji, sądy nasilały problem, uporczywie wydając łagodne wyroki. „Raport ostrzegał o odizolowanych subkulturach etnicznych, które już były mocno zakorzenione w społeczeństwie wskutek znacznego nadużycia istniejących słabości prawa imigracyjnego i azylowego ustanowionego przez rząd federalny. „Dzisiaj te struktury przestępcze są tak utrwalone, że „mogłyby być tylko częściowo zlikwidowane”, a i to tylko ze wsparciem i kooperacją „wszystkich istotnych władz, pomocą prawną i rozwojem środków taktycznego dochodzenia kryminalnego. Innymi słowy: tak naprawdę nigdy.” W artykule autor ujawnia, że niektórzy niepełnoletni przestępcy posiadają ponad dziesięć różnych tożsamości i że ciągłe pobieranie świadczeń socjalnych jest wśród nich powszechne, ponieważ niemieckie prawa odnośnie tajemnicy danych osobowych uniemożliwiają policji zdobycie informacji o tym, gdzie przebywa podejrzany. Według śledczego, który udzielał wywiadu magazynowi „Der Spiegel”, klany imigrantów „postrzegają niemieckie społeczeństwo jako społeczeństwo do zagrabienia. Uważają nas za urodzonych nieudaczników.” Dodał, że nie ma szans, by sytuacja szybko się zmieniła, ponieważ w samej Bremie jest prawie tysiąc dzieci. W swojej książce, zatytułowanej „Koniec Cierpliwości” (The End of Patience”), nieżyjąca już sędzia sądów dla nieletnich, Kirsten Heisig ostrzegała o rosnącym niebezpieczeństwie ze strony tzw. etno-klanów: Rodzina: ojciec, matka, dziesięcioro do piętnastu, w niektórych przypadkach do dziewiętnastu dzieci, emigruje z Libanu. Niektóre dzieci urodziły się w „ojczyźnie”, pozostałe w Niemczech. Gdy matki rodzą swoje najmłodsze dzieci, już mają wnuczęta. Dlatego też klan rozrasta się z zapierającą dech szybkością. W oficjalnych dokumentach, narodowość rodziny podaje się jako „bezpaństwowa”, „nieznana”, „libańska”, a coraz częściej „niemiecka”. Ma to wpływ na transfery socjalne i zasiłki na dzieci. Rodzina wielopokoleniowa łatwo generuje setki dochodzeń ze strony policji. Jeżeli przemyt narkotyków lub inne nielegalne transakcje wdzierają się na „teren” konkurującego klanu czy nawet gangów z innych środowisk etnicznych, problem rozwiązuje się przez zabijanie się nawzajem, a przynajmniej próby zabójstw. Kobiety w takich rodzinach koncentrują się przede wszystkim na kradzieżach, podczas gdy mężczyźni popełniają przestępstwa ze wszystkich rozdziałów Kodeksu Karnego, tzn. przestępstwa związane z narkotykami i własnością, groźby, włamania, wymuszenia, uszkodzenie ciała, przestępstwa na tle seksualnym, a także namawianie na morderstwo. Dzieci w takich przestępczych strukturach dorastają praktycznie bez jakiejkolwiek kontroli rodziców. Według Romana Reuscha, byłego głównego oskarżyciela publicznego w Berlinie, młodzi ludzie urodzeni w klanach imigrantów „są konsekwentnie wychowywani na zawodowych przestępców”. Reusch stwierdził, że młodzież dorasta w środowisku, w którym „najcięższe przestępstwa są całkowicie naturalne.” Dodał, „Rozwijają w sobie typowo egoistyczną mentalność. Są zdeterminowani, żeby brać, co chcą, kiedy chcą i tak często, jak chcą.” Przez to stanowią „idealną pulę piechoty przestępczości zorganizowanej.” Gdy Reusch podjął próbę zainicjowania stłumienia klanów, został błyskawicznie usunięty ze swojego stanowiska. Jego politycznie poprawny następca jasno dał do zrozumienia jak dalej będzie postępował z przestępcami: „Nie lubię słowa „bezwzględność”, stwierdził. Ponownie w Duisburgu, gazeta „Rheinische Post” przedstawiła migawkę z realności niemieckiej wielokultorowości, publikując wywiad z tramwajarzem. „Nie chciałbym przejeżdżać przez tę okolicę [Marxloh]”, powiedział, dodając, że często musi naciskać hamulce, ponieważ dzieci imigrantów bawią się na torach. „Gdy przegoni je policja i tak natychmiast wracają, jak tylko funkcjonariusze znikną z widoku.” Odnośnie osób jeżdżących tramwajami, czytamy w gazecie, jest wśród nich o wiele więcej gapowiczów niż płacących pasażerów, ponieważ konduktorzy boją się, że zostaną zaatakowani, jeśli poproszą, żeby imigranci okazali swoje bilety. Radny miasta Duisburg, Volker Mosblech wyraził swoją frustrację odnośnie trudnej sytuacji w Marxloh. „Gdy mówię, że trzeba podjąć kroki, aby imigranci przestrzegali praw i przepisów, natychmiast określa się mnie jako ultraprawicowego ekstremistę. Ale właśnie nam potrzeba porządku.” Prawie pół dekady temu, Kanclerz Angela Merkel przyznała , że niemiecka wielokulturowość „zawiodła całkowicie.” W przemówieniu na zjeździe swojej partii CDU (Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej) w Poczdamie, w październiku 2010 roku, Merkel powiedziała:
  „Jesteśmy krajem, który na początku lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku faktycznie zaprosił [muzułmańskich] pracowników do Niemiec. Dzisiaj mieszkają z nami, a my okłamywaliśmy siebie przez chwilę, twierdząc, że u nas nie zostaną i któregoś dnia znów znikną. Jednak rzeczywistość taka nie jest. To podejście wielokulturowe – mówienie, że po prostu mieszkamy koło siebie i jesteśmy zadowoleni jedni z drugich – to podejście nas zawiodło, całkowicie zawiodło.” W tamtym czasie wielu wyborców miało nadzieję, że komentarze Merkel zmienią debatę nad masową imigracją do Niemiec. Jednak od tamtej pory imigracja, zwłaszcza z krajów muzułmańskich, trwa z niesłabnącą siłą. Niemcy są dziś domem największej liczby imigrantów (8,2 miliona) ze wszystkich krajów Unii Europejskiej. W Niemczech istnieje także drugą co do wielkości populacja muzułmanów (5 milionów) w UE. Niemcy przyjęły ponad 200 tys. osób ubiegających się o azyl i przewiduje się, że liczba ta wzrośnie ponad dwukrotnie do końca roku 2015.
  Według najnowszych statystyk, ponad 179 tys. osób ubiegało się o azyl w Niemczech w pierwszej połowie 2015 r. Większość z nich pochodziła z Afganistanu, Albanii, Iraku, Kosowa, Serbii i Syrii.

  Źródło: https://pl.gatestoneinstitute.org/

  Soeren Kern jest ekspertem w Gatestone Institute konserwatywnym think-tanku, mającym siedzibę w Nowym Jorku. Jest także doradcą ds. Polityki Europejskiej w madryckiej Grupo de Estudios Estratégicos.

