Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
443 posty 3341 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

The Dead Game - pandemia TESTÓW - dr Reiner Fuellmich

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

wobec narastającego terroru

 

 

.to jest najwyższy czas, byście wszyscy Państwo zdali sobie sprawę, że to WAM – wytoczono wojnę. Wojnę na śmierć i życie w niewolnictwie. To jest ostatni moment – zanim nas wszystkich pozamykają, wyizolują, odetną od kontaktów ze światem i ludźmi – i zrobią co zechcą: wyszczepią, zaczipują, wykastrują mechanicznie lub chemicznie, pozbawią pieniądza, wszelkiej własności i wszelkich praw. Zbędnych – zabiją i przerobią na mączkę, lub nawóz.

 

System jest domknięty, widać, jak władający światem terroryści przyspieszają swe działania z dnia na dzień – a spieszą się dlatego, byśmy nie zdołali, nie zdążyli się ocknąć, zebrać i przeciwstawić tak, jak się należy przeciwstawiać terrorystom – mordercom – ludobójcom, przy których Stalin, Hitler, Mao, Pol Pot i tysiące innych masowych tyranów-zbrodniarzy - są jak dzieci nieskalane grzeszną myślą.

Skala w jakiej swój zamiar rysują współcześni nam zbrodniarze, przerasta swą demoniczną skalą - wszystko, co znamy z historii świata.

 

Cieszę się, że pojawiają się w przestrzeni publicznej wątki i ustalenia o których pisałem miesiące temu, że różne - pracowicie śledzące Neon - sygnalistki – choć bez podania źródła swoich „przemyśleń” - podejmują dawno sygnalizowane w tym cyklu wątki – ale mała to pociecha, wobec świadomości, że cały ten czas i wysiłek i mój i innych piszących, mówiących, tłumaczących teksty obcojęzyczne (gdzie są teksty RAMa? W tak trudnej godzinie one powinny być tu wznawiane i stale obecne – a zostały zaprzepaszczone) - został zniweczony, nic nikomu z tego – za niewiele dni jako społeczeństwo – o ile się nie obudzimy i nie zjednoczymy w walce z bezprzykładnym terrorem – przestaniemy istnieć. Staniemy się gromadą wyizolowanych niewolników - pokornie i bezradnie czekających na swój – zakomunikowany przez terrorystów-porywaczy - batem, kijem, strzykawką, ołowiem – los.

 

Wielokrotnie wskazywałem na wysoce podejrzaną rolę testów – od pobierania materiału genetycznego dla celów nieznanych, poprzez infekowanie po pozorem testu okolic mózgu nieznanymi substancjami mogącymi być równie dobrze wczipionką, pożywką dla przyszłego nanoczipa, substancją powodującą bierność i poczucie bezpieczeństwa – podobnie jak preparaty podawane operatorom jednoosobowych łodzi podwodnych – a może zakażających śmiertelną chorobą (IPSOS MORI).

W świetle dziejących się na naszych oczach i z naszym coraz większym udziałem wydarzeń, wszystkie te hipotezy zasługują, by co prędzej brać je na poważnie – broń Boże nie bagatelizować.

 

By nie pozostawać gołosłownym czy co najwyżej powołującym się na ten cykl, zapraszam do przeczytania obszernych fragmentów wypowiedzi Niemca dr Reinera Fuellmicha – szczegółowo i precyzyjnie opisującego szczegóły globalnej przestępczej operacji, której jesteśmy poddawani.

Tak zwanym - pożal się Boże - polskim elitom - medycznym, prawniczym, naukowym, intelektualnym – genetyczce o lepkich rączkach z Instytutu Badania Ssaków w Białowieży - zadaję pytanie: gdzie, kurwa jesteście? dlaczego milczycie? Po co was na koszt społeczeństwa uczono w państwowych uczelniach? Gdzie wasza - tak zwana - etyka? honor? przysięga Hipokratesa, coście ją usunęli, zastępując jakimś ogólnikowym gównem? Ile wam zapłacono, że tak się publicznie kurwicie? To teraz dajecie świadectwo, czy zasługujecie na miano elit – czyście jedynie marnymi łajdakami, zdrajcami, konfidentami, współzbrodniarzami w ludobójstwie działającymi z najniższych pobudek: żądzy zysku i żądzy władzy.

 

Obyście zostali osądzeni i potępieni!

 

 

O tym, czym testy PCR NIE SĄ - mówi dr Reiner Fuellmich:

 

Covid – to największa zbrodnia przeciw ludzkości.

Jestem uprawniony do wykonywania zawodu prawniczego w Niemczech i w Kalifornii. Praktykuję od 26 lat – na początku występowałem przeciwko korporacjom takim jak Deutsche Bank – obecnie jednej z najważniejszych organizacji przestępczych na świecie, przeciwko Volkswagenowi, kiedyś jednemu z najbardziej szanowanych producentów samochodów na świecie, teraz obciążanemu zarzutami w związku ze sprawą diesla, oraz w sprawie jednej z największych na świecie firm spedycyjnych obecnie pozwanej w sprawie o łapówkarstwo. Jestem również członkiem Komisji do spraw Koronawirusa, Komisji Śledczej od 20 czerwca 2020roku. Komitet ten przysłuchiwał się grupie ekspertów i naukowców aby znaleźć odpowiedzi na coraz więcej pytań i wątpliwości, które są zadawane przez coraz więcej ludzi na świecie.

Wszystkie wspomniane wyżej przypadki korupcji, oszustw popełnione przez wyżej wspomniane korporacje – bledną wobec zakresu szkód wywołanych przez kryzys koronawirusowy i które nadal przez ten kryzys są powodowane. Ten kryzys koronawirusowy powinien zostać nazwany SKANDALEM KORONAWIRUSOWYM, a wobec osób odpowiedzialnych powinno się wszcząć postępowanie karne i zasądzić od nich odszkodowania.

 

Na poziomie politycznym należy zrobić wszystko, aby upewnić się, że nikt nie znajdzie się w takiej pozycji, posiadania tak ogromnej władzy, by dalej oszukiwać ludzkość, by próbować manipulować nami za pomocą swej skorumpowanej agendy. Właśnie z tego powodu wyjaśnię Państwu gdzie i z jakich powodów ta sieć prawników będzie zaskarżać tę największą międzynarodową sprawę na świecie, największy delikt na świecie, związany z koronawirusem, który najprawdopodobniej stał się największym na świecie przestępstwem popełnionym przeciwko ludzkości.

Przestępstwa przeciwko ludzkości zostały po raz pierwszy zdefiniowane w powiązaniu z procesami norymberskimi – było to po drugiej wojnie światowej, kiedy trzeba było sobie poradzić z największymi przestępcami Trzeciej Rzeszy. Zbrodnie są teraz sytuowane w sekcji VII Międzynarodowego Kodeksu Karnego. Trzy główne pytania na które należy odpowiedzieć w kontekście sądowej odpowiedzi na kryzys, to:

 

po pierwsze:  czy jest pandemia koronawirusa, czy też jest to jedynie pandemia pozytywnych testów PCR. Czy to oznacza, że testowana osoba jest zakażona koronawirusem, czy też w ogóle to nie jest powiązane z infekcją koronawirusem COvid19

Punkt drugi: czy tak zwane środki antykoronwirusowe takie jak lockdown, obowiązkowe maseczki, dystansowanie społeczne, także regulacje dotyczące kwarantanny – są w stanie uchronić populację świata przed koroną – czy są to działania, które mają sprawić, że będziemy panikowali, i żebyśmy bez zadawania żadnych pytań, myśląc, że nasze życie jest zagrożone, sprawili, że przemysł farmakologiczny i medyczny będą mogły zarabiać duże pieniądze a testach przeciwciał i szczepionkach – a także mogły zbierać nasze dane genetyczne.

