Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
443 posty 3341 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

Talmudyczna przysięga rządu warszawskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

o wartości słów pozbawionych wartości

 

Talmudyczna przysięga rządu warszawskiego

 

...warto patrzeć uważnie nawet na rzeczy pozornie nieważne – jak składanie przysięgi przez ten pożal się Boże rząd nierządny. Można się wściekać, że to łajdaki – słusznie. Można się śmiać, że gamonie i popychadła – też słusznie. Można nie zwracać uwagi – i tu bym się zawahał, czy to słuszna postawa.

 

Na pierwszy rzut oka i ucha – przysięga – jak przysięga. Wypowiadają formułkę, podpisują papiery i dalej – służyć ojczyźnie. Na pierwszy, bo na drugi - już nie.

Zwraca uwagę nerwowy pośpiech wypowiadanych fraz. Wszyscy jakby się śpieszyli, jakby chcieli mieć to za sobą. Szybko, beznamiętnie, bez artykulacji podkreślającej szczególny – jak mogłoby się wydawać – charakter chwili.

Ktoś by powiedział: bo oni w czasie składania przysięgi jednocześnie się w duchu jej sprzeciwiali - wg Talmudu żyd składający przysięgę, jeżeli w duchu jej zaprzeczy - nie jest związany treścią przysięgi jaką złożył - oni myślami byli nie przy przysiędze, tylko jej wewnętrznym zaprzeczeniu - więc ważne było co w duszy, a nie to co na języku, dla zwiedzenia gojów

 

Potem – zwraca uwagę rozdzielenie – Konstytucji Rzeczypospolitej – od wierności Ojczyzny – zupełnie jakby nie było oczywistym że tą Ojczyzną jest dla nich Rzeczpospolita. Jakby miało to pozostać nieoczywistym

- o jaką Ojczyznę chodzi.

Dalej, wsłuchując się – wychwytujemy kolejny smaczek – i tu już naprawdę powiew Talmudu powinien poderwać nas wszystkich na baczność…

 

...otóż: składają nasi pomazańcy przysięgę nie na wierność Rzeczypospolitej – tylko na – WIERNOŚĆ PRAWOM Rzeczypospolitej.

Innymi słowy – zobowiązuję się do wierności – ustanowionym przez siebie NORMOM prawnym! Normom niezgodnym z jakimkolwiek cywilizowanym porządkiem prawnym, z polską Konstytucją. Normy prawne przepychane pod osłona nocy kolanem, przymusem, zastraszaniem posłów – stanowić mają punkt odniesienia i wzorzec postępowania dla tego niesłychanej wręcz podłości i fałszu – rządu warszawskiego.

 

Na to oni przysięgali, to jest dla nich celem, wzorcem, drogowskazem. Wszelkie łajdactwo, jakie uchwalą, czy wprowadzą w życie rozporządzeniem – będzie chronione przysięgą, jaką złożyli.

 

Taka jest waga ich przysięgi – w rękach takich ludzi jesteśmy.

 

Wnioski proszę wyciągać samodzielnie

 

KOMENTARZE

 • @
  najlepiej wychodzi mi cytowanie samego siebie:

  polityka ZERO TOLERANCJI powinna obowiązywać Policję – wobec polityków ostentacyjnie łamiących prawo. Policja powinna traktować ich jak terrorystów – czarni z długą bronią powinni dokonywać zatrzymań w sejmie, kancelarii premiera, prezydenta, na Nowogrodzkiej.
  Nie czyniąc tego policja sama popełnia przestępstwo z art 231.1 Kodeksu Karnego – więc Policja powinna albo aresztować przestępców, polityków, albo – siebie samą. Krótka piłka – albo-albo…

  https://nczas.com/2020/10/08/z-koronawirusem-codziennie-walczy-20-tysiecy-funkcjonariuszy-500-nielegalnych-mandatow-w-jeden-dzien/comment-page-1/#comment-1253379
 • Jaki rząd, taka przysięga
  Pewnie ma Pan rację podejrzewając, że składając przysięgę jednocześnie negowali ją w duchu.
  Prawa Rzeczypospolitej, czyli ich własne bezprawne prawa, których przecież sami nie przestrzegają - tyle one warte i tyle warte ich słowa.
  Wierzyć się nie chce, że wciąż miliony Polaków nie zdają sobie sprawy z tego, że mamy w Polsce - choć nie tylko - rządy okupacyjne...