  Źródło: Euroislam
 • @kula Lis 67 10:37:41
  Dwóch tunezyjskich imigrantów próbował okraść kibica CSKA na dworcu kolejowym w Bern, po czym obaj znaleźli się w szpitalu w ciężkim stanie
  https://pbs.twimg.com/media/DHmZhqzXcAAoCVb.jpg
 • @Andrzej Tokarski
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/c90edc35207b5d713020b661bfb6a78e_M.jpg

  Imigracyjny matrix... Ostatnie doniesienia Corriere della Sera rzucają nowe światło na problem imigrantów. Jak podkreślają autorzy artykułu przerzut imigrantów do Włoch przynosi przemytnikom rocznie co najmniej 400 mln dolarów. Gazeta dodaje, że gangi wymuszają też okup za porwanych imigrantów. Dziennikarze ustalili, że przeciętny koszt przedostania się z Afryki zachodniej na teren UE wynosi 825 dolarów. Fala imigracji obejmuje kraje takie jak Mali, Senegal, Gambia, Nigeria i Wybrzeże Kości Słoniowej. Sytuacja wygląda zgoła inaczej w przypadku imigrantów pochodzących z Afryki wschodniej, z państw takich jak Erytrea, Somalia, Sudan, a nawet Bangladesz, którzy muszą uiszczać opłatę w wysokości 3750 dolarów. Wielokrotnie dochodzi do uprowadzeń przemycanych imigrantów, którzy są torturowani i uwalniani dopiero kiedy zapłacą okup wynoszący od 3-5 tys. dolarów. Do tego dochodzą organizacje pozarządowe podejmujące imigrantów z wód okalających wybrzeże Libii finansowane przez Unię Europejską i miliardera Sorosa. Warto zauważyć, że w większości wymienionych krajów nie ma konfliktów zbrojnych. Według raportu ONZ ds. Uchodźców 7 na 10 przybyłych do Europy przez Morze Śródziemne jest imigrantami ekonomicznymi. Mimo wielu niedogodności, uprowadzeń, tortur, nie tamuje to strumienia imigracyjnego zmierzającego do Europy. Imigranci z czarnego lądu zdają sobie sprawę, że wydane pieniądze zwrócą się wkrótce z nawiązką. Społeczeństwa tzw. starej unii jeśli już zaczynają uświadamiać sobie w jakiej sytuacji się znaleźli i ile to ich będzie kosztować są poddawani permanentnemu praniu mózgu w którym liberalno-lewicowe media wspierające politykę migracyjną rządów mają w tym decydujący udział, zmieniając imigrantów ekonomicznych w udręczonych okropnościami konfliktów zbrojnych uchodźców. Gdyby to chodziło tylko o rozwiązanie kryzysu migracyjnego jedynym rozsądnym wyjściem byłoby ograniczenie lub likwidacja pomocy socjalnej dla imigrantów.
  Nie dajmy się zwieźć stawka jest znacznie wyższa.
  Łukasz Kuk
  planetaprzemian.blogspot.com
 • @Andrzej Tokarski
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/84d0a3ca011335f0db32bd505c2cc658_M.jpg

  Eurabia czyli Dzihad w Praktyce. Eurabia. Określenie to pochodzi prawdopodobnie od nazwy biuletynu poświęconego dialogowi między Europą a światem arabskim. Pejoratywne znaczenie nadała mu religijna syjonistka Bat Ye'or. W jej dyskursie miało określać Europę sprzymierzoną ze światem arabskim przeciwko Stanom Zjednoczonym.
  Eurabia – neologizm polityczny, określenie powstało z połączenia nazw Europa i Arabia. Jeśli ktoś czuje się zaskoczony tym, co dzieje się obecnie w Europie, to znaczy, że jest ostatnim tumanem. Od lat ostrzegano, ale nikt nie słuchał...Określenie Eurabia ma też w niektórych dyskursach sugerować opanowanie czy opanowywanie Europy przez islam (islamizacja). W ten sposób używali tego neologizmu m.in. Oriana Fallaci i Daniel Pipes. Miałoby to nastąpić poprzez integrację europejską z imigracją (w tym wypadku islamską) spoza Europy, która posiada wyższy współczynnik urodzeń niż rdzenni mieszkańcy państw europejskich. Poniższy materiał publikowałem ponad 2 lata temu, gdyż już wówczas snuł się po świecie smrodek nieboszczki Europy. Jeden z brytyjskich muzułmanów (niejaki Anjem Choudry) wezwał brytyjskich wyznawców Mahometa, aby ci zrezygnowali z pracy i przeszli na utrzymanie brytyjskiego podatnika, aby mieli więcej wolnego czasu na prowadzenie „świętej wojny” z niewiernymi. Spora część muzułmańskich rodzin już teraz żyje z socjalnej zapomogi państwa, mieszkając przy tym w bardzo luksusowych domach w presti…żowych dzielnicach, w tym także sam Choudry. Zaapelował przy tym, by jego pobratymcy brali przykład ze znamienitych postaci ze świata islamu, które pracowały jedynie dzień lub dwa w roku, ponieważ resztę ich czasu wypełniał dżihad. Utrzymuje przy tym, że kradzież i wymuszenia od niewiernych to jedna ze strategii dżihadu opracowana już przez samego Mahometa, który głosił, by muzułmanie porzucili pracę i naukę i całkowicie poświęcili się bez reszty dżihadowi, a niewierni mieli ich karmić i im płacić.
  Należy nadmienić, iż wysokość świadczeń socjalnych w Wielkiej Brytanii jest niewiele mniejsza od średnich zarobków pracowników pełnoetatowych. Absurdem są świadczenia, które otrzymują ci muzułmanie, którzy posiadają kilka żon, gdyż brytyjskie prawo traktuje je jako samotne matki. Muzułmanie posiadający wiele żon otrzymują 10 000 funtów zasiłku rocznie oraz prawo do dużego mieszkania. Pozornie samotnym matkom przysługuje dodatek w wysokości 1000 funtów na pierwsze dziecko oraz 700 funtów na każde kolejne. Poza tym przysługują im także dopłaty do mieszkania, które mogą wynieść nawet 100 000 funtów rocznie! Na koszt państwa żyło także kilku muzułmańskich kaznodziei, np. Najat Mostafa i słynny Abu Hamza – ten sam, który twierdził, że „zabijanie niewiernych jest OK.” Mieszkał on w domu wartym milion funtów, utrzymanie jego i jego rodziny kosztowało brytyjskie państwo 338 000 funtów + dodatkowo 700 000 za pomoc prawną, jaką otrzymał. Utrzymanie kolejnego kaznodziei Abu Qatady wyniosło 500 000 funtów + 390 000 za pomoc prawną, która i tak nie uchroniła go przed ekstradycją do Jordanii. Inny duchowny Omar Bakri Mohammed kosztował brytyjskich podatników 300 000 funtów zanim odesłano go do Libanu. Tak więc wiemy już, co należy zrobić, aby do Polski nie zaczęły się sprowadzać orientalne nieroby – zlikwidować zasiłki, a partie socjalistyczne wysłać na polityczną orbitę. Wtedy nie będą tu mieli czego szukać ani pretekstu, by przyjechać.
  Autor: Nathanel