I punkt trzeci: czy to prawda, że rząd Niemiec był lobbowany w ogromny sposób, o wiele bardziej niż inne rządy przez pana Drosten, pana Wielera, szefa niemieckiego odpwiednika CDC, czyli Instytutu Roberta Kocha, oraz szefa Światowej Organizacji Zdrowia. Ponieważ Niemcy znani są jako szczególnie zdyscyplinowany kraj, dlatego miały stać się wzorem dla reszty świata, jeżeli chodzi o bardzo rygorystyczne i udane stosowanie się do wszystkich środków restrykcji antykoronawirusowych.

 

Odpowiedzi na powyższe pytania są potrzebne natychmiast Ten nowy podobno bardziej zakaźliwy koronawirus nie spowodował żadnej podwyższonej śmiertelności na świecie, a na pewno nie tutaj w Niemczech – a te środki antykoronawirusowe, których podstawą są tylko testy PCR – są wszystkie oparte na niemieckim teście Drostena – w międzyczasie spowodowały śmierć niezliczonych osób oraz spowodowały doprowadzenie do zagrożenia egzystencji gospodarczej licznych firm i osób na całym świecie. W Australii ludzie są zamykani w więzieniach jeżeli nie noszą maseczek, albo nie noszą ich w odpowiedni sposób. Na Filipinach osoby, które nie noszą maseczek, albo nie noszą ic w odpowiedni sposób – mogą zostać zastrzelone strzałem w głowę.

Pozwólcie, że najpierw przeprowadzę streszczenie faktów i jak one wyglądają w tym momencie. Najważniejszą sprawą w tym pozwie jest po pierwsze ustalenie faktów, przedstawienie stanu faktycznego, dowiedzenie się, co tak naprawdę się wydarzyło, dziejsię, ponieważ zastosowanie prawa zawsze zależy od stanu faktycznegsprawy. Jezlei chcemy skazać kogoś za oszustwo ne możemy zrobić tego na postawie przedstawienia stanu faktycznego wypadku samochodowego. Dlatgo musimy zastanowić się co się tutaj stało, przy tym kryzysie. Przywołane tutaj fakty są w dużej mierze wynikiem prac komisji śledczej ds koronawirusa.

 

Komisja została założona 10 czerwca przez czterech prawników do ustalenia za pomocą przesłuchań i zeznań świadków, naukowców i innych ekspertów po pierwsze: jak bardzo niebezpieczny jest wirus, po drugie – jakie znaczenie ma pozytywny wymik testu PCR, i po trzecie – jakie dodatkowe szkody będą spowodowane przez środki zapobiegawczenie tylko dla populacji całego świata, ale również dla światowej gospodarki.

 

Pozwólcie Państwo, że przedstawię klika faktów stanowiących tło tej sytuacji – co się wydarzyło w maju 2019 roku, na początku 2020 roku, a także to, co się wydarzyło 12 lat temu podczas świńskiej grypy. Pewnie wielu z Państwa o niej zapomniało. W maju 2019 roku silniejsza z dwu partii rządzących Niemcami w ramach wielkiej koalicji – czyli CDU odbyła kongres dotyczący zdrowia na świecie. Prawdopodobnie odbyło się to na wniosek ważnych graczy z branży farmakologicznej i technologicznej. Podczas tego kongresu przemowę wygłosili już tradycyjnie podejrzani, ci co zwykle: Angela Merkel i minister zdrowia Jens Spach. Byli tam również ludzie, którzy normalnie nie znaleźliby się na tym spotkaniu, np. profesor Drosten wirusolog ze szpitala Charite w Berlinie, profesor Willer, weterynarz i szef instytutu im Roberta Kocha, a także szef WHO,  z wykształcenia filozof. Wszyscy wygłosili swoje prelekcje. Prelekcję wygłosił również lobbysta dwu największych fundacji na świecie – Fundacji Billa i Melindy Gatesów i Welcome Trust. Mniej niż rok temu ludzie ci ogłosili koronawirusową pandemię ważnym kryzysem. Upewnili się, że zostaną przeprowadzone testy PCR dla udowodnienia obecności wirusa, oraz dążą do doprowadzenia do produkcji szczepionek na całym świecie. Te wszystkie infekcje, czy też  pozytywne wyniki testów które zostały dostarczone w międzyczasie stały się usprawiedliwieniem międzynarodowych lockdownów, dystansowania społecznego i obowiązkowych maseczek. W tym miejscu ważne jest, że definicja pandemii została zmieniona 12 lat temu. Do tamtej pory za pandemię uważana była choroba, która rozprzestrzeniała się na całym świecie  i która doprowadzała do wielu poważnych zachorowań i śmierci wielu osób. Nagle i z powodów, których nie wyjaśniono, miała to już być tylko poważna choroba- wiele śmierci i zachorowań już nie było potrzebne. Na te zmiany ściśle zblatowana z przemysłem farmaceutycznym WHO, ogłosiła pandemię świńskiej grypy w 2009 roku. Produkowano szczepionki, sprzedawano je na odstawie umów, które do dzisiaj były tajne. Szczepionki te okazały się zupełnie niepotrzebne, ponieważ świńska grypa okazała się być łagodną grypą, a nie stała się nigdy być tą okropną plagą która była ogłaszana przez koncerny farmaceutyczne i WHO – zapowiadano że dojdzie do milionów śmierci ludzi, którzy się nie zaszczepili – ale tak się nie stało. Szczepionki za to doprowadziły do poważnych problemów zdrowotnych około 700 dzieci zachorowało na narkolepsję, której nie da się wyleczyć, część dzieci po dziś dzień jest poważnie upośledzonych. Szczepionki zakupione za miliony dolarów podatników musiały zostać zniszczone, co kosztowało jeszcze więcej pieniędzy podatników. Już wtedy podczas świńskiej grypy wirusolog Drosten był osobą która siała panikę wśród globalnej populacji, przypominając, że świńska grypa pochłonie setki tysięcy a może miliony żyć na całym świecie. Naprawdę dopiero dzięki Thorstenowi Wodartowi udało się zakończyć tę mistyfikację, zanim doprowadziła do bardziejpoważnych konsekwencji.

 

Przesuńmy się teraz do marca 2020 roku, kiedy to niemiecki Bundestag ogłosił epidemię o krajowym znaczeniu, co jest niemieckim ekwiwalentem pandemii. W marcu 2020 roku doszło do lockdawnu zawieszającego wszystkie podstawowe prawa konstytucyjne na nieograniczony i nieokreślony czas. Była tylko jedna opinia na podstawie której federalny rząd Niemiec oparł swą decyzję. Naruszono fundamentalną zasadę nakazującą zwsze wysłuchać drugiej strony (Audiatur et altera pars ) -a jedyna osoba, której wysłuchano, był pan Drosten – którego prognoza siejąca panikę, okazała się być katastroficznym błędem 12 lat temu. Wiemy o tym ponieważ sygnalista nazwiskiem David Sieberz Partii Zielonych nam o tym powiedział już w sierpniu 2020 roku w Belinie w kontekście wydarzenia na którym był również Robert Kennedy Junior. Obydwaj panowie wygłosili tam swoje prelekcje.  Zrobił to jeszcze raz podczas jednej z sesji naszego Komitetu ds Koronawirusa. Powód dla kórego to zrobił, to rosnący sceptycyzm do oficjalnej narracji prezentowanej przez polityków i media głównego nurtu. Dlatego też podjął starania aby poznać opinie innych naukowców i znaleźć je w internecie. Zdał sobie sprawę że było tam wielu bardzo znanych naukowców, którzy byli zupełnie innego zdania i przedstawiali odmienny od przerażającej prognozy dr Drostena – pogląd. Zakładali i zakładają, ze nie ma choroby która byłaby poważniejsza niż sezonowa grypa, że populacja uzyskała już odporność komórek T i C na ten rzekomo nowy wirus – i że nie ma żadnego usazasadnienia dla kolejnych podejmowanych środków –a na pewno nie ma powodu do masowego organizowania szczepień. Do tych profesoów należy prof. Juanidis z Uniwersytetu Stanowego w Kalifornii, będący specjalistą w dziedzinie statystyki i będący jednym z najczęściej cytowanych naukowców na świecie. Również profesor Michael Levitt z Uniwersytetu Stanforda, zdobywca nagrody Nobla, inni profesorowie, min Bhakti, czy prof. Witkowski, czy prof. MikeEden.