  W prowincji Quebec w Kanadzie policja widocznie nie dawała zbyt wielu mandatów, więc w jednym z miast pojawiły się jakieś czarne oddziały dorodnych osiłków, jak wieść niesie, mające na celu dozorować... policję!
 • @Lotna 19:49:15
  ... ale ludzie się wkurwiają coraz bardziej... dziś w Lublinie poszli do szpitala i kazali pokazać sobie tych chorych na Covida - lekarze wpadli w panikę. Z jednej strony coraz więcej debili w tv coraz natrętniej wmawia pandemię, z drugiej strony coraz więcej gniewu - a od soboty ma być regularny zamordyzm... trzeba iskry, może sprowokowanej - ale jak do czegoś dojdzie i policja zacznie bić na ostro - może być kryterium uliczne - tak czy owak innej opcji nie ma - oni się nie cofną bo nie mogą, muszą nasilać represje - a ludzie jak już pokonają własny strach - to może się zacząć jazda bez trzymanki i poza jakąkolwiek kontrolą.... no i na to być może czekają wojska amerykańskie.... gdzieś słyszałem, że policji kazano zdać broń długą - czyli bardziej skuteczną - to by znaczyło, że władza nie ufa policji...
 • z rozpędu
  Z rozpędu postawiłem 5, ale zaraz się zreflektowałem, że to może być na dobrze.
  Otóż ta przysięga zobowiązuje ich do funkcjonowania według prawa. Odtąd żadnych praw nie wolno im uchwalać. Mają tylko funkcjonować według prawa już istniejącego.
  - Zero ich własnych interpretacji, zero rozpasania ich cwaniaczków prawników funkcjonujących według ideologii prawnictwa, a więc i wynoszących prawo nad sprawiedliwość i inne wartości Narodu Polskiego którego jest państwo.
  Odtąd co najwyżej mogą wnioskować do narodu którego państwo jest dobrem wspólnym i własnością niezbywalną, Narodu Polskiego, aby jakąś kwestię objął swoimi prawami Rzeczpospolitej, aby jakieś prawo regulujące ich sposób postępowania uchwalił.
 • @miarka 21:25:55
  "Odtąd żadnych praw nie wolno im uchwalać. Mają tylko funkcjonować według prawa już istniejącego"


  doprawdy? Pan raczy żartować... z jakiej logiki wywodzi Pan, że zaprzysiężony rząd nie może - via parlament, prezydent oczywiście - kreować prawa wedle swego uznania ?

  - z całym szacunkiem - to niedorzeczne...
 • @Andrzej Tokarski 21:33:33
  Nie wiem czy niedorzeczne skoro to logicznie wynika z tego co przysięgali, z charakteru państwa Rzeczpospolita i z natury prawa.
  A przecież to nie koniec co napisałem, bo:
  Teraz wreszcie rząd przestanie się wtrącać do polityki Narodu Polskiego wobec państwa Rzeczpospolita Polska
  Rzeczpospolita, czyli rzecz robiona pospołem przez wszystkie stany Narodu Polskiego.
  Wreszcie władze państwowe realnie będą podlegały władzy zwierzchniej Narodu.
  - Wreszcie Rząd nie będzie wydawał rozporządzeń jakie chce i oszukańczo podpinał je pod inne ustawy co tylko robi zamieszane a legalne nie jest. Wreszcie przyzna że maseczki i inne represje, zakazy i nakazy legalnymi nie były więc i już nie będą egzekwowane...
  Legalne to by było nie za sprawką sztuczek prawniczych, a dopiero gdyby Naród tak stwierdził w swoim prawie, prawie Rzeczpospolitej Polskiej.
 • @miarka 22:24:12
  Jeszcze podkreślę dobitnie:
  Przysięgali na – "WIERNOŚĆ PRAWOM Rzeczypospolitej".
  - Rzeczy pospolitej, budowanej oddolnie, pospołu, a więc i z prawami budowanymi oddolnie, a nie ustalanymi już poza Narodem Polskim, nie jakimiś aktami prawnymi wykraczającymi poza zakres upoważnień od Narodu, nadto narzucanymi odgórnie jak to zwykli robić okupanci.

  Nie ma się więc co kopać z koniem defetystycznych interpretacji, tylko twardo trzeba trzymać się tego co przysięgali.
 • @miarka 22:35:48
  „Nie ma się więc co kopać z koniem defetystycznych interpretacji, tylko twardo trzeba trzymać się tego co przysięgali.”

  Kto ma się tego trzymać? Rząd okupacyjny? A kto ich do tego zmusi i jak?
 • "to jest dla nich celem"
  .
  CEL :

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Cel

  "Wszelkie łajdactwo" jekiego się dopuszczą, "będzie chronione przysięgą"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  jak wiemy przysięga jest bezwzględnie egzekwowana przez członków mafii.
 • @Laznik 10:57:18
  tak, mamy do czynienia z gangiem - globalnym gangiem. Rodzina Corleone przy tych szubrawcach - to franciszkanie
 • SARS-CoV-2 - korona panujących
  .
  @Andrzej Tokarski 11:16:33