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/item/119244-eurabia-czyli-dzihad-w-praktyce
 • @Andrzej Tokarski 21:09:06
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/898b8c472ecbfbb8ed45fdcf26dc873b_M.jpg
  Duński imam wzywa do kamieniowania kobiet! Wystąpienie obciążonego wyrokami, radykalnego kaznodziei nienawiści w meczecie w Berlinie wzbudziło dość duże emocje. Duński imam z Aarhus wsławił się już wielokrotnie ekstremalnymi pomysłami. Poza tym, jak wykazało śledztwo, jest on zwolennikiem ISIL. Abu Bilal Ismail, który już w listopadzie 2015 roku został w Niemczech skazany za nawoływanie do nienawiści, w meczecie Al-Nur w dzielnicy Berlin-Neukölln nawoływał do dokonywania mordów na żydach. „Allahu, zniszcz wszystkich syjonistycznych żydów, policz i zabij ich do ostatniego“ zwracał się między innymi do swoich zwolenników. Poza tym żądał, żeby niewierne kobiety były kamieniowane, a odstępcy od wiary islamskiej zabijani. Europejskie służby bezpieczeństwa wpadły na jego trop, gdyż w meczecie Grimhoej w Aarhus werbował bojówkarzy dla ISIL. Polityk niemieckiej partii FDP Marcel Luthe podsumował: „Senat niczego się nie nauczył z wystąpień kaznodziejów nienawiści w meczetach Fussilet i Al-Nur, i nie zauważa, że pod płaszczykiem szerzenia religii odbywa się nawoływanie do terroryzmu. Berlińska policja dopiero niedawno dowiedziała się o tym wystąpieniu wyjaśnił rzecznik policji Thomas Neuendorf dla RBB24. Policjanci „przeprowadzili rozmowę” z przedstawicielami meczetu.

  Źródło: Euroislam.pl
 • @Andrzej Tokarski
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/a3fa03094d203a73abd64ecd526e35f4_M.jpg
  „Defend Europe” chce powstrzymać nielegalnych imigrantów. Ruch tożsamościowy w Europie Zachodniej postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i chce samemu bronić kontynentu przed zalewem nielegalnych imigrantów. Inicjatywa „Defend Europe” wyczarterowała już duży statek, który ma pomóc w zawracaniu przybyszy z Afryki Północnej, niemal codziennie przedostających się do Włoch z libijskiego wybrzeża.
  Identytaryści z zachodniej części naszego kontynentu powołali do życia nową inicjatywę. Celem „Defend Europe” jest powstrzymanie napływu nielegalnych imigrantów do Europy, którzy ich zdaniem powodują ogromne problemy finansowe, a także przyłączają się do ruchów terrorystycznych, mających na celu szerzenie radykalnego islamu przy pomocy przemocy wymierzonej w etnicznych Europejczyków.
  Nowy projekt ma przede wszystkim zbierać pieniądze na czynną ochronę europejskich granic, a już w pierwszym miesiącu udało się pozyskać na ten cel blisko 87 tysięcy euro. Pierwszym posunięciem Identytarystów jest w tej kwestii wynajęcie długiego na czterdzieści metrów statku, który już wypłynął z Dżibuti, państwa położonego we wschodniej Afryce. Aktywiści za jego pośrednictwem chcą odsyłać łodzie wypływające z Libii i dobijające później brzegu głównie we Włoszech.
  Tym samym ruch tożsamościowy postawił się w opozycji do tzw. „organizacji praw człowieka”, które podstawiają specjalnie łodzie na libijskie wybrzeże, aby nielegalni imigranci mogli dostać się do Europy. Inicjatorzy „Defend Europe” zapowiadają przy tym, iż chcą współpracować w tej sprawie z libijską Gwardią Obywatelską.