Pod koniec marca i na początku kwietnia 2020 roku pan Siber  zasugerował aby inne opinie, które zostały zgromadzone, zostały przedstawione opinii publicznej, ponieważ są one przeciwstawne opinii dr Drostena – zapowiadającej wręcz koniec świata – tak, że nie ma powodu do paniki wśród ludzi. Okazało się, że podobne konkluzje pojawiły się w Wielkiej Brytanii. Nie ma żadnych faktycznych podstaw do paniki,  żadnych podstaw prawnych do stosowania restrykcji o obostrzeń wobec obywateli. Podobnie były prezydent Niemieckiego Sądu Konstytucyjnego wraził podobne choć mniej śmiałe zdanie i poważne wątpliwości dotyczące konstytucyjności środków zastosowanych podczas pandemii koronawirusa.

 

Ale zamiast przyjąć tezy pana Sibera – liderzy Partii Zielonych, uznali, że tezy prof. Drostena są wystarczająco dobre i wiarygodne dla Partii Zielonych, mimo że Zieloni nie są członkami koalicji rządzącej, lecz są w opozycji, ale i tak to wystarczyło. Podobnie wystarczyło to rządowi federalnemu aby ogłosić decyzję o lockdownie.Nadto – kierownictwo Partii Zielonych wezwało Siebera, nazwało go zwolennikiem teorii spiskowych, oskarżyło o podawanie błędnych informacji, pozbawiło go mandatu.

Aktualna sytuacja w oparciu o testy PCR i lockdown ogłoszony bez realnego zagrożenia. Dowiedzieliśmy się również że elementy systemu ochrony zdrowia nie były obciążone podczas kryzysu koronawirusowego – wręcz przeciwnie, wiele szpitali nadal jest pustych, a nawet stoją przed widmem bankructwa. Wiele szpitali w Nowym Jorku mogących przyjąć tysiąc pacjentów nigdy nie przyjmowało więcej niż 20 pacjentów, nigdzie też nie było nadmiernej śmiertelności. Badania przeprowadzone przez prof. Joannidesa  bez żadnych wątpliwości pokazują, że śmiertelność przypisywana koronawirusowi jest podobna do śmiertelności zwykłej grypy. Niepokojące zdjęcia z Bergamo czy Nowego Jorku mające pokazać światu, że pandemia jest czymś realnym – okazały się celowo mylące. Doszło do wycieku tzw „Dokumentu dotyczącego paniki” przygotowanego przez Niemieckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Zawartość tego dokumentu pokazuje ponad wszelką wątpliwość, że populacja została doprowadzona do paniki przez polityków i media głównego nurtu. Towarzyszące temu dokumentowi nieodpowiedzialne twierdzenia szefa Instytutu im Roberta Kocha, panaWielera, który powtarzał podekscytowany poglądy o bezwarunkowej konieczności stosowania środków ochrony przeciwkoronawirusowej bez zadawania pytań, pokazuje, że posługiwał się przygotowanym skryptem.W swoim publicznym oświadczeniu mówił, że sytuacja jest poważna, zagrażająca życiu, mimo że informacje przygotowane przez jego własny instytut pokazywały sytuację zupełnie odwrotną. Ten dokument dotyczący paniki zawiera również apel do dzieci, by poczuły odpowiedzialność za bolesną pełną tortur śmierć ich rodziców i dziadków, jeżeli nie będą przestrzegały zasad związanych z koroną, polegającego na myciu rąk i trzymaniu  dystansu od rodziców i dziadków.

 

W Bergamo większość śmierci, to były śmierci nie w wyniku koronawirusa, była to raczej konsekwencja decyzji  rządu, który postanowił przenieść pacjentów prawdopodobnie cierpiących na przeziębienie i sezonową grypę ze szpitali do domów opieki społecznej w celu zrobienia miejsca w szpitalach dla wszystkich pacjentów koronawirusowych, którzy w ogóle do tych szpitali nie dotarli. Tam natomiast w domach pomocy społecznejdoprowadzono do zakażenia starych ludzi z osłabionym układem odpornościowym i chorobami towarzyszącymi. Do tego szczepionka na grypę, która wcześniej była podawana dodatkowo doprowadziła do osłabienia odporności osób obecnych w domachpomocy społecznej. W Nowym Jorku tylko niektóre, ale nie wszystkie szpitale były obciążone ponad normę.Wielu ludzi z poważnymi chorobami, gdyby nie cała ta panika zostaliby w domu i nie byliby przewożeni do szpitali. Wielu z nich w szpitalach stało się ofiarami infekcji tzw. szpitalnych, a także przypadków błędu w sztuce medycznej, gdy chorzy byli podłączani do respiratora zamiast do maski tlenowej. Po raz kolejny chciałbym wyjaśnić, że Covid jest tak samo niebezpieczną chorobą jak na przykład grypa sezonowa. Covid19 może tak samo jak grypa sezonowa przyjąć bardzo poważny przebieg kliniczny i nierzadko prowadzi do śmierci pacjenta. Jak udowodniły przypadki sekcji zwłok zmarłych dokonane przez dr Peschela w Hamburgu, prawie wszystkie te śmierci zostały spowodowane chorobami towarzyszącymi, osoby zmarłe zmarły głównie z powodu swego starczego wieku, czyli po prostu z powodu przekroczenia oczekiwanego wieku życia. W tym kontekście należy wspomnieć co następuje: niemiecki Instytut Robera Kocha czyli ekwiwalent amerykańskiego CDC na samym początku – co bardzo dziwne – zalecił nie przeprowadzanie żadnych sekcji zwłok. A także - mam liczne potwierdzone raporty potwierdzające, że lekarze na całym świecie byli zachęcani by na całym świecie jako przyczynę zgonu wpisywać Covid19 a nie przyczynę rzeczywistą – takich jak zawał serca, czy rana postrzałowa.. Gdyby nie sekcje zwłok nie wiedzielibyśmy że przeważająca większość wszystkich ofiar Covid19 zmarły na zupełnie inne choroby, a nie na Covid19. Pewność, że wprowadzenie  lockawnów było niezbędne ponieważ było tak dużo zakażeń SarcCov2 jest błędne z trzech konkretnych powodów – jak dowiedzieliśmy się z posiedzeń Komisji ds Koronawirusa, a także na podstawie innych danych udostępnionych nam w międzyczasie:

a. lockdawn został ogłoszony w momencie kiedy wirus już się wycofywał, do momentu zarządzenia lockdawnu ta domniemana liczba zakażeń już spadała

b. już wtedy mieliśmy ochronę przed wirusem ze względu na rozwinięte komórki T i C

c. testy PCR są wykorzystywane na podstawie błędnych oświadczeń, a nie na podstawie faktów naukowych, jeżeli chodzi o infekcje. W międzyczasie dowiedzieliśmy śię, że testy PCR, przeciwnie do oświadczeń prof. DrostenWielera i WHO nie wskazują na zakażenie żadnym wirusem a na pewno nie wskazują na zakażenie wirusem sarscov2. Testy PCR nie tylko zostały explicite nie dopuszczone do celów diagnostycznych, co zostało podkreślone na ulotkach dostarczanych z tymi testami, ale również KaryMullis, który  wynalazł testy, powiedział że są one niezdolne  do zdiagnozowania jakichkolwiek chorób – oznacza to że jest to przeciwne do oświadczeń  Drostena, Wielera i WHO  czynionych od początku pandemii – pozytywny wynik testu PCR nie oznacza, że mamy do czynienia z infekcją.

