Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
443 posty 3341 komentarzy

att

Andrzej Tokarski - się zobaczy

notka testowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

zapytanie o stan edytora

  ...do tematu do ktorego w końcu popchnął mnie pan Sebastian Pitoń, zbieram się od początku pseudodemii, dużo wcześniej był on po części sygnalizowany tu:
Zagłada nadchodzi w ciszy - i bez pośpiechu - Andrzej Tokarski - NEon24.pl 
i tu:
Nie CO2 nas zabije, lecz spadek masy Ziemi - Andrzej Tokarski - NEon24.pl 
- jaki to ma związek z mienioną pseudodemią – wyjaśnię niżej. Żeby jednak nie tłumaczyć wszystkiego od Adama i Ewy, podpowiem tym, którzy nie czytali, że do operacji Covid odniosłem się pierwszy raz tu:
Wici! Wici! Wici! - Andrzej Tokarski - NEon24.pl 
a potem wieokrotnie w cyklu The Dead Game – tu link do pierwszego z felietonów:
The Dead Game - Mason - Andrzej Tokarski - NEon24.pl 
Teraz do rzeczy: do zrozumienia w całości tego, w czym zmuszeni jesteśmy uczestniczyć, bezwzględnie musimy zobaczyć – zwizualizować sobie całość zagadnienia – w tym najważniejszy aspekt. 

Kilkuletnia już moja obecność w przestrzeni publicznej pozwala mi na postawienie tezy, że niewiele rzeczy jest tak absurdalnych i debilnie idiotycznych, jak – stosunek tzw prawicowych, narodowo-katolickich mediów i postaci publicznych do – ekologii. Do zagrożeń, jakie dla całego życia na Ziemi generuje nieprzytomnie realizowany dotąd paradygmat zysku, postępu, rozwoju, bogacenia się i ekspansji – oczywiście człowieka kosztem reszty przyrody. Nie pojawia się żaden cień zastanowienia, że to co uchodziło na sucho góra miliardowi ludzi jeżdżących konno i siłą rzeczy niezdolnych do szalonej ekspansji – wraz z rozwojem cywilizacji technicznej dla 8mld z ich samolotami, samochodami, statkami, przemysłem, odpadami, broniami, technologiami kosmicznymi – sucho nie ujdzie – a przekroczenie granicy wytrzymałości systemu, przyniesie skutki definitywne, nieodwracalne i ostateczne dla calości życia na Ziemi.

 Zostało to opisane w dwu zalinkowanych tekstach – i nie chodzi o emisję CO2 – choć oczywiście emisje gazów nie są bez znaczenia. Po prostu – tak dalej żyć się nie da – ten obłąkany paradygmat trzeba odrzucić i to bardzo szybko i definitywnie. Nie chcę wymieniać nazwisk tych ignorantów – poza jednym: muszę przyznać, że nikt nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak redaktor naczelny Najwyższego Czasu Tomasz Sommer (doktor) – a ściślej jego poglądy - opowiadający w swojej telewizji, że cała ta ekologia to bzdura, bo skoro człowiek jest częścią natury, to wszystko, co wytworzy – też jest częścią natury, niezależnie, czy to plastik, toksyczna chemia, GMO, czy bomba atomowa. Doktor – znaczy - do szkoły raczej chodził, nawet do kilku. Trudno o lepszy przykład źle zainwestowanych w walkę z analfabetyzmem pieniędzy. Trzeba mieć poczucie wstydu, doktor...

Mamy więc tę para-demię. Mamy jasnypodział stron: rząd okupacyjny, co do którego nikt już nie powinien mieć złudzeń, że tylko Norymberga się należy. I mamy słuszny, sygnowany przez Sebastiana Pitonia, bunt przedsiębiorców. Otwieranie biznesów zagrożonych upadkiem i hurtowym przejęciem przez tych co mają nieograniczony dostęp do drukarek pieniędzy, czy odpowiednich serwerów.

Zostawiamy na boku, ile z tych lokali, dyskotek, klubów nocnych należy do gangusów, lub ich dzieci. Albo ludzi służb, lub ich dzieci. Że służą do rozpijania narodu (o ile taki jest), albo/i do handlu narkotykami, a czasem żywym towarem. 

KOMENTARZE

 • @Ryszard Opara
  ....mam pytanie, Szanowny Panie Ryszardzie - co się dzieje z edytorem tekstu?

  wkleiłem dziś notkę testową
  https://att.neon24.pl/post/160229,notka-testowa

  - by pokazać, jak edytor zmienia format wklejonego materiału - a piszę stale na tym samym komputerze, w tym samym programie - i nigdy, poza jednym jednodniowym przypadkiem - nie miałem problemu z wklejeniem wcześniej napisanego tekstu - a teraz tekst jest rozciągany wszerz, a cały układ strony znika bez śladu

  - a zatem, co jest przyczyną - jakaś trwała awaria? czy da się usunąć?

  ukłony AT
 • @Andrzej Tokarski 11:15:28
  Muszę się dołączyć.
  Nie wiem czy to kwestia oprogramowania sprzętu czy coś ze stabilnością edytora.
  Zdarza się, pisze rozbudowany komentarz i... znika, jakby się skończyła sesja.
  Nie do odzyskania.
  Będę chyba musiał pisać w notatniku i wklejać.
  Albo jest bug w Stronie Portalu
  I wykrada dane logowania, przy okazji mieszając i wieszając.
 • @brian 23:29:06
  trzeba apelować i liczyć na efekt

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930