  Źródło: AUTONOM.PL
 • @Andrzej Tokarski
  Barcelona rzeczywistość i polityczna poprawność. Po zamachach w Barcelonie i Cambrils nie jest jeszcze pewne, czy można mówić, że to koniec horroru. Co rusz dowiadujemy się o nowych szczegółach działań policji, jak i o zamiarach terrorystów.
  W tej chwili wydaje się, że ich działania mogły mieć o wiele bardziej dramatyczny przebieg i skutek. Pewne natomiast jest, że en masse społeczeństwo hiszpańskie ma duże zaufanie do policji i formacji dbających o bezpieczeństwo. To pierwszy spektakularny zamach od 13 lat i opinia publiczna w Hiszpanii wie, że to m.in. skutek efektywnego działania odpowiednich służb. Warto wspomnieć, że w więzieniach hiszpańskich przebywa dziś ponad 700 dżihadystów, co pokazuje, że przez cały czas zagrożenie było realne. Zamach w Barcelonie już wstrząsnął Hiszpanami i może mieć zasadniczy wpływ na ich świadomość – poczynić wyłom w przekonaniu, że należy bezkrytycznie przyjmować wszystkich uchodźców. Miejsce dramatu to smutny kontrast pomiędzy rzeczywistością a swoiście pojmowaną polityczną poprawnością lokalnych władz, które od pewnego czasu działały w myśl zasady, którą można streścić: „więcej uchodźców, mniej turystów”.
 • @Andrzej Tokarski
  Reżim i cenzura Unii Europejskiej skutecznie wyprała mózgi ludziom na zachodzie Europy tak że faktycznie nic do nich już nie dotrze. Dokonują samo zniszczenia Europy Zachodniej... taki ich wybór. Wojna w Jugosławii to był poprzedzający eksperyment NWO w mikroskali, zrealizowany przez Madeleine Albright. Jugosławia - 6 narodów, 4 języki i 3 alfabety to mała Europa. Do sprowokowania wojny ściągnęli muzułmanów z Albanii do Kosowa i wystarczyło by zacząć krwawa wojnę religijną. Potem na niej zarobić i ładnie zakończyć. Teraz zaczyna się realizacja na dużą skalę. By rozpocząć wojnę w Europie tak jak w Jugosławii to brakowało tylko większej ilości muzułmanów. Teraz zaczyna być ich tyle ile trzeba. Wojna zacznie się od prowokacji podpalenia paru meczetów, może w Szwecji, może we Francji. Potem wojna rozhula się na dobre bo do obrony muzułmanów przyłączy się Turcja. Polacy tylko w tym mieszają bo jakby byli u nas muzułmanie to mogliby Niemcy nas gazować przy okazji razem z muzułmanami, tak jak przed wojną razem z żydami. A tak będą musieli porobić obozy koncentracyjne tylko dla Słowian. I to przeszkadza w dobrym samopoczuciu.
 • @fretka 10:53:25
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/08/20/835/360/474d1f4087f34d86a150942927af65a9.png
  W imię zasad UE może się stać Kalifatem Europa i w imię zasad Polska może do końca świata być III RP. Wraz z kolejnymi zamachami terrorystycznymi słyszymy, czego się nie da zrobić. Nie da się skutecznie walczyć z gangreną terroryzmu, bo ograniczają to demokracja, system prawny, zasady, wartości, konstytucje, traktaty, ustawy, moralność, tolerancja, otwartość, humanizm, humanitaryzm, wstręt do ksenofobii, rasizmu, dyskryminacji, wykluczenia, podejrzliwości, stygmatyzowania. Nie pozwala też na skuteczną walkę umiłowanie wolności i równości albo po prostu prawa człowieka i godność osoby ludzkiej. Przy czym to wszystko dotyczy głównie faktycznych, uśpionych i potencjalnych terrorystów, ich pomocników oraz tych wszystkich miłujących pokój imigrantów, którzy z powodu własnych zasad, tradycji i zobowiązań nigdy nie zadenuncjują „swoich” ani nie odmówią im pomocy, choćby chodziło o morderców. Realnie ten katalog nie dotyczy natomiast ofiar oraz tych wszystkich, którzy są u siebie, mają swoje zasady, tradycje, dziedzictwo, zwyczaje, sami bądź dzięki przodkom wypracowali jakieś materialne zasoby i chcieliby z tego wszystkiego korzystać. Na nich nakłada się w państwach Zachodu coraz więcej ograniczeń, natomiast realnych i potencjalnych terrorystów oraz ich pomocników próbuje się zrozumieć i mniej lub bardziej demagogicznie usprawiedliwić. I to jest podstawowy problem współczesnego Zachodu, główna przyczyna bezradności wobec terroryzmu oraz uległości wobec kulturowego, obyczajowego czy religijnego podboju. Wartości, zasady i dorobek Zachodu nie pozwalają tego Zachodu bronić, co jest nie tylko absurdem, ale wręcz samobójczą głupotą.
  W imię wartości, zasad i dorobku Zachodu nie można zastosować skutecznych metod walki z terroryzmem oraz kulturowym, obyczajowym bądź religijnym podbojem. Można tylko reagować na konkretne akty terroru, bo już jakiekolwiek działania obronne czy prewencyjne przeciw innym typom podboju są tak mocno atakowane i kwestionowane w łonie tzw. zachodnich demokracji i ich instytucji, że praktycznie nic się nie da zrobić. Można tylko czekać, aż Zachód zostanie podbity i liczyć na to, że Kalifat Europa będzie przypominał Kalifat Kordoby z lat 929-1031, a nie współczesne ISIS czy to, co proponują al-Kaida, Bracia Muzułmanie, Hamas bądź Hezbollah. Innymi słowy, w imię zasad ludzie Zachodu powinni dać się zarżnąć, zniewolić bądź w najlepszym wypadku wykorzenić. Kolejną porcję przypominania i napominania o tych zasadach Zachodu dostaliśmy po zamachu w Barcelonie.
  Mamy do czynienia, szczególnie w Unii Europejskiej, z czymś, co było zmorą także III RP – z imposybilizmem. Przez praktycznie całą III RP kluczowe było to, czego się nie da zrobić. Nie dawało się urządzić prawdziwie wolnego rynku i wolnej konkurencji zamiast postkomunistycznego pseudokapitalizmu łączącego cechy rosyjskiego oligarchizmu i latynoamerykańskiego paternalizmu. Nie udawało się zrobić dekomunizacji, która oznaczałaby przywrócenie równości w sferze biznesu, finansów, kultury, nauki czy mediów. Nie było mowy, żeby zrobić porządną lustrację, czyli skończyć z uprzywilejowaniem ubeków i ich agentury we wszystkich sferach życia. Nie udawało się zreformować sądownictwa i całego systemu sprawiedliwości, czyli odciąć komunistycznych i resortowych korzeni oraz rozwalić zbudowanych na nich klanach, kastach i towarzystwach wzajemnej adoracji czy samopomocy. Nie sposób było ograniczyć szarej strefy, czyli doprowadzić do realnej równości podatkowej, gdyż powszechne złodziejstwo, oszustwa i przeróżne optymalizacje miały ochronę w najwyższych sferach polityki, w wymiarze sprawiedliwości, organach ścigania czy kontroli skarbowej. Nie udawało się, poza krótkimi wyjątkami, walczyć z korupcją, a jeśli nawet się udawało, to potem system karał nie skorumpowanych, lecz tych, którzy ich ścigali. III RP to było państwo powszechnego imposybilizmu, i on w wielu sferach wciąż trwa – w imię zasad, najogólniej demokratycznych. Próba pokonania imposybilizmu w wymiarze sprawiedliwości spotkała się z rewoltą ulicy, manipulowaną przez zainteresowanych. Rewoltą na tyle skuteczną, że zablokowano dwie kluczowe ustawy i nie ma żadnej pewności, że to, co otrzymamy w zamian nie będzie umocnieniem zasady imposybilizmu.
  W Unii Europejskiej na serio nic nie można zrobić z terroryzmem, bo na przykład zastosowanie swego rodzaju odpowiedzialności zbiorowej (np. deportacja każdego, kto nawet w minimalnym stopniu pomagał terrorystom lub wiedział o ich działaniach) nie wchodzi w grę. Tak jak nie wchodzi w grę zamknięcie granic zewnętrznych UE dla imigrantów, dopóki niewiedza co do ich tożsamości nie spadnie z obecnych 70 proc. (z powodu braku dokumentów lub posiadania fałszywych) do zera. Oczywiście te rzeczy nie wchodzą w grę z powodu zasad Zachodu. Tak jak Polska czy Węgry nie mogą suwerennie reformować wielu sfer życia, bo ponoć te reformy są sprzeczne z zasadami Zachodu. I dlatego można wobec Polski i Węgier stosować środki nadzwyczajne, co stara się robić przede wszystkim Komisja Europejska. Te środki nadzwyczajne są wprawdzie złamaniem zasad Zachodu (np. tych zapisanych w unijnych traktatach), ale jest to czynione w imię obrony jeszcze bardziej fundamentalnych zasad Zachodu. Wszystko zmierza zatem do tego, by w imię zasad Unia Europejska popełniła zbiorowe samobójstwo. A Polsce, która nie chce się zabijać, próbuje się zakładać sznur na szyję, bo jak zbiorowe samobójstwo, to nie może być wyjątków. Wszyscy muszą być zaczadzeni i tylko biernie czekać na to, co nieuchronne. Oczywiście w imię zasad.

  autor: Stanisław Janecki

  Ps...Brawo red. Janecki Trzeba tekst przesłać PAD. Tylko Kaczyński z Macierewiczem rozszyfrowali tych lewaków. Problem deportacji leży też niestety w tym, że nikt, żadne państwo, nie chce przyjąć tych terrorystów, nawet jeśli mają obywatelstwo tych krajów. Zmusić te państwa można by jedynie siłą wojskową, być może ekonomiczną, ale to jest kij o dwóch końcach. Na początku należałoby przywrócić KARĘ ŚMIERCI ZA UMYŚLNE ZABÓJSTWO.To ustawiłoby sensowne zasady życia społecznego.I o tym należy mówić,trzeba przełamać to lewackie tabu. Dla Arabów Polska jest Ludem Księgi, ludźmi wierzącymi, w przeciwieństwie do ateistów, dla których Islam nie zna innego wymiaru kary niż śmierć. Naturalnym prawem człowieka jest wolność i godność. Islamiści mówią, że Europejczycy na zachodzie zatracili godność. Oni nie szanują takich ludzi i nie mają najmniejszego zamiaru się z nimi asymilować. Przybyli na nową ziemię, by ją zmienić po swojemu. Tam, gdzie osiedli się Muzułmanin, tam jest "Państwo Islamskie". Na "bezbożnej pustyni" to jest łatwiejsze, niż na ziemi należącej do "ludzi Księgi". Sprowadzenie Muzułmanów do Chrześcijańskiej Polski odbywa się wbrew woli Polaków, ale także wbrew woli wyznawców Islamu. Komisariusze brukselscy z polecenia niemieckiej Kanclerz używają przemocy, szantażu, podstępu zmuszając nas do zaakceptowania relokacji w imię fałszywej "solidarności". Wiedzą, że to będzie najbardziej krwawa w dziejach świata wojna, wojna religijna. Niemcy nie zapłacili za poprzednią, a teraz rozpętują kolejną wojnę. Zamordyzm. Plan utworzenia federalnego państwa europejskiego, którego autorem jest włoski komunista Spinelli -

  https://www.youtube.com/watch?v=NxrVzXhndyg
 • @fretka 10:53:25
  Tak naprawdę to dialektyka schyłkowych kacyków JEWUE nie różni się niczym od wczesnego Lenina: "uszczęśliwić (na siłę) masy". Gonić wyznawców Lenina..Durne pomysły zarazy lewackiej żeby islamizować Europę trzeba dławić a upierających się obłudników i antypolaków do przyjmowania islamistów w Polsce pod pozorem miłosierdzia karać więzieniem. Szwadrony śmierci które odwiedzałyby gabinety "luminarzy" jewunii, to byłoby rozwiązanie. Czy ktoś zauważył, że włos z głowy nie spadł żadnemu ważnemu politykowi UE? Przecież to byłby sukces islamistów. Olać niemiecki kalifat. Kiedy tych szmalcowników i folksdojczy odsunie się od władzy i z życia publicznego?!! Jak to jest, że potomek SS-manów Tusk rządził Polską a teraz Europą??? Kim są jego wyborcy ???
 • Panie Tokarski bredzisz Pan
  Telewizja to zadne żródło