 

Jeżeli ktoś uzyskuje wynik pozytywny nie oznacza to, że są zakażeni czymkolwiek, a na pewno nie wysoce zakaźnym wirusem SarsCov2. Nawet CDC ze StanówZjednoczonych mówi i zgadza się z tym spostrzeżeniem i możemy znaleźć to na stronie 38 publikacji dotyczącej koronawirusa i testów PCR z 13lipca 2020.

Pierwsza kropka podaje: wykrywanie wirusowego RNA nie musi wskazywać na obecność zakaźnego wirusa, że Covid2 jest przyczyną tego zakażenia

kolejna kropka: wyniki tych testów nie zostały uznane za odpowiednie do monitorowania infekcji Covid19

trzecia kropka: ten test nie może wykluczyć innych chorób wywoływanych patogenami bakteryjnymi, bądź wirusowymi

 

Nie jest jasne czy kiedykolwiek udało się w sposób poprawny metodami naukowymi wyizolować wirusa SarsCov2 – dlatego nie wiemy czegoszukamy, kiedy przeprowadzamy testy – wirus ten podobnie jak inne wirusy, bardzo szybko mutuje. Wymazy pozwalają na pobranie jednej czy dwóch sekwencji molekuł, które są niewidoczne dla ludzkiego oka – i właśnie dlatego muszą zostać powiększone w cel ich uwidocznienia – a wszystko to dzieje się w trzydziestu cyklach – New York Times podaje, że jest to zupełnie niewiarygodne i nieuzasadnione z naukowego punktu widzenia.

Jednak test Drostena i test rekomendowany przez WHO mówią o przeprowadzeniu nawet 45 cykli – czy chodzi o to,że błędne założenia i praktyka zostaną wykorzystane do wykrycia o wiele wyższej liczby zakażeń?

Ten test nie jest w stanie wykryć żadnych wirusów reprodukujących ponieważ pozytywny wynik może zostać wykryty nawet na jakimś kawałku molekuły , nie wskazuje nic innego jak to, że osoba testowana w przeszłości zwyciężyła walkę z jakąś powszechną grypą. Nawet sam Drosten w 2014 roku w wywiadzie z magazynem biznesowym potwierdził – rozmowa dotyczyła wirusa Mers – że za pomocą testu PCR da się u zdrowych ludzi wykryć coś i uzyskać wynik pozytywny – są one tak wysoko czułe. To właśnie również w tym samym czasiepan doktor uzyskał świadomość jaką moc mają patologiczne siejące strach media. Powiedział, że gdyby taki patogen pojawił się na śluzówce nosa pielęgniarki, to mogłaby ona stać się przypadkiem MERS. To właśnie wyjaśnia eksplozję przypadków w Arabii Saudyjskiej – media uczyniły z tego ogromną sensację.

Podkreślam: pozytywne wyniki testu nie muszą oznaczać niczego – co podkreśla również CDC

Wielu naukowców podkreśla, że nie ma żadnej pandemii wirusa, jest natomiast   pandemia pozytywnych wyników testów PCR.

 

Najnowsza z tych opinii, to opinia Marka Idena – w dokumencie z września 2020 odniósł się do pracy naukowej w której podkreśla, że podstawą polityki rządów jest polityka ekonomiczna i polityka ograniczania praw fundamentalnych – na zupełnie błędnych danych dotyczących pandemii koronawirusa. Gdyby nie błędne wyniki testów, to pandemii dawno by już nie było. Nie możemy mówić o drugiej fali pandemii.

W odniesieniu do testówPCR Iden mówi o kłamstwach, strasznyckłamstwach i statystykach zdrowotnych – jak czytamy w piśmie z 17 września 2020 roku prawdopodobieństwo uzyskania fałszywego dodatniego wyniku wynosi od 87 do 94% - czyli jest niemal pewne.

Wyjaśnia się że to co mierzą testy PCR to wyłącznie obecność częściowych sekwencji RNA w wirusie, które mogą być elementami martwego wirusa, powodujące że osoba jest chora, które nie mogą być przenoszone i nie mogą innej osoby uczynić chorą. Ze względu na całkowitą nieodpowiedniość testu PCR do badania chorób zakaźnych, dawało się znaleźć koronawirusa na papai,  czy skrzydełkach kurczaka.

Zatem lockdawn nie powinien zostać ogłoszony – Szwecja z luźnym stosunkiem do obostrzeń i Wilka Brytania z innym modelem zachowań mają porównywalne wyniki.

Gdyby testów PCR nie wykorzystywano do diagnozowania koronawirusa, wówczas nie moglibyśmy mówić o pandemii, nie byłoby lockdawnów, a to, cobyśmy dostrzegli to średnia lub łagodna grypa. Test ten jest poważnie wadliwy i powinien przestać być używany powinien zostać wycofany, chyba, że zostanie naprawiony.

 

Wielu naukowców dostrzega, że w rezultacie celowego siania paniki i obostrzenia i ograniczenia praw jakie udało się zaprowadzić demokracja jest zagrożona i jest zagrożenie faszystowskich totalitarnych rządów.

 

Więcej,w tym wykładnia w rozumieniu prawa procesowego:

 

Dr Reiner Fuellmich. Covid-19 to największa zbrodnia przeciw ludzkości po Holokauście. Zapis Zarazy - YouTube