  Co prawda zastosowane środki "zwalczania" tzw. "pandemii" doprowadziły do masowych bankructw i bezrobocia na świecie, ale „Weltweit stiegen die privaten Vermögen im ersten Halbjahr auf knapp 195 Billionen Euro.”,(prywatyn majłątek wzrósł w skali światowej w pierwszej połowie roku do niespełna 195 bilionów euro)

  https://www.handelsblatt.com/finanzen/vorsorge/altersvorsorge-sparen/global-wealth-report-trotz-corona-private-vermoegen-steigen-auf-ein-rekordhoch/26210770.html


  „Superreiche werden in Coronakrise noch reicher … mehr als 2000 Dollar-Milliardäre weltweit … rund 10,2 Billionen Dollar (8,7 Billionen Euro)” (Najbogatsi staną się w czasie kryzysu korony jeszcze bogatsi … przeszło 2000 miliarderów dolarowych na świecie …(posiada) … 10,2 bilionów dolarów (8,7 bilionów euro) ).

  – https://www.handelsblatt.com/politik/international/pwc-und-ubs-berechnungen-superreiche-werden-in-coronakrise-noch-reicher-auch-in-deutschland-waechst

  Cytowany "Handelsblatt" jest czasopismem ludzi bogatszych i stara się czytelnikom wyjaśnić, że panujący zadbali o to, aby ludzie wiele zyskali na tej operacji, za którą pospólstwo i tym razem zapłaci, także życiem. Jeden ze znanych nam organizatorów "pandemii" Bill Gates zalicza się do tej grupy 2000 panujących nad ludzkością.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  Operacja "pandemia" została zorganizowana wg. prostej bandyckiej zasady: "Piniądze albo życie!"
 • @Andrzej Tokarski 20:15:30
  cyt.: " jednej strony coraz więcej debili w tv coraz natrętniej wmawia pandemię, z drugiej strony coraz więcej gniewu - a od soboty ma być regularny zamordyzm... trzeba iskry, może sprowokowanej - ale jak do czegoś dojdzie i policja zacznie bić na ostro .."

  Tyran spieszy się z realizacją swych pefidnych planów, gdyż ludzkość zaczyna osiągać odporność stadną na ich codzienną propagandę i któregoś dnia powie "basta" i dobierze mu się do dupy.
 • @Nibiru 15:28:04
  dokładnie - trzeba szybko wszystkich wyszczepić
 • @Lotna 07:40:23
  "„Nie ma się więc co kopać z koniem defetystycznych interpretacji, tylko twardo trzeba trzymać się tego co przysięgali.”

  Kto ma się tego trzymać? Rząd okupacyjny? A kto ich do tego zmusi i jak?"

  Tak oto doszliśmy do sedna problemu.
  To pytanie które postawiłaś każdy powinien zapisać na dużej kartce papieru czy kartonie i powiesić w miejscu w które zwykle patrzy gdy idzie spać i gdy się budzi.
  Reszta jest tematem zastępczym.
 • @Andrzej Tokarski 15:49:34
  Tyran stosuje starą sprawdzoną metodę "terapii szokowej" (patrz M. Friedman), z tym że tym razem do ekonomii dodano medycynę. Czyli tak chcą udręczyć populację różnymi restrykcjami, biedą i izolacją, że potem zdgodzi się na wszelkie rozwiązania podsunięte przez tegoż tyrana, byle nieco sobie ulżyć w cierpieniach.
 • @Nibiru 16:47:39
  Takie są plany, o czym mówią „teorie spiskowe” - umęczyć populacje na całym świecie dopóki, dopóty wszyscy jednym głosem nie będą błagali o NWO i to umęczanie właśnie ma miejsce, a to dopiero początek. Do tego dojdzie głód, kolejne anomalia pogodowe, przerwy w dostawie prądu i coraz większy zamordyzm, zamieszki, wojny, destabilizacja polityczna, upadek gospodarczy, etc.

  Wyścig polega na tym, co nastąpi prędzej: zamęczenie, czy przebudzenie masy krytycznej, dlatego się tak spieszą i terror narasta z dnia na dzień.
 • Rząd Wszelkiego Łajdactwa (RWŁ) w Warszawie
  .
  prezentuje nam autor, czyli po prostu Nierząd.

  Jak to stwierdził Krzysztof Opaliński:

  "Nierządem Polska stoi. .... Lecz drugi odpowiedział, że nierządem zginie." i ta XVII.-nastowieczna zapowiedź sprawdziła się co do joty.

  W ostatnich dziesięcioleciach Polacy, podobnie jak Ukraińcy, starają się wszelkimi siłami pozbyć ciężaru, jaki sprawia im państwo polskie:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  a talmudycznych zdrajców przecie nie brakuje.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  Na usta ciśnie się przyszłowie polskie, ta resztka narodowej mądrościi:
  "Rad głupi, że oszalał."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930