  Ofiary były jak najbardziej prawdziwe
  Umieszczam linki do filmów zaraz po atakach
  finlandia
  https://www.liveleak.com/view?i=f9b_1503069111

  Barcelona
  https://www.liveleak.com/view?i=14a_1503174531

  Odnieś pan się do tego i przestań pan bredzić starzy ludzie którzy znają tyylko google facebook i neon24
 • Kulo Lisie, Huski, RAM -ie ...
  Ludzie ! Puknijcie się w głowę! Tyle Waszego wysiłku na polemikę z czarnym psem jaki widnieje jako fotografia autora blogu. Widocznie p.A.Tokarski wyjechał na wczasy, a jego pies napisał artykuł (całkiem zręcznie). Należy podziwiać zdolności, ale w żaden sposób nie można treści brać poważnie, a tym bardziej polemizować.
  W pierwszym momencie chciałem dać "1", lecz gdy już przestałem się śmiać to doszedłem do wniosku, iż byłaby to zbyt wygórowana ocena.
  Pozdrowienia dla Pana A. Tokarskiego !!! (i Jego psa).
 • @fretka 10:53:25
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/zamach_1.jpg

  Terroryści chcieli użyć "matki szatana" i wysadzić słynną świątynię. Aby zabić jak najwięcej ludzi. Hiszpańscy śledczy twierdzą, że terroryści odpowiedzialni za zamachy w Barcelonie i Cambrils, planowali wysadzenie popularnej świątyni Sagrada Familia. Mieli do tego użyć ładunku TATP, który nazywany jest „matką szatana”. TATP to trimeryczny nadtlenku acetonu. Jest skrajnie niebezpieczny, a jego siła rażenia niemalże tak ogromna jak w przypadku trotylu. Materiał jest bardzo niebezpieczny i trudny w przygotowaniu. Terroryści sięgają jednak po niego bardzo często. Zamachowcy składowali ładunki w domu w Alcanar. Doszło w nim do eksplozji, co pokrzyżowało plany terrorystów. Jak podaje "El Pais", powołując się na hiszpańskie służby, mieli oni za pomocą trzech vanów dokonać zamachów w najpopularniejszych miejscach w Barcelonie. Jednym z nich miała być katedra Sagrada Familia. Hiszpańskie media podają że używając do ataku samochodów wypełnionych butlami z gazem, terroryści mieli zwiększyć znacznie ilość ofiar. Do zdetonowania gazu zamachowcy mieli użyć właśnie "matki szatana". Nazwa pochodzi od ogromnej liczby ofiar, jaką pochłonęły zamachy z jego wykorzystaniem. W eksplozji, do której doszło w Alcanar, zniszczeniu uległo około 20 butli z gazem. W ruinach budynku znaleziono również ślady TATP. Katedra Sagrada Familia jest jednym z barcelońskich symboli. Jest budowana od 1882 roku i wciąż nie została ukończona. W trakcie hiszpańskiej wojny domowej część budowli uległa zniszczeniu, podobnie jak projekty Antonio Gaudiego, który pracował w świątyni przez 40 lat, aż do swojej śmierci. Budowę wznowiono w latach 40. W 2010 roku papież Benedykt XVI konsekrował świątynię. Dziś właśnie w tej katedrze odbywa się msza święta w intencji ofiar zamachów w Barcelonie i Cambrils. Służby zadbały o szczególne środki bezpieczeństwa w tym miejscu.

  Ps...Ta świątynia z zewnątrz jest przepiękna, należy jej wszelkimi sposobami bronić bo to arcydzieło dla potomnych, a te bydlaki chcą ją zniszczyć, za sam plan zniszczenia powinni ci ciapaci zostać rozstrzelani. Oni nie cofną się przed niczym, strzelać do squrwynów! A tymczasem w Manchesterze murale z pszczółką wyrastają jak grzyby po deszczu....Jesteśmy po prostu w stanie wojny z islamem. Max Kolonko zrobił o tym dobry program. Deportować do kraju pochodzenia całą, nawet daleką rodzinę zamachowca, znajomych, wszystkich z którymi się kontaktował, tym zmusimy ich do donoszenia na tych którzy się "radykalizują", większość z nich będzie wolała podkablować bliskiego i siedzieć dalej wygodnie na zasiłku. Zamykać meczety do których chodził zamachowiec. Zmniejszyć drastycznie socjale.
 • @apoloniusz 12:43:23
  Naczelny rabin Katalonii nawołuje żydów do opuszczenia Hiszpanii. To miejsce jest dla nas żydów stracone. Meir Bar-Hen naczelny rabin Katalonii i Barcelony twierdzi, że Hiszpania jest rozsadnikiem islamskiego terroryzmu w Europie. Namawia żydów do puszczenia kraju i kupowania posiadłości w Izraelu. Meir Ben Hen komentując zamachy w Barcelonie stwierdził, iż społeczność żydowska w Hiszpanii skazana jest na zagładę z powodu radykalnego islamizmu i niechęci hiszpańskich władz do zmierzenia się z problemem. Naczelny rabin Katalonii zaczął zachęcać swoich rodaków do opuszczenia Hiszpanii, kupowania posiadłości w Izraelu i osiedlania się tam. Według rabina Hiszpania od lat jest rozsadnikiem islamskiego terroryzmu na Europę. Nie jesteśmy tu na stałe. Mówię to członkom naszej społeczności powiedział Meir w wywiadzie dla Żydowskiej Agencji Telegraficznej JTA. Zachęcam ich by kupowali posiadłości w Izraelu. To miejsce jest stracone (Hiszpania). Nie powtarzajmy błędów żydów z Algierii i Wenezueli. Lepiej wyjechać wcześniej, niż za późno mówił rabin. Częścią problemu, który został ujawniony w trakcie zamachów jest według rabina obecność dużej muzułmańskiej społeczności o radykalnych przekonaniach. Jak tylko ekstremiści i terroryści osiedlą się wśród nas, to prawie niemożliwym staje się pozbycie ich powiedział Meir. Według niego, cała Europa jest już stracona. Rabin oskarża też o bierność hiszpańskie władze, które według niego nie chcą się zmierzyć z islamskim terroryzmem. Wskazał na decyzję hiszpańskich władz, które zezwoliły palestyńskiej terrorystce Leili Khaled na przyjazd do Hiszpanii na targi książki. Khaled została skazana za udział w spisku mającym na celu porwanie samolotu. To oznacza, że władze nie rozumieją natury terroryzmu mówi rabin. Mimo głosów, by zabronić terrorystce wjazdu organizatorzy targów powitali ją wielkimi plakatami na mieście, a Ada Colau Ballano lewacka burmistrz Barcelony przeforsowała w Radzie Miejskiej rezolucję potępiającą Izrael. Od słów rabina zdystansowała się Federacja Żydowskich Społeczności w Hiszpanii. W wydanym oświadczeniu Federacja pisze, iż „ma pełne zaufanie do służb bezpieczeństwa, które codzienną praca zapobiegają fanatycznym i radykalnym muzułmanom sianie strachu i terroru w hiszpańskich miastach.” Tymczasem hiszpańskie służby bezpieczeństwa doradzają rabinowi, by ze względów bezpieczeństwa nie pokazywał się publicznie, bo wyraźnie widać, iż jest żydem.