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Jesteśmy straceni!!
  Spacerując ulicami mego miasta, zauważyłem gigantyczną kolejkę samochodów do punktu testowania na covid-19.
  Ludzie czekali 6-7 godzin, aby dać sobie gmerać patykiem w jamie ustnej albo w nosie.
  Sądząc po markach samochodów byli to ludzi majętni, ale dlaczego głupi?
  Ci durnie zginą piersi, gdyż pierwsi ustawią się w kolejce po szczepienia.
  Gdy ich ubędzie, zabiorą się za nas- ludzi!
  Jak się bronić?
 • @anthony 20:39:35
  W Kanadzie w prowincji Ontario jaszcze jakiś miesiąc temu można było zaobserwować tasiemcowe kolejki chętnych do badania na covid. Wiązało się to z faktem wymaganego zaświadczenia zaifekowania covidem aby otrzymać zasiłek rządowy rzędu $500 tygodniowo. W niektórych szkołach (co było wbrew przepisom) również od dzieci wymagano takiego kwitka, aby mogły rozpocząć naukę w szkole. Doprowadziło to do zatkania systemu i zmiany przepisów: odtąd tylko z symptomami i po wyznaczeniu wizyty. Na wyniki czekało się nieraz tydzień i dłużej (część testów wysyłano do USA w celu analizy). Obecnie znów namawiają wszystkich, nawet bez symptomów gdyż chętnych zaczyna brakować. A wogóle to władze w Kanadzie manipulują statystyką tzw. infekcji, gdyż na przykład, gdy w czerwcu wykonywano w Ontario ok. 10 tysięcy testów dziennie i wykrywano ok. 200 pozytywnych, a obecnie wykonuje się ok. 40 tysięcy testów dziennie, które wykrywają ok. 800 pozytywnych to nazywają to czterokrotnym wzrostem infekcji, za który odpowiedzialni są ludzie nie stosujący się do restrykcji i tym usprawiedliwiają konieczność następnego lockdownu.
 • Jakim sposobem
  Przeniosłeś wystąpienie ustne na papier?
 • "Wielu...
  naukowców podkreśla, że nie ma żadnej pandemii wirusa, jest natomiastpandemia pozytywnych wyników testów PCR."
  -------------------
  Tak - to prawda - liczba zarażonych wzrasta wprost proporcjonalnie do użytych testów. Jeżeli testowany jest zdrowym człowiekiem - mamy przebieg bezobjawowy - jeżeli testowany jest chorym na kilka chorób przewlekłych i do tego wiekowy - mamy automatycznie tzw. objawy - co by to miało nie znaczyć.
  Co jeszcze dało się zauważyć?
  Ano wcześniej wylansowano modę wśród tzw. celebrytów, że jeden/jedna przed drugim/drugą przyznawali się do molestowania seksualnego w dzieciństwie. Teraz owi celebryci po poddaniu się testom zapadają niemal masowo na złowrogiego świrusa.
  Wniosek?
  Wojna - na razie jednostronna tych - co to ich ojcem jest diabeł - z ludźmi stworzonymi przez Boga trwa od zawsze. Obecnie przybrała ona już rozmiar globalny. Ja uważam, że hucpa ze świrusem jest ukoronowaniem globalizmu. Swoista wiechą na budowie owego globalizmu czyli po prostu - Piekła na Ziemi - dla ludzi stworzonych przez Boga.
 • @Nibiru 21:22:40
  U mnie w mieście też tasiemcowe kolejki. Tak, tak zgodnie z tym co planowali pierwsza sama wybije się klasa średnia! Są tak zapracowani tyraniem na spłatę kredytów za te fury, że poza TVN i TVP nic innego nie oglądają, a wszelkie inne info jako teorie spiskowe uważają.
 • @zadziwiony 21:41:06
  Milliony ludzi potraciło pracę i wynik pozytywny oznacza dla nich zasiłek i możliwość przeżycia rodziny. Tak więc ludzie młodzi i starzy, czasem czekali w kolejkach po 6 godzin i dłużej (bywało że w deszcz i ziąb). W Ontario tyle samo alb taniej wychodzi kupić domek czy mieszkanie niż płacić czynsz. Tak więc to żadna oznaka zamożności i fanaberia z zaciąganiem kredytu. Podobnie z samochodem. Bez niego w większości przypadków nie sposób dostawać się do pracy, urzędów i sklepów. To żaden luksus. Komunikacja publiczna jest droga i słabo rozwinięta, a obszar przepastny.
 • @Nibiru 21:53:58
  Mówiłem w kontekście luksusowych samochodów.
  Poza tym faktycznie klasa średnia i wyższa nie interesuje się niczym poza zarabianiem pieniędzy. No chyba, że ktoś z nich po traumie jak np. p. Opara. Wtedy często zmienia się paradygmat rozumienia rzeczywistości. Mnie też podobny proces dotknął.
 • @ Autor - 5*
  Spróbujmy się zorganizować. Gdybyśmy sami stworzyli choćby kilkusetosobową grupę, wtedy można byłoby wystąpić do sądu z pozwem przeciw rządzącej bandzie z zarzutami:
  a) łamanie Konstytucji RP (art. 31),
  b) łamanie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. 2008 Nr 234 poz. 1570 U S T AWA z dnia 5 grudnia 2008 r.),
  c) podsycanie i podżeganie do społecznej nienawiści,
  d) wykorzystywanie policji do realizacji faszystowskich metod rządzenia,
  e) celowe wprowadzanie społeczeństwa w błąd poprzez propagowanie fałszywych, nie potwierdzonych przez organizacje polskich lekarzy, informacji n/t rzeczywistego stanu epidemii covid-19.
 • @zadziwiony 22:01:10
  cyt.: "Poza tym faktycznie klasa średnia i wyższa nie interesuje się niczym poza zarabianiem pieniędzy."

  Według mnie to jest to błędny osąd, gdyż ekstremalne sytuacje dotyczą każdej grupy społeczeństwa. Sam przez wiele lat zaliczałem się do klasy średniej i nie żyłem ponad stan. Podobnie wielu moich znajomych z pracy o podobnych zarobkach. Stabilizacja i rodzina to priorytety większości zwykłych ludzi na całym świecie.
 • @Rzeczpospolita 22:04:57
  A co WPS zrobił do tej pory?
 • @zadziwiony 22:01:10
  „Poza tym faktycznie klasa średnia i wyższa nie interesuje się niczym poza zarabianiem pieniędzy.”

  Chcesz przez to powiedzieć, że najbardziej zainteresowani wydarzeniami politycznymi i ogólnie wiedzą o świecie są najbiedniejsi, często ludzie na zasiłkach, mieszkający w gettach i szemranych dzielnicach?

  Klasa średnia interesuje się zarabianiem pieniędzy, bo musi przetrwać, a chce to zrobić w miarę przyzwoitych warunkach, a to kosztuje niemało, najczęściej dwie pensje, szczególnie gdy są dzieci.

  Wyższa klasa - to zależy, wielu w ogóle nie interesuje się zarabianiem pieniędzy, bo je po prostu odziedziczyła i je ma.
 • Pandemia testów
  Oczywiście!
  Nawet Trump już jakiś czas temu nawoływał:
  Przestańcie robić te testy!

  Świńska grypa zebrała większe żniwo śmierci niż ta dzisiejsza „pandemia”. Nie była grypą łagodną, wręcz przeciwnie, ale była stosunkowo mało zakaźna.

  Nie jest to pierwszy, ani nie ostatni głos przeciwko pandemii, miejmy nadzieję, że procesy odniosą zamierzony skutek - i w końcu zdrowy rozsądek znowu dojdzie do głosu, choć, patrząc na reakcje ludzi - nie będzie to łatwe.

  5*
 • @demonkracja 21:38:40
  Wstrzasajaca wiadomosc....Ze smutkiem informuje ze Duda tez sie "zalapal" na koronawirusa w ramach solidarnosci z Narodem.
  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/andrzej-duda-ma-koronawirusa/yck7n2d,79cfc278
  Pewnie ucieka na L4 by sie wymigac od szybkiego podpisania nowej ustawki zmajstrowanej przez Knesejm. Robi sie "goraco" i lepiej odczekac do wyborow u najwaznieszego sojusznika.
 • @anthony 20:39:35
  na tym polega selekcja - że niektórzy sami się pchają...
 • @zadziwiony 21:36:48
  ...sposobem...:)
 • @demonkracja 21:38:40
  rzecz nie tyle w ilości testów, co w ich całkowitej nieprzydatności do deklarowanego celu - a to z kolei każe pytać o cel rzeczywisty, bo gdyby chodziło jedynie o pozór - to y dawano do polizania gwóźdź - i wynik i tak by się zgadzał - z oczekiwanym...

  ....ale oni grzebią przy mózgu
 • @Nibiru, zadziwiony
  obaj Panowie po części macie rację - horyzonty myślowe statystycznego middle class -a są przygnębiające w swej pazernej zaradności -

  - ale z drugiej strony - może być tak, że warunkiem koniecznym dla skorzystania z jakiejś pomocy państwa jest - test z wynikiem negatywnym - nie wiem tego, ale to jest możliwe.

  Ale równie możliwe jest to, że są tak zajęci konsumowaniem życia - że przez testy pchają się np na wczasy w tropikach....
 • @Rzeczpospolita 22:04:57
  ...wszystko to prawda i potrzebny jest - choć dramatycznie spóźniony - opór prawny, pozwy, zawiadomienia o przestępstwie - tyle, że nie żyjemy w Niemczech, więc tu, żeby się przebić przez opór pajęczyny prawa - trzeba mieć podpisane pod tymi pozwami znaczące nazwiska adwokatów z pierwszej ligi, takich co nie tylko napiszą i złożą - ale są w stanie sprawić, że jak to się mówi - bez zbędnej zwłoki zostanie nadany bieg...

  ..więc marnie to widzę, większą nadzieję widziałbym w przewrocie politycznym - przejściu Ziobry do opozycji, porozumieniu z Konfederacją, wyciągnięciu pisowców do nowego ugrupowania - co skutkowałoby utratą większości dla PISu...

  ....czy to jest realne, nie wiem, ale bardziej realne, niż rządy tzw Narodowej Prawicy - gdzie pięciu wodzów sformuje siedem partii, wszyscy ogłoszą się jedynymi pomazańcami - a wszyscy nawzajem ogłoszą się zdrajcami - to już było...

  ...albo pozostaje wersja ostateczna - wojsko, służby, przewrót - ale czy to możliwe, czy jest takie wojsko i takie służby.... nie wiem - zresztą na tę okoliczność stoją Amerykanie..... podobno policji kazano zdać broń długą - więc władze obaiwają się własnej policji...?

  ...cóż, był na to czas od marca - teraz to już nas zaganiają na stadiony...
 • @Lotna 04:47:04
  Pani Lotna - jak wleci - to już tylko wióry lecą...:)

  pozdrawiam Panią
 • @Mazjan 10:13:07
  oni się wszyscy załapują na zalegendowanie koronawirusem - Owsiak też ogłosił, że normalnie by myślał, że lekka grypa - ale konieczność dziejowa kazała mu rozpoznać - covida... a co - moda, to moda
 • @Andrzej Tokarski 5!
  Za artykuł i pzdr!
 • @Andrzej Tokarski przypomnienie, że...
  Nakaz noszenia maseczek w Polsce. WHO jeszcze w marcu krytykowała takie pomysły! Od wielu miesięcy w Polsce trwa rzekoma epidemia koronawirusa. Przez ten czas w Polsce pojawiło się już wiele obostrzeń, które za każdym razem wzbudzają sporo kontrowersji i dla wielu są absurdalne np. wcześniejszy zakaz wstępu do lasu, który szybko został zniesiony. Ostatnio polski rząd poinformował o kolejnych restrykcjach. Jednocześnie w marcu bieżącego roku Światowa Organizacja Zdrowia mówiła coś co może wielu zaskoczyć.
  Przez wiele miesięcy polski rząd w imię rzekomej epidemii wprowadził już sporo obostrzeń. Wiele z nich jak już wcześniej wspominaliśmy pojawiły się zupełnie nie wiadomo dlaczego. Ostatnio znowu polskie społeczeństwo poinformowane zostało o kolejnych restrykcjach, które zaczęły obowiązywać od 10 października.


  „Z powodu znacznego wzrostu zakażeń koronawirusem zmieniają się zasady walki z pandemią w Polsce. Już od soboty cały kraj znajdzie się w tzw. żółtej strefie, a kilkadziesiąt powiatów strefy czerwonej obejmą jeszcze większe restrykcje. Nakaz noszenia maseczek będzie jednak powszechny, także w miejscach publicznych. Są jednak przestrzenie, które wyjęto z zarządzenia” -powiedział niedawno rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.


  Według nowego rozporządzenia rządu maseczkę Polacy muszą nosić nie tylko w sklepach, ale również na ulicy. Przez cały czas trwającej „epidemii” pojawiało się wiele opinii na temat maseczek. Wielu ekspertów zastanawiało się, czy powinien je nosić każdy Polak, czy może tylko osoby, które są zarażone COVID-19 lub mają kontakt z takimi osobami.


  Warto przypomnieć jednak, że na początku 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) także wypowiadała się na temat noszenia masek. Wtedy też dr Paloma Cuchí, która jest przedstawicielką WHO w Polsce ostrzegła osoby zdrowe, przed noszeniem masek ochronnych.
  „Wzrosła sprzedaż masek chirurgicznych. Chciałabym jednak podkreślić, że powinny być one używane przez pracowników służby zdrowia i osoby, które opiekują się chorymi. To oni przede wszystkim wchodzą w bliski kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem. Maski są im potrzebne, aby zapobiec zakażeniu i w takich sytuacjach są skutecznym rozwiązaniem” - powiedziała dr Paloma Cuchí.


  „Wiemy, że zakażenie wymaga przebywania w bliskim kontakcie z chorym – w odległości nie większej niż 2 metry. W przypadku osób zdrowych, które nie zajmują się chorymi, nie są one konieczne. Mogą dawać poczucie bezpieczeństwa, ale nic poza tym” -dodała.


  Jej zdaniem masowe wykupywanie masek ochronnych nie jest konieczne, a wręcz szkodzi, ponieważ może zabraknąć masek dla osób, które naprawdę je potrzebują.


  Jeszcze ciekawsza była również opinia WHO i Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC, European Centre for Disease Prevention and Control), którzy twierdzili, że noszenie masek przez osoby zdrowe jest po prostu mało efektywne.
  „Zgodnie z wytycznymi WHO noszenie maski chirurgicznej przez osoby zdrowe nie jest najskuteczniejszym sposobem zapobiegania zachorowaniu. Osobom, które mimo to zdecydują się na ich użycie, zalecamy zapoznanie się z filmem instruktażowym na stronie WHO dotyczącym ich właściwego użytkowania” - zaznaczyła przedstawicielka WHO w Polsce. Stwierdziła także, że nie wolno dotykać maski brudnymi rękami.


  „Aby maski były skuteczne, muszą być używane tak, aby nie było wolnych przestrzeni w określonych miejscach. Dotykając maskę brudnymi rękami, można ją zanieczyścić, a należy pamiętać, że znajduje się ona na naszej twarzy. Zanieczyszczoną maskę trzeba też odpowiednio zutylizować”-puentowała.


  Agnieszka Malinowska
 • Bardzo dobrze, cisza przed burzą i spokój.
  Nikt nie rozumie tej pandemii!

  osobiscie Jestem za , a nawet przeciw.

  Przecież ona szereguje psychopatów : narkomanów ideologii,nikotyny/seksu/pieniedzy/systemu i pochodnych..

  Przygladając się z boku,dostrzegam plusy z obrotu sytuacji i jezeli holokaust ma sie odbyć na maseczkowcach to śmiało , przecież to nawet nie wie po co żyje i kim jest, wegetuje i spala tlen.

  Władza jako nadawca zeby istniec musi miec adresata, ktory to odbierze wiec mass media mozna porownać do logistyki i marketingu towarów oraz uslug.

  Jezeli koronawirus to paranoja a wladza to psychopaci , ktorzy mają bezwolnych odbiorców ideologii to mamy do czynienia z "niewolnikami i żydami" oraz cywilizacją spolecznych degeneratów i pasozytów.

  Widząc młodzież , która ma tendencje satanistyczne od kliku lat i otwarcie to manifestuje, nie widzę narodowej przyszlosci. Liberalizm szczegolnie wsrod nastolatek jest jak trucizna, która je zeżre od środka. Nie mając kompletnie nad sobą kontroli i będąc liberalnie tak "wolnym" ze pozbawionym zasad moralnych niewolnikiem czyichś zasad, potrzeba dlugoterminowa wymaga zaprowadzenia porzadku , ktory przez liberalizm jawi sie jako dyktatura. To teza i antyteza Hegla.

  Jest to konwergencja i wspolpraca dwoch systemów - socjalizmu markistowskiego, bolszewickiego/komunistycznego/socjalnego z narodowym socjalizmem.

  Komsomoł przez psucie, a nastepnie hitlerjugend przez eugenike i faszyzm.


  Stali i stoją do McDrive i żrą McDonaldy bo są niewolnikami, przyjmą szczepionkę i będą się poddawać testom z tego samego powodu.
 • @Andrzej Tokarski 11:13:24 czy coś z tego można zrozumieć...
  Jak czuje się prezydent? Min. Szczerski: "Można go uznać za przypadek bezobjawowy. GIS wskaże osoby, które powinny udać się na kwarantannę. Prezydent Andrzej Duda w piątek późnym wieczorek otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, przebywa teraz w domowej izolacji, czuje się dobrze; nie miał objawów zakażenia, wszystko na razie przebiega bardzo łagodnie - powiedział szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.
  https://wpolityce.pl/polityka/523466-jak-czuje-sie-prezydent-min-szczerski-objawy-sa-delikatne


  Ps...Prezydent zburzył mit o zbawiennych właściwościach maseczki. A szkoda. A czemu sobie nie zrobi testu ciążowego? może oprócz tego, że jest chory na koronowirusa to jeszcze jest w ciąży? bezobjawowo..Córka oświadczyła, że jest w ciąży bezobjawowej Co mam zrobić? Czy zamawiać już chrzest, kupować wózek śpioszki, i szukać tego który będzie płacić alimenty?