  Ps...Byle by nie przyjechali do Polski jak dawno temu za królowej hiszpańskiej…do Izraela won ! No właśnie, tam ich zabijają i jest cisza ! A u nas światowe żydostwo wyzywa nas od antysemitów w kraju w którym nie ma żadnych incydentów ! Ale czepiają się dziennikarki, która ośmieliła się "napomknąć" Bermana alias Borowskiego, że jego stryjem był żydobolszewik Berman. Oto cała hipokryzja i plan reaktywacji żydowskiej w Polsce.
 • @apoloniusz 12:43:23
  Czeczen w krytycznej sytuacji zawsze wesprze rodaka. Czy ktoś jest dżihadystą, czy nie, jest dla nich trzeciorzędne. Komórka wspierająca terroryzm funkcjonowała w Łomży. Proces mieszkających w Polsce Czeczenów każe na nowo zdefiniować istniejące zagrożenia. A także zastanowić się, jak działają nasze służby specjalne. Środowisko Czeczenów w Polsce jest hermetyczne i okazuje się, że niezależnie czy któryś z nich walczył o Czeczeńską Republikę Iczkerii, Emirat Kaukaski czy w szeregach ISIS, w krytycznej sytuacji zawsze wesprze rodaka, zwłaszcza jeśli pochodzi z tej samej wsi lub klanu albo kiedyś byli w jednym oddziale. Nasze podziały czy ktoś jest dżihadystą czy nie, są dla nich trzeciorzędne.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/353935-czeczen-w-krytycznej-sytuacji-zawsze-wesprze-rodaka-czy-ktos-jest-dzihadysta-czy-nie-jest-dla-nich-trzeciorzedne

  Jak naprawdę wygląda życie wśród uchodźców? Ośrodek dla imigrantów pod Warszawą.
  https://youtu.be/L-qOcD0vTwY
  Pytanie dlaczego w ogóle dostają jakiekolwiek pieniądze. Czy to są uchodźcy? Moim zdaniem nie. W Czeczenii nie ma żadnej wojny, nawet stolica jest już odbudowana. Wojna się skończyła, ale nie po ich myśli, bo miał być kalifat, a tymczasem Kadyrow dogadał się z Ruskimi. Kadyrow żyje w zgodzie z Putinem. Niech wracają do siebie. No więc ekstremum funkcji wyjeżdża robić dżihad w lepszych warunkach. Terroryzm to tylko część problemu, inna to ich agresywna, roszczeniowa postawa. Nie dajemy sobie rady z setką cyganów w Puławach a przechwalamy się naszą siłą przeciwko najeźdźcom islamskim. Husaria i pokolenia PATRIOTÓW to przeszłość. Oczywiście mamy pewną ilość wspaniałych ludzi odważnych ale są oni traktowani we własnej Ojczyźnie jako MARGINES społeczny. Propaganda żyda, kurwy, złodzieja i milicjanta jest silniejsza od NASZYCH PATRIOTÓW. NIESTETY!!!!! Nasze społeczeństwo jest przesiąknięte zwyrodnialcami i zdrajcami od POmyji żydowskich i ich pochodnych.
 • @fretka 10:53:25
  Niemieckie radio: „W Polsce narasta islamofobia”. „Nigdy Więcej”, Centrum Badań nad Uprzedzeniami i partia Razem działają…
  http://wolnosc24.pl/2017/08/20/niemieckie-radio-w-polsce-narasta-islamofobia-nigdy-wiecej-centrum-badan-nad-uprzedzeniami-i-partia-razem-dzialaja/
  Ps...A czy islamofobia to coś złego? To bardzo zdrowa reakcja na zagrożenie którym jest islam. A przekornie zapytam: czy instynkt samozachowawczy też jest zły? Prawda dobry muzułmanin to martwy muzułmanin. To jest o tyle ciekawe, że we mnie narasta "islamofobia", a najlepszym tego przykładem jest moja sympatia do polityki króla Jana III Sobieskiego, czołowego polskiego "islamofoba". Nasi przodkowie posiadali 700 lat doświadczeń z muzułmańskimi "imigrantami" chcącymi się dostać do Europy, więc, podobnie jak Węgrzy, znamy się na nich bez porównania lepiej od Niemców i nie potrzebujemy niemieckich pouczeń w tej sprawie! W Krakowie mają nawet hejnał, który co godzinę im o tym przypomina zakończeniem…
 • @kula Lis 67 13:46:55
  W tym cały problem, iż w istocie nasz kraj jest nie przygotowany na tego typu akcje. Póki co, to nam się udaje, gdyż siedzimy sobie z boku i chwała Bogu jest spokój. A akcja fałszywej flagi ... ?
 • @apoloniusz 15:44:39
  Kolejny zamach z użyciem auta tym razem w Belgii. Kierowca wjechał w grupę ludzi – uczestników przyjęcia w Bertrix w południowej Belgii. Działał celowo, kilka osób zostało rannych. Sprawca został zatrzymany przez policję. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala po tym, jak samochód wjechał w grupę uczestników przyjęcia w Bertrix w południowej Belgii. Zdarzenie miało miejsce dziś o godzinie 3.30 nad ranem, ale media poinformowały dopiero teraz. Sprawca oraz dwaj pasażerowie, którzy razem z nim znajdowali się w samochodzie, byli ścigani a następnie zatrzymani przez policję. Jak utrzymują belgijskie media sprawca działał celowo. Cztery osoby trafiły do szpitala, jedna z nich jest w stanie krytycznym. Z kolei lokalne media podały, że władze nie traktują incydentu jako ataku terrorystycznego.
  Ps...Chciałbym widzieć teraz miny psychologów idiotów, którzy twierdzili, że takie rzeczy są przez gry. Ktoś podsyła ciapatym terrorystom konsole do gier?
 • @Andrzej Tokarski
  Przykładowo strollowana notka . Ave.
 • @Repsol 21:53:26
  j...ć trolli
 • ...
  DOPÓKI NIE ZOBACZĘ NAGRANIA GDZIE WYRAŹNIE WIDAĆ ROZJEŻDZAJĄCY LUDZI SAMOCHÓD ...TO JEST TO DLA MNIE TEATR..

  CENTRUM MIASTA... POWINNO BYĆ KILKANAŚCIE WYRAŹNYCH NAGRAŃ TEGO ZDARZENIA..

  A CO MAMY ?

  A MAMY NP TAKIE KWIATKI ?