  A teraz poważnie..w 90% to żaden wirus bezobjawowy, tylko niewiarygodne testy które nie wiadomo co wykrywają. Proszę podać opinii publicznej jakie leki dostaje PAD bo założę się, Że nie jest to remdsivir, ani wycofana z testów szczepionka J&J, zakupiona przez EU i Polskę.
 • @CIApy 12:05:45
  z tych przyczyn zarówno selekcja jak i depopulacja nie do końca jest nieuzasadniona - posiadający władzę nad światem - również to dostrzegają
 • @kula Lis 69 11:53:19
  oni tym swoim rzekomym zarażeniem uwiarygadniają już nie siebie, bo tego nie potrzebują, mając pełnię władzy - tylko
  pandemię i restrykcje pod jej pozorem wprowadzane
 • @Mazjan 10:13:07 Tragedia narodowa. To już Polska bez Dudy się nie podźwignie…
  Zaraził się krzycząc w Kijowie banderowskie pozdrowienie „slawa ukrajini”! A czemu to nie w „izolatorni” wraz z rodziną? Wynik fałszywych testów...Nakręcanie spirali strachu ciąg dalszy..Szpitale ludzi chorych nie leczą a pajace odstawiają szopkę…test pozytywny miała też papaja i koza, jaki ten wirus inteligentny, zaraził prezydenta w idealnym momencie, żeby dalej straszyć ludzi. Nic mu nie będzie, a setki umierających bez pomocy? Gry plandemią ciąg dalszy, łże-testy spełniają scenariusz. To było pytanie który pierwszy dołączy do znobilitowanych covidem przywódców na świecie. Jak miał go Trump, to i któryś z naszych musi mieć. Teraz do dobrego tonu należy posiadanie „corony”. Jutro będzie zdrowy jak Szumowski, Małysz i inni covidowi oszuści..Duda ma covid? Alternatywy są 3: albo nie stosował DDM albo DDM nie działa albo to jest cyrk. I co, teraz będzie namawiał do przymusowych szczepień a sam w świetle kamer dostanie placebo? Mógł zostać w covidowym szpitalu na narodowym. Zrobił by inaugurację i pokazał rodakom jak rząd leczy. Wiem stadion dla suwerena, władza w pałacach się leczy. Zło wraca z podwójna siłą! Zgodzili się na uśmiercanie Polaków i zalecenia WHO, ludobójców przez Lombardię Niedzielskiego, gdzie w krajach wschodu ledwie kilkaset zakażonych, bo mają mądrych przywódców. Po prostu jesień i nie jeden wirus grypy krąży tu i tam…świat oszalał( bo ktoś ma w tym geszefcik ) i udaje, że jest wszystko w normie…
 • @Andrzej Tokarski 11:13:24
  Pewnie z Ukrainy partnera strategicznego PiSu przywiózł sobie prezydent tego wirusa. To kara Boża za skandaliczną tę wizytę obrażająca naszych rodaków z Wołynia43. Widocznie na chwilę zdjął szmatkę i wirus go dopadł. To wskazówka dla nas, aby nie rozstawać się z maską ani w dzień ani w nocy. Szkoda, że w nowej ustawie nie ma takiego nakazu. To może wystarczy tej maseczkowej ściemy, bo prezydent pokazowo i przykładnie nosił maseczkę i jak widać niewiele mu to pomogło. Mamy już przegłosowaną bezkarność+ i rząd nie musi się rozliczać z covidowych zakupów. Nie trzeba już maseczek na siłę wciskać ludziom. Maseczki już nie są potrzebne. Jak to jest, panie w Biedronkach, Lewiatanach i innych marketach nie chorują, a politycy i cwelebryci tak.
 • @Mazjan 10:13:07
  --------------
  "Wstrzasajaca wiadomosc....Ze smutkiem informuje ze Duda tez sie "zalapal" na koronawirusa w ramach solidarnosci z Narodem."
  --------------
  Spece od robienia zawodowo wody z mózgu na szczeblu globalnym - uznali, że to może uwiarygodnić hucpę świrusową - wśród ludzi.
  Wniosek?
  Gdyby tak - taki Kim w KRLD został pokąsany przez tego świrusa - ludzie by utopili się tam ze zgrozy - we własnych łzach.
 • @Andrzej Tokarski 10:55:32
  ----------
  "....ale oni grzebią przy mózgu"
  ----------
  Tak - taka hucpa o globalnym rozmachu musi posiadać niejedno dno - w których przemyca się na pohybel ludzkości - niejedno, szatańskie sk***ysyństwo. Ponadto hucpa ta musiała być planowana i dopinana przez wiele lat.
 • @Lotna 04:30:03
  A co myśmy zrobili do tej pory?
  Pora chyba byśmy wszyscy zauważyli, że jest praktycznie tylko jeden prawdziwy podział w społeczeństwie . My ludzie i oni władza. Różni nas wszystko i mamy całkowicie rozbieżne interesy. Jeśli zdążymy to zrozumieć , mamy szansę...
 • @Andrzej Tokarski 11:13:18
  Och, baaardzo przepraszam, czyżbym nastroszyła komuś piórka?

  Cóż na to poradzę, że niektórzy mają wyobrażenie na temat stylu życia i dochodów klasy średniej, które było aktualne pół wieku temu i kompletnie nie pasuje do realiów dnia dzisiejszego, a na dodatek porównują je do standardów życia w PRLu?
  Nie mówiąc już o PRLowskiej mentalności, gdzie plebs, przepraszam, proletariat, miał być siłą narodu, podczas gdy każde zdrowe społeczeństwo opiera się na klasie średniej, na tych kułakach, badylarzach i innych prywaciarzach, którzy na siłę są właśnie niszczeni - a nie na „świadomych” migrantach i innych grupach żyjących z zasiłków i siedzących na kanapie konsumujących popkorn i medialną propagandę w tv.
 • @Lotna 17:14:07
  "Mersiczku buczku" "Quebeczko" za ten komentarz. Klasa średnia to w dziewięćdziesięciu paru procentach lokomotywa każdego zdrowego społeczeństwa. Zarówno pod względem "utrzymania ruchu" w życiu gospodarczym jak również świadomości społecznej. Jej ilość i poziom zamożności jest też wskaźnikiem stopnia dewiacji systemu na lewo lub prawo. Do klasy średniej nie zaliczam kadry menadżerskiej poziomu zarządów korporacji i różnych struktur ponadkorporacyjnych.
 • @Lotna 17:14:07
  ....chyba lepiej poszukam jakiegoś schronienia.... może pod podłogą....
 • Zamowilem sobie naklejke na zderzak: COVID +
  Auta trzymaja sie daleko z tylu, nie siedza mi na plecach.
 • @Nibiru 18:05:35
  :)
  Oczywiście, kadra menadżerska korporacji, choćby z racji wysokości ich przychodów, to jest właśnie ta klasa wyższa, a dokładnie jej część skupiona na zarabianiu pieniędzy.
 • @Nibiru 18:05:35
  „Jej ilość i poziom zamożności jest też wskaźnikiem stopnia dewiacji systemu na lewo lub prawo.”

  Bardzo słuszna uwaga
 • @Andrzej Tokarski 18:31:27
  Eee tam, chować się podłogą, to przeżytek, może lepiej jakiś schron zbudować, tym bardziej, że może okazać się jak znalazł w dzisiejszych czasach. :)

  Pozdrawiam Pana wzajemnie
 • @staszek kieliszek 18:55:30
  A nie lepiej polsko angielską gwarą : "wypłaszczam curve" :-)
 • @Lotna
  Rozumiem, że krytyczny komentarz mnie dotyczył. Otóż szanowna lotna. Od 30 lat nie należę do biedaków, nawet jak na standardy amerykańskie. Swego czasu gotówkę na zakup domu nosiłem w kieszeni, więc wiem co znaczy mieć pieniądze i 100000 USD nie robi na mnie żadnego wrażenia. Nigdy nie występowałem przeciwko klasie średniej, albowiem o jej znaczeniu dla gospodarki mam zdania podobne do waszego co wielokrotnie oznajmialem. Pierwszym który wystąpił o zniszczenie klasy średniej jako rozsadnika systemu wystąpił 200 lat temu założyciel imperium rotschildów.
  Powiedziałem tylko, że klasa średnia się w Polsce skundliła i będzie miała to na co zasłużyła. Pierwsza lata na testy i się zaszczepić
  Nie jest niestety nosicielem kaganka oświaty w dobie ataku gadów na człowieka. Wręcz przeciwnie znaczni mniej interesuje się rzeczywistością wokół niej niż np. ekspedientki w sklepach ,robotnicy budowlani ( nawet ci co robią tylko wtedy gdy są trzeźwi), lub inni ludzie zarabiający na życie pracą własnych rąk. Mam znajomych i kontakty na co dzień w tym i tym środowisku i wiem co mówię. Jeszcze teraz ci z tzw klasy średniej jednego co żałują, to fakt , że nie mogą wyjechać na wakacje na malediawy czy innego raju. Lub to , że biznes się załamuje. Zero refleksji ci się naprawdę dzieje. Oczywiście wyjątki są, ale pozostają wyjątkami. Nie mają czasu się zastanowić jaki los dla ich dzieci i wnuków im szykują.
  Jeśli chodzi o odpowiedź czym są dla mnie duże pieniądze, to już odpowiadam. Znana mi osoba mieszkajaca kilka kilometrów ode mnie zarobiła w ciągu dwóch pierwszych miesięcy pandemii w Polsce miliard USD. To są wg. mojego wyobrażenia duże pieniądze. Tak więc proszę cię miarkuj trochę oceny, tym bardziej, że to ja mieszkam w Polsce, stykam się na co dzień z ludźmi wielu środowisk, pracowałem na swoim 32 lata w wielu branżach ( z tego powodu nie zostałem dużym milionerem) i wiem co mówię.
 • @staszek kieliszek 18:55:30
  COVID MACHT FREI!
 • @zadziwiony 20:11:13
  nie jest to regułą - ale o wiele za często tak zwana polska klasa średnia nadyma się swoim mniejszym czy większym majątkiem - powstałym min. poprzez głodowe pensje płacone swoim pracownikom - wedle zasady: płać tyle by zdołał jutro przyjść do pracy, ale nie tyle, by zdołał coś odłożyć...

  ...to jest żywcem przeniesiony do współczesności wzorzec polskiej (również nie całej) szlachty traktującej pracujących na nią chłopów - jak inwentarz pozbawiony wszelkich praw - jedno i drugie wystarczająco haniebne
 • @Andrzej Tokarski 20:38:05
  Pewnie zbytnio uogulniłem, nie zmienia to jednak faktu, że postawienie pieniądza na szczycie piramidy pragnień doprowadziło do dzisiejszej sytuacji, gdzie zagrożone jest nasze człowieczeństwo i życie. Klasa średnia i wyższa dała tutaj na całym froncie po prostu dupy mamonie.
 • @zadziwiony 07:57:28
  podzielam ten pogląd
 • @zadziwiony 07:57:28
  Taaak, widzisz drzewa, a nie widzisz lasu, panie zadziwiony od wielkich pieniędzy. Zapominasz tylko, skąd się wzięła znakomita większość tej skundlonej klasy średniej, która w zeszłym pokoleniu była chłopstwem, a już z całą pewnością dwa pokolenia temu była chłopstwem, miała swoje gospodarstwa rolne, miała własność, posiadała i uprawiała ziemię - które to chłopstwo poleciało na mamonę i łatwe życie, sprzedało ziemię i przeniosło się do miasta.
  Ich lepiej lub gorzej wykształcone dzieci, te słoiki - to jest właśnie ta klasa średnia, która, jak to barwnie opowiadasz, dała dupy mamonie. Skundlone chłopstwo, dla którego najwyższą wartością stały się pieniądze, a nie ziemia, o którą walczyli ich przodkowie, skusiło się na „miastowe życie” z ciepłą wodą w kranie i przepotwarzyło się w skundloną klasę średnią. Nie dbali o ziemię ich rodziców i dziadów, trudno się więc dziwić, że nie dbają o Polskę.
 • @Lotna 17:55:11
  Porzućcie swary i rewizjonizm. Tą drogą daleko nie zajdziemy w przeddzień ogólnoświatowego resetu. To nie rada, to prośba. być może spóźniona...
 • @JimA 19:47:09
  masz całkowita rację.
  Dopowiem tylko szanownej Lotnej, że taką samą postawą jak Ci pogardzani przez ciebie chłopi wykazują się środowiska adwokackie i medyczne z dziada pradziada. Czyli elita zawodowa.
  Lotna- jesteś bardzo wymagającą i tobie naprawdę trudno dogodzić. Najpierw zarzucasz mi coś w rodzaju zazdrości z powodu powodzenia finansowego klasy średniej, potem gdy dowodzę, że nie mam z tym nic wspólnego - szyderczo specjalistę od wielkich pieniędzy. W sytuacji gdy w ogóle Ciebie nie atakowałem, a jedynie opisywałem stan określonej grupy społecznej.
  Jesteś zbyt kłótliwa i chyba przestanę Cię lubić.
 • @zadziwiony 20:06:09
  Calm down. :) Calm down. Rozmowa z prawdziwą kobietą nigdy nie jest łatwa... ;)

  Porzućcie swary! To prośba.
 • @JimA 20:37:42
  Dlatego mimo wszystko ją lubię i mam sympatię do mądrych kobiet .
 • @zadziwiony 20:06:09
  Ty nie jesteś tutaj od dogadzania mi, dobrze by tylko było, gdybyś czytał ze zrozumieniem i nie doprawiał swoich teorii do tego, co zostało napisane. Nigdy w życiu nie pogardzałam chłopami, nigdzie w całym necie nie ma jednego zdania, w którym bym wyrażała moją pogardę dla chłopów, co nie jest jednoznaczne z tym, że niektórzy chłopi się skundlili, podobnie jak niektórzy przedstawiciele klasy średniej, czy jakiejkolwiek innej.
  Nie wiem, skąd ci się wzięło, że zarzucam ci zazdrość z powodu powodzenia finansowego, albo, że w najmniejszym stopniu mogłyby interesować mnie twoje finanse.
  Jestem rzekomo kłótliwa - u Ruszkiewicza to przeczytałeś?
  Jeśli ty rzucasz oskarżeniami i całej klasie średniej zarzucasz skundlenie i parcie na mamonę, to tym bardziej powinieneś przyjąć argument o skundleniu niektórych chłopów, którzy potem stali się tą klasą średnią.
  Ja natomiast znam wielu przedstawicieli klasy średniej, od pokoleń, których styl życia i świadomość, nie ma kompletnie nic wspólnego ze skundleniem się i parciem na mamonę.
 • @JimA 19:47:09
  Zgadzam się, dlatego właśnie nikt nie powinien przyprawiać gęby jakiejkolwiek warstwie społecznej, co najczęściej się dzieje, bo pochodzi z innej i idąc na łatwiznę szuka winnych istniejącego stanu rzeczy. Taka postaw w sytuacjach ekstremalnych prowadzi do samosądów; mieliśmy tego przykłady w historii.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930