  CO TO KURWA MA BYĆ ?

  https://www.theguardian.com/world/video/2017/aug/18/moment-spanish-police-shoot-suspected-terrorist-in-cambrils-video
 • @Paulus Aquarius 09:41:28
  PS. dla autora oczywiście 6*
 • @apoloniusz 15:44:39
  http://www.prawica.net/sites/default/files/u380/fucking_muslims.jpg

  Młoda chrze­ści­jan­ka po­bi­ta, zgwał­co­na i za­mor­do­wa­na przez muzułmanów, w imię "re­li­gii po­ko­ju". Za­chod­nie media mil­czą.
 • @apoloniusz 15:44:39
  http://www.prawica.net/sites/default/files/u380/muslims_again.jpg
  Mu­zuł­mań­scy „uchodź­cy” są już w Eu­ro­pie. Chrze­ści­jan­ka prze­cho­dzą­ca na islam jest jak mu­rzyn gło­su­ją­cy na nie­wol­nic­two.
 • @apoloniusz 15:44:39
  Murzyni, czyli kulturowego „ubogacenia” Europy część pierwsza

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/murzyni-czyli-kulturowego-ubogacenia-europy-czesc-pierwsza-2017-08
  Muzułmanie czyli kulturowego „ubogacenia” Europy część druga

  http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/6196-muzulmanie-czyli-kulturowego-ubogacenia-europy-czesc-druga
 • @apoloniusz 15:44:39 znajdź różnicę!
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/08/a9.png
 • @apoloniusz 15:44:39
  Przejmowanie Europy przez muzułmanów to „największa historia naszych czasów”
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/przejmowanie-europy-muzulmanow-najwieksza-historia-naszych-czasow-2017-08
 • @Paulus Aquarius 09:41:28
  finlandia
  https://www.liveleak.com/view?i=f9b_1503069111

  Barcelona
  https://www.liveleak.com/view?i=14a_1503174531
  Odnies się pan do tego
 • @apoloniusz 15:44:39
  Ciekawe, jak służby Hiszpanii przeoczyły gromadzenie przez osoby prywatne, 120 butli z gazem ? Co i jak jest monitorowane przez służby jest chyba oczywiste !
 • @Andrzej Tokarski
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/cambrils.png

  Kolejna śmiertelna ofiara ataków w Katalonii. Liczba ofiar śmiertelnych zamachów w Barcelonie i nadmorskim kurorcie Cambrils z czwartku i piątku wzrosła - poinformował dziś szef resortu spraw wewnętrznych w autonomicznym rządzie Katalonii Joaquim Forn. Piętnastą ofiarą jest 34-letni mężczyzna pochodzący z Vilafranca del Penedes. Jego ciało znaleziono w samochodzie, który nie zatrzymał się podczas kontroli policyjnej kilka godzin po czwartkowym zamachu w Barcelonie. Auto znaleziono następnie na obrzeżach tego miasta. Według Forna 34-latek został zabity nożem przez terrorystę z barcelońskiej promenady Las Ramblas. Dotychczas policja nie łączyła tego incydentu z atakiem w centrum stolicy Katalonii, w którym śmierć poniosło 13 osób. W poniedziałek dziennik "El Pais" napisał, że jedna z policyjnych hipotez zakłada, iż zamachowiec z Las Ramblas uciekł fordem focusem po wcześniejszym zabiciu właściciela auta, katalońskiego działacza społecznego Paua Pereza. Następnie dżihadysta potrącił na alei Diagonal policjantkę, która kontrolowała przejeżdżające arterią pojazdy. Kilka godzin później policja znalazła skradzione auto, w którego wnętrzu znajdowały się zwłoki Pereza. Nad ranem w piątek w kolejnym zamachu w Cambrils, ok. 100 km na południowy zachód od Barcelony, śmierć poniosła jedna osoba.
 • @Andrzej Tokarski
  Samochód wjechał w wiaty autobusowe w Marsylii. Jedna osoba zginęła! Kierowca jest synem imigrantów z Afryki Północnej. ZDJĘCIA i WIDEO Policja: samochód wjechał w wiaty autobusowe w Marsylii; jedna osoba zginęła, kierowca zatrzymany poinformowała na Twitterze PAP. Według tego co podaje francuski dziennikarz William Molinié, aresztowany sprawca incydentu w Marsylii to 34-letni Idriss H. Schwytany kierowca był znany policji jako drobny kryminalista. Był karany m.in. za posiadanie broni, handel narkotykami oraz kradzieże. Mężczyzna urodził się w 1982 roku w La Tronche w pobliżu Grenoble. Jego rodzina przybyła do Francji z Północnej Afryki. Według dziennika „Le Figaro” leczył się psychiatrycznie.


  https://wpolityce.pl/polityka/354056-samochod-wjechal-w-wiaty-autobusowe-w-marsylii-jedna-kobieta-zginela-a-kolejna-zostala-ranna-zdjecia-i-wideo

  Ps..Skąd ten wysyp chorych psychicznie, którzy zabijają przy pomocy furgonetek ?
  Każdy z morderców imigrantów leczy się psychiatrycznie....hahah. To jakaś epidemia?!? Poprawnością polityczną aż cuchnie. Francuzi obudźcie się zanim was całkiem porozjeżdżają !
 • @Andrzej Tokarski
  Loranty: "Jeżeli Europa chce wygrać wojnę z terroryzmem, musi wprowadzić obowiązek meldunkowy i zamknąć ośrodki pobytowe"...Najskuteczniejszą metodę zwalczania terroryzmu zaproponował pewien hodowca ryb stawowych. Aby wyłapać jeden gatunek ryb w stawie, należy spuścić większość wody i wybrać ryby. Nie ma innej możliwości. Należy podjąć silne działania restrykcyjno-administracyjne wobec grup społecznych, które stanowią bazę działalności osób stosujących taktykę terrorystyczną
  — mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl nadkom. Dariusz Loranty, były policjant kryminalny, ekspert ds. bezpieczeństwa.
  wPolityce.pl: Czy zamachy terrorystyczne w zachodniej Europie stały się już codziennością?
  Dariusz Loranty: Niestety mam bardzo złe przeczucia, ponieważ mimo ogromnej przewagi technologicznej służba zachodnich, zarówno policji, służb specjalnych i wojska bardzo trudno powstrzymać terrorystów. Natężenie zamachów świadczy o tym, że jeżeli nie zostaną podjęte bardzo radykalne działania, nie nastąpi spadek liczby ataków.
  Międzynarodowa współpraca służb specjalnych też nie chroni przed atakami.
  Słyszymy komunikaty, że współpraca służb europejskich w zakresie zwalczania terroryzmu zacieśnia się. To sztuczka propagandowa, już bardziej współdziałania służb w zakresie walki z terrorem nie da się zacieśnić. Hiszpanie wiedzieli, że będzie zamach, otrzymali ostrzeżenie od amerykańskich służb. W pierwszych minutach po ataku w Barcelonie na miejscu zdarzenia pojawili się pracownicy służb. Ale co z tego, że funkcjonariusze nawet w cywilu patrolują ulice, przecież terroryści nie mają napisane na plecach, że przeprowadzą zamach. Nie da się zabezpieczyć wszystkich miejsc, a nawet jeżeli zostaną obstawione to i tak nic to nie da. Dopóki terrorysta nie zacznie zabijać, służby nic nie mogą zrobić. Jestem pewien, że miejsce, w którym w czwartek doszło do ataku terrorystycznego, podobnie jak inne publiczne miejsca w Barcelonie było strzeżone. Oceniam, że służby mają zdolności i możliwości technologiczne, żeby zapobiegać terroryzmowi, ale ich działania są blokowane przez politykę.
  Wspomniał pan, że jeżeli nie zostaną podjęte bardzo radykalne działania, nie nastąpi spadek liczby ataków. Jakie to mają być działania? Co ma pan na myśli?
  Najskuteczniejszą metodę zwalczania terroryzmu zaproponował pewien hodowca ryb stawowych. Aby wyłapać jeden gatunek ryb w stawie, należy spuścić większość wody i wybrać ryby. Nie ma innej możliwości. Należy podjąć silne działania restrykcyjno-administracyjne wobec grup społecznych, które stanowią bazę działalności osób stosujących taktykę terrorystyczną. Jakie działania restrykcyjno-administracyjne należy wprowadzić?
  Mógłbym ich wymienić dziesiątki, ale opowiem o jednym, w mojej ocenie bardzo prostym i łatwym do wprowadzenia. Zamachowców, nawet tych, którzy są uchodźcami często trudno schwytać, ponieważ zatrzymują się u swoich znajomych. Nie odwiedzają hoteli, bo ich inwigilacja jest stosunkowo łatwa ze względu na współczesną elektronikę. Należy wprowadzić obowiązek meldunkowy, który można uznać za antyterrorystyczne działanie administracyjno-prawne. Odpowiednie służby powinny być informowane, kto się zatrzymuje u danej osoby, z tego obowiązku powinny być wyłączona rodzina.
  Od antyterroryzmu trzeba rozróżnić kontrterroryzm, czyli fizyczne zwalczanie, w którym Europa ma ogromną przewagę. Policja zajmuje się osobami podejrzewanymi o terroryzm, operacyjnie zajmują się nimi służby. Jednak co z tego, jeżeli służby i policją inwigilują daną osobę, mają o niej wiedzę, ale nie mogą zastosować wobec niej żadnych represji prawnych, czyli zatrzymać lub odizolować tej osoby. A na jest bardzo prosty sposób.
  Czyli spuszczenie wody ze stawu?
  Tak. Osoba, która jest nielegalnie w kraju, albo pochodzi z kraju o wysokim ryzyka powinna być błyskawicznie deportowana. Takie rozwiązanie próbował wprowadzić Trump. Przykład Niemiec, gdzie zamachowiec, który miał być dawno deportowany z kraju, a dalej przebywał w kraju i przeprowadził zamach, pokazuje, że trzeba koniecznie wprowadzić nowe regulacje prawne. Musi być wprowadzona natychmiastowa procedura wydalania osób podejrzewanych o terroryzm. Jeżeli Europa chce wygrać wojnę z terroryzmem musi wprowadzić obowiązek meldunkowy i zamknąć ośrodki pobytowe.

  Ps...Znowu kolejna wersja poprawności politycznej! Trzeba deportować muslims na Bliski Wschód, a najpierw zdelegalizować partie lewackie oraz marksistowskie. Nawet kosztem tzw. demokracji! Dla Europejczyków nie ma innego ratunku jak pozbyć się władzy lewacko-liberalnej, neopogańskiej i neomarksistowskiej i wrócić do korzeni chrześcijańskich, do kultur i tradycji narodowych. Wszyscy wiedzą, że już nic nie pomoże tylko odesłanie wszystkich wyznawców islamu do Afryki skąd pochodzą i niech ze sobą weźmie każdy islamista jednego lewaka. Jak działa obowiązek meldunkowy widać w Polsce. To fikcja. Obowiązek meldunkowy to tylko pierwszy, podstawowy, krok by opanować sytuację. Koniecznością jest wprowadzenie kontroli paszportowej w ruchu z zachodnią Europą.
 • @Andrzej Tokarski
  2 przystanki po kolei zaliczył a oni się zastanawiają. ? Kredki już mają przygotowane, przewiozą je tylko z Barcelony do Marsylii, bo ostatnio tam pisali po chodnikach. Marsylia zawsze uchodziła za najniebezpieczniejsze miasto we Francji i miała reputację zbliżoną do Chicago w Stanach Zjednoczonych. Niewykluczone, że w mieście "Borsalino i Spółki" przenikają się wzajemnie interesy gangsterów i islamskich terrorystów. To jest już konanie Francji, kraj zasiedlony muzułmanami przyjął zwyczaje barbarzyńskie i nawet jakiekolwiek wybory demokratyczne tego nie zmienią, a wręcz to utrwalą. Oni mnożą się na potęgę, u nich zastępowalność wynosi powyżej 4 podczas gdy rasy białej 0,5. Jest już za późno na ostatni dzwonek.
 • @Andrzej Tokarski
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/08/21/825/413/67cfaf8309ba41b0bcd7f5d6a21402b1.jpeg

  Wstrząsające odkrycie pod Paryżem! Policja znalazła wyrzutnie rakiet przeciwczołgowych i materiały wybuchowe w imigranckim getcie. W Saint-Denis koło sławnego stadionu Stade de France funkcjonariusze przechwycili przenośne wyrzutnie rakiet przeciwczołgowych, ładunki wybuchowe, karabiny, pistolety, amunicję i kamizelki kuloodporne poinformował portal rmf24.pl. Według źródeł z francuskiej policji, arsenał ten należał do gangu przemytników narkotyków. W przeszukiwanych mieszkaniach znaleziono także kilkadziesiąt kilogramów haszyszu. Zdaniem ekspertów istniały obawy, że ta broń może się znaleźć w rękach islamskich ekstremistów. Przypadki współpracy terrorystów z pospolitymi przestępcami z podparyskich gett nie są rzadkie.

  Ps..UE to już nawet nie "Folwark zwierzęcy" Orwella tylko "1984"... istnieje podejrzenie że mogły trafić w ręce terrorystów? to tak każdy imigrant we Francji ma materiały wybuchowe? Oni się tylko przygotowywali na powstanie w "getcie"...Handel narkotykami, handel ludźmi, prostytucja, zabójstwa, transplantacja bez zgody ofiary, kradzieże, wymuszanie haraczu ... Zachód gnije i śmierdzi! To bycie handlarzem narkotykami wyklucza bycie islamista?...W Niemczech (pewnie i całej EU) to główne źródło dochodów imigrantów. Miejscowe gangi szybko są wypierani przez dzikich. To nękanie przez pojedynczych zamachowców obliczone jest na zmęczenie służb. Podobnie odbywa się polowanie przez hieny. Kąsają, męczą, a wreszcie dopada stado hien i zagryza oszołomionego bawoła.
 • @Andrzej Tokarski @ All
  Autorze!

  Zerknąłem właśnie na komentarze pod powyższą notką. Obraz widocznej już na pierwszy rzut oka - praktycznie zupełnej bezmyślności wielu komentatorów jest wręcz porażający. Jak inaczej, nie ożywając słowa BEZMYŚLNOŚĆ ---> można by nazwać, tak nieprzemyślane, tak
  płytkie, że wręcz infantylne "pseudo-argumenty" zaprawdę nie wiem!

  Komentatorzy!

  Kolejny raz, wasze jedynie bierne, praktycznie bezrefleksyjne poddanie się jako widzów, jakże grubymi przecież nićmi uszytej medialnej narracji - znajduję jako zadziwiające!

  Czym spowodowane jest tak daleko idące, zaćmienie waszych procesów logicznego myślenia (u tak wielu!) - nawet i nie myślę tu dociekać.
  Bo i "po-co"? Alternatywnie zaś napisze -----> w jakim to "ni-by" celu?


  Pozdrawiam Autora
  Postscriptum: Dla tych - których oburzy powyższy komentarz:
  Proszę się ogarnąć i zacząć logicznie myśleć.
  Podtrzymuję bowiem w całej rozciągłości mój dziewiczy pod powyższą notka komentarz. Szczególnie zaś, podtrzymuję to oto stwierdzenie oczywistego FAKTU!
  Cytat:
  " Medialnie ukazane "obrazy zdarzeń" w tych obydwu przypadkach, zupełnie nie odpowiadają bowiem tychże zdarzeń opisom